Краща програма для Майнінг Ефіріума (Ethereum)

 • Який програмою краще Майні Ethereum
 • Програма для Майнінг Ефіріум — софт, що дозволяє використовувати потужності обладнання (відеокарти, Асіка) для видобутку віртуальної монети ETH. Функціонал програмного забезпечення спрощує роботу учаснику кріптосеті, допомагає налаштувати обладнання і контролювати процес Майнінг криптовалюта. Питання в тому, яку програму вибрати для видобутку Ефіріум, в чому нюанси софта і як виконується настройка. Поговоримо про це детальніше.

  Призначення програми для Майнінг Ефіріума

  Ферма для Майнінг Ефіру стоїть біля монітора

  Видобуток Ethereum має на увазі виконання розрахунків, спрямованих на пошук хеша і отримання чергових блоків в ланцюжку блокчейн. В результаті роботи майнер отримує винагороду в розмірі 3 монет ETH. Для отримання максимального результату в розпорядженні учасника кріптосеті має бути потужне обладнання — ферма на нових графічних процесорах або ASIC.

  Програма для Майнінг Ethereum — софт, «заточений» під видобуток віртуальних монет ETH. Його завдання полягає в забезпеченні роботи обладнання ( «заліза»), що використовується для виконання згаданої завдання.

  Головна вимога до обладнання, а також софту для Майнінг Ethereum полягає у виконанні необхідних обчислень, видобутку блоків і отриманні винагороди. Але з ростом складності кріптосеті зростають вимоги до застосовуваної техніці й програмних додатках для Майнінг. Розробники програмного забезпечення пропонують додаткові функції, що підвищують зручність і ефективність видобутку віртуальних монет. До допоміжних опцій ПО варто віднести:

  1. Підвищення продуктивності графічного процесора (при наявності такої можливості). Йдеться про збільшення хешрейта GPU для отримання більшого прибутку.
  2. Налаштування (регулювання) використовуваного хешрейта.
  3. Контроль параметрів ферми на відкритих, ASIC-Майнера або іншого обладнання, що застосовується.
  4. Регулювання температури GPU.
  5. Використання різної техніки для видобутку (перемикання «навантаження»).

  Прога для Майнінг Ethereum гарантує максимальну продуктивність від застосовуваного обладнання. Щоб уникнути зайвих витрат часу і грошей майнер повинен уважно підійти до вибору «заліза» і софта для видобутку віртуальних монет (від цього залежить загальний заробіток).

  Припустимо, учасник кріптосеті купив відеокарту NVIDIA GeForce GTX 1080Ti, яка видає до 35-37 МХ / с, а програма робить розрахунки при потужності до 30 МХ / с. В результаті частина продуктивності не застосовується Майнер, і ефективність видобутку криптовалюта падає.

  Як правильно вибрати прогу для Майнінг Ефіріума — рекомендації

  Кнопка, що запускає Майнінг Ефіріума

  При виборі, якою програмою Майні Ефір, приділяємо увагу ряду критеріїв:

  1. Алгоритм. Криптовалюта Ethereum працює на Ethash, тому важлива сумісність софта з цим алгоритмом. Для порівняння при видобутку біткоіни необхідно ПО, яке працює на SHA-256. Програма для Майнінг повинна бути «заточена» під видобуток певної криптовалюта (можливі ситуації, коли софт працює одночасно з декількома монетами).
  2. Максимально оброблюваний хешрейт. Програмне забезпечення підбирається з урахуванням можливостей конкретного «заліза». Якщо графічний процесор видає 37 МХ / с, досить програми, здатної обробити до 40 МХ / с. Важливо врахувати кількість «планок» графічних процесорів. Якщо користувач встановлює кілька GPU, вимоги до програми для видобутку криптовалюта також зростають. Якщо неправильно підібрати прогу для Майнінг Ефіріума, ефективність Майнінг падає. При використанні софта з завищеними параметрами можливий перегрів або вихід з ладу обладнання, що застосовується.
  3. Тип видобутку криптовалюта. У випадку з Ефіріумом Майнінг доступний із застосуванням ферм на графічних процесорах або Асіка. Раніше використовувалися CPU, але з ростом складності кріптосеті знизилася і ефективність видобутку на центральних процесорах (вона стала нульовою). Використовувана програма повинна працювати з обраним обладнанням (ASIC або GPU).
  4. Можливість Майнінг декількох віртуальних монет. Ситуація на кріптовалютном ринку постійно змінюється. Важливо, щоб використовуваний софт мав достатню гнучкість, щоб при необхідності переключитися на видобуток інший криптовалюта. Чим більше варіантів пропонує софт, тим краще.
  5. Допоміжні опції. Для зручності в багатьох програмах передбачається ряд додаткових функцій, серед яких контроль температури застосовуваного обладнання, видобуток криптовалюта в фоновому режимі (дозволяє виконувати інші завдання, поки програмне забезпечення для Майнінг Ефіріума видобуває криптовалюта), прискорення GPU і інші. В деякому софт доступний автоматичний вибір алгоритмів для здійснення обчислень, перемикання між обладнанням і так далі.

  В основному, інтерфейс всіх програм для Майнінг Ефіріума представлений у вигляді консолі. Щоб налаштувати і розігнати обладнання, задати необхідні настройки і керувати видобутком, команди потрібно вказувати вручну. Для роботи з таким ПО, будуть потрібні певні знання скриптів і команд.

  Де скачати програму для Майнінг Ефіріума і як діяти далі?

  Монети Ефіріума, ферма для Майнінг і монітор

  Софт для видобутку криптовалюта ETH можна скачати в пулі або на офіційному сайті. Поповнювати баланс гаманця в пулі не потрібно — достатньо підключитися і використовувати продуктивність наявного обладнання для видобутку Коін. Інтерфейс софта може відрізнятися, але основне завдання залишається незмінною — робота з алгоритмом Ethash для підбору хеш, створення блоків і отримання премії.

  Загальний алгоритм дії Майнера має наступний вигляд:

  1. Викачуємо софт і встановлюємо його на ПК.
  2. Підключаємо обраний гаманець.
  3. Налаштовуємо програму і запускаємо видобуток віртуальних монет.

  Запуск установника проводиться файлом .bat. Після завершення інсталяції потрібно розгорнути перелік файлів і вибрати start.bat (називання цього документа ідентично для всіх програм).

  ТОП програм для Майнінг Ефіріума

  Існує великий вибір софта для видобутку криптовалюта, але не всі підходять для ETH. Наведемо ТОП програм для Майнінг Ефіріума, які найбільш затребувані серед учасників кріптосеті.

  Claymore’s Dual Miner

  Запущена програма Claymore's Dual Miner
  Як виглядає програма Claymore’s Dual Miner

  Це ПО для Майнінг Ethereum, а також Ефіріум Класик. Особливість програми полягає в можливості налагодження дуал-Майнінг для одночасного отримання двох коинов. В якості другого коін може виступати Декред, Сіакоін, Паскал, Лбрі (Lbry) та інші. Мінус Майнера полягає в наявності комісії. Для Ефіріума стягується 1%, а для ФОРКОМ — 2%.

  Кошти знімаються не в грошах, а в часі роботи програми. Так, з 60 хвилин Майнінг близько 1 хвилини 10 секунд забирають собі розробники. Бувають ситуації, коли програма забуває переключитися назад на власника устаткування. Така помилка усувається ручним внесенням правок в настройки. Варто врахувати, що розмір комісії та особливості її стягування залежать від версії.

  Незважаючи на ряд недоліків, це найкраща програма для Майнінг Ethereum. Такої думки дотримуються багато учасників мережі, що займаються видобутком віртуальної монети.

  Особливості софта:

  1. Високі вимоги до ОЗУ графічного процесора. В останніх версіях при використанні GPU до 2 Гб комісія не стягується.
  2. Спільна робота AMD і NVIDIA на одній фермі (допускається установка від 6 і більше відеокарт).
  3. Легкість в застосуванні після внесення первинних налаштувань.
  4. Мінімальний поріг для перерахування зароблених монет — від 0,05 ETH.
  5. Можливість управління на відстані (з застосуванням JSON-протоколу).

  Для початку роботи з програмою робимо наступні кроки:

  1. Встановлюємо відеокарти, що застосовуються для Майнінг (AMD і NVIDIA). Для GPU першого типу оновлюємо драйвер і вибираємо в настройках режим відеокарти Wolkload: Compute.
  2. Інсталюємо гаманець на ПК або реєструємося на одній з біржових майданчиків (якщо це не зроблено раніше).
  3. Встановлюємо програму. Офіційна версія представлена ​​по посиланню github.com/nanopool/claymore-dual-miner/releases.
  4. Підбираємо пул і реєструємося на ньому.
  5. Вносимо зміни в налаштування. Більша частина даних, необхідних Майнер, знаходиться в документі config.txt. Переходимо в нього і вносимо персональні відомості. Додаткові настройки «батника» не потрібні. Просто запускаємо start.bat, який використовує установки з файлу конфігурації.

  При використанні відеокарт AMD рекомендується установка драйвера Catalyst, що підвищує ефективність роботи програми-Майнер. У разі застосування іншого ПО, його рекомендується видалити за допомогою спеціальної програми (наприклад, AMD Display Driver Uninstaller). При використанні AMD серії 4хх або 5хх потрібно оновити ПЗ до останньої версії. Цього достатньо для отримання максимальної продуктивності софта і стабільної роботи. Внесення налаштувань можливо через командний рядок, де регулюються параметри інтенсивності, швидкості, пріоритетності та інші.

  перевагинедоліки
  Можливість одночасного Майнінг двох криптовалюта.Є ризик затримки переходу з Майнінг для розробників на видобуток для користувача.
  Мінімальний поріг виведення.
  Доступність для новачків.Наявність комісії.
  Легкість інсталяції.Для правильного налаштування і використання потрібні певні знання.

  EthMiner

  Процес видобутку Ефіру через програму EthMiner
  Вікно запущеної програми EthMiner

  Вибираючи, якою програмою добувати Ефіріум, можна звернути увагу на EthMiner. Софт спеціально розроблений для видобутку Ефіріум на графічних процесорах NVIDIA нового покоління. ПО має консольне управління, що створює певні труднощі для початківців Майнер. Взаємодія з EthMiner налагоджено з застосуванням командного рядка і шляхом внесення змін до «батник».

  Софт працює майже з усіма операційними системами для комп’ютерів. При виникненні труднощів ПО підлягає оновленню. Актуальну версію програми рекомендація качати по посиланню github.com/ethereum-mining/ethminer/releases, щоб не нарватися на «піратську» версію.

  Софт підходить для користувачів, які мають досвід в роботі з консольними програмами. Особливість ПО полягає в підвищенні продуктивності старих графічних процесорів, що дозволяє збільшити рентабельність видобутку віртуальної монети.

  Для початку роботи з програмою робимо наступні кроки:

  1. Викачуємо софт по зазначеній вище посиланням.
  2. Розпаковуємо архів в будь-яку папку, де буде знаходитися тільки один документ EXE.
  3. Налаштовуємо роботу Майнера. Входимо в папку, натискаємо правою клавішею мишки і створюємо новий txt-файл з найменуванням START.bat.
  4. Тиснемо правою кнопкою миші на новостворений файл, вибираємо розділ зміни і вносимо такий напис — ethminer.exe -farm-recheck 5000 -U -S pirl.baikalmine.ru:8008 -SP 1 -O «гаманець». «Ім’я робочого». В останніх двох секціях вказуємо особисті відомості.

  В процесі роботи може з’явитися помилка msvcr120.dll з вимогою «знесення» і нової інсталяції ПО. Не потрібно поспішати з перевстановлення. Щоб вирішити проблему, викачуємо Visual C ++, і помилка пропадає. Можлива й інша ситуація, коли при роботі виникає повідомлення про помилку 999. Причиною є зависання Майнінг-ферми. У такій ситуації варто перевірити роботу «оперативки» і графічного процесора, а також якість установки Рейзер.

  перевагинедоліки
  Сумісність з новими відеокартами NVIDIA.Незручне консольне управління, з яким важко розібратися новачкам.
  Широкий функціонал.
  Легкість налаштування.Періодична поява помилок.

  Який програмою краще Майні Ethereum — підсумки

  Монети Ефіріума біля відеокарт

  Розглянутий софт для видобутку Ефіріума відрізняється надійністю, легкістю налаштування і широким функціоналом. Вибираючи, якою програмою краще Майні Ethereum, важливо врахувати власні навички та плани по видобутку монет. Наприклад, при відсутності досвіду в питанні Майнінг, краще віддати перевагу Claymore’s Dual Miner. Плюс цієї програми і в тому, що вона дозволяє Майні відразу два Коін. При наявності достатніх навичок краще вибрати другий варіант (EthMiner). Так вдається більше «вичавити» з застосовуваного обладнання, виконати точну настройку та отримати більший прибуток.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector