Криптовалюта Peercoin: принципи роботи платіжної системи

Що таке Peercoin

Криптовалюта Peercoin (або ж PPCoin і PPC) — це проект, створений влітку 2012 року Скоттом Недалом (англ. Scott Nadal) і Санні Кінгом (англ. Sunny King).

Дана криптовалюта була названа в честь одного з її творців, а саме Скотта Неда, який носив псевдонім «Peercoin».

Особливості проекту Peercoin

За своєю суттю, проект Peercoin — це пірінгова платіжна система, яка функціонує через комплексну структуру емісії, яка використовує алгоритм хешування SHA-256.

З технічної точки зору криптовалюта має чимало схожості з біткоіни. Вихідний код PPC має ліцензію MIT / Х11, а головною особливістю мережі Peercoin вважається необмеженість сумарного обсягу емісії, що веде до того, що щорічний приріст ціни PPC становитиме 1%.

Процес передачі цифрових активів в Peercoin аналогічний за своєю структурою блокчейну біткоіни. Новий блок відкривається в той момент, коли виявлено мінімальне значення хешу. Зазвичай, створення чергового блоку в мережі Peercoin займає приблизно 10 хвилин.

Також варто відзначити, що на жаль, в Peercoin як і в багатьох кріптовалютних проектах не існує ніякого механізму повернути монети в випадки шахрайства.

На момент написання статті, капіталізація монети становить $ 36 млн., А добовий оборот PPC дорівнює $ 490 тис.

Використання PPC

Чимала кількість веб-сайтів дають можливість обміняти PPC не тільки на біткоіни і альткоіни, але також і на багато світові валюти.

Peercoin використовується для платежів в інтернеті, які відбуваються за допомогою цифрових підписів. Кожен підпис починається з букви «P» і складається з 34 символів.

Будь-який користувач має можливість створювати собі необмежену кількість цифрових підписів.

Майнінг Peercoin’а

Нові монети PPC можуть бути здобуті за допомогою Майнінг, а також за допомогою форжінга.

Як говорилося вище, нові блоки генеруються зазвичай в районі 10 хвилин.

Процес Майнінг PPC в точності аналогічний Майнінг біткоіни.

У майбутньому компанія планує зайнятися зменшенням обсягу Майнінг і зробити більший акцент саме на форжінг, посилаючись на те, що в цьому випадку поділ монет стане більш справедливим, і крім того зменшення обсягу Майнінг цілком може збільшити винагороду від форжінга.

До того ж загальна кількість монет буде змінюватися нелінійно.

Наприклад, збільшення кількості монет в 16 разів скоротить винагороду вдвічі. Транзакційні комісії призводять до підвищення числа монет, що веде до стабілізації Peercoin’а.

переваги

Головна перевага Peercoin’а в порівнянні з іншими монетами, це використання двох типів емісії.

Криптовалюта функціонує через гібридну систему, орієнтовану на доказ частки володіння (англ. Скор. PoS) і докази виконання роботи (англ. Скор. PoW).

Наприклад, біткоіни використовує лише доказ роботи. Таким чином, учасник мережі має 1% від усіх монет, здатний створювати 1% від всіх блоків.

Крім цього, генерування блоків за допомогою докази частки володіння не створить зайвого навантаження на процесор і таким чином не створить величезних витрат на електрику.

Peercoin має фіксовану плату за транзакцію на рівні протоколу, що само по собі знижує емісію і такий підхід використовується заради авторегулирования обсягу транзакцій і боротьби з мережевим спамом.

Де купити / продати PPC

Кріптовалютний актив PPC доступний для покупки і продажу на наступних кріптовалютних біржах:

  • HitBTC (обробляє близько 51% від сумарного обороту криптовалюта PPC);
  • Trade By Trade (обробляє близько 22% від сумарного обороту криптовалюта PPC);
  • WEX (обробляє близько 8% від сумарного обороту криптовалюта PPC);
  • Biz-Z (обробляє близько 4% від сумарного обороту криптовалюта PPC);
  • Livecoin (обробляє близько 1,50% від сумарного обороту криптовалюта PPC).

Також PPC доступний на Poloniex, Bittrex, The Rock Trading, Cryptopia, YoBit, LiteBit.eu, Bittylicious, BX Thailad, SouthXchange і Tux Exchange.

перспективи Peercoin

Проект Peercoin виглядає вкрай привабливим для кріптогіков, враховуючи тим більше той факт, що валюта доступна для Майнінг.

Наскільки добре актив зарекомендує себе в майбутньому — залежить від можливих співробітництв з іншими великими компаніями, які повинні відбутися вже в 2018 році.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://en.wikipedia.org/

https://coinpedia.org/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector