Криптовалюта AMB і проект Ambrosus: мета створення і прогнози

Що таке Ambrosus

Криптовалюта AMB і блокчейн-стартап Ambrosus — це досить цікавий крипто-проект в тому плані, що він передбачає велику варіативність використання блокчейн-технології та смарт-контрактів (англ. Smart-contract) в повсякденному житті.

Ambrosus націлений на розгортанні глобальних товарних мереж поставок, за допомогою розробки надійної екосистеми, де вся хронологія виникнення продукту може бути зареєстрована в цифровій базі даних.

Розробники Ambrosus сподіваються, що їх проект в кінцевому підсумку зможе привести до автономних ланцюжках поставок і поліпшити процеси доставки товару.

Плани по реалізації

Блокчейн-система Ambrosus складається з великої варіативності інструментаріїв. Так, наприклад, існують сенсорні системи, що генерують цінні дані про товари і відвантаження, які повинні бути зафіксовані і монетизовані на блокчейн-мережі.

Блокчейн-мережу Ambrosus також призначена для управління прямими угодами між користувачами, замість необхідності покладатися на централізовані посередницькі послуги.

Розробники прагне створити моніторинг-майданчик товарного обміну і децентралізований ринок товарів, щоб впровадити нову децентралізовану еру в область торгівлі.

Технологія Ambrosus буде здатна записувати величезні масиви даних і забезпечувати цілісність всієї зашифрованої інформації. Саме тут смарт-контракти вступають в повну силу для вирішення поставлених завдань.

І останнє, але не менш важливе за призначенням: проект Ambrosus буде підтримувати DevKit для розробників.

Технологія Ambrosus і токен AMB

У Ambrosus працюють над удосконаленням датчиків, які можуть бути прикріплені до окремих елементів в ланцюжку поставок товарів, наприклад, до харчового продукту або медичного препарату і відстежувати його якість і навколишнє середовище на всьому протязі шляху від етапу створення до кінцевого користувача.

Токен платформи Ambrosus, під назвою AMB, використовується для того, щоб об’єднати всю архітектуру блокчейн-платформи. Крім того, що токен AMB пов’язаний з кожним елементом в блокчейн-мережі, він також містить дані по мірі просування позиції, а також стимулює кожну сторону надходити в відповідниками правил сервісу.

Сам токен, до речі, розроблений компанією Parity Technologies, яку більшість користувачів Ethereum добре знають, що вже говорить про рівень довіри.

команда Ambrosus

Розташований в швейцарському місті Цуг, блокчейн-проект Ambrosus був заснований в липні 2017 року, а його Генеральний директор, Ангел Версетті (англ. Angel Versetti) раніше працював в ООН, Bloomberg, проходив стажування в Google, а також працював в некомерційній організації World Resource Forum.

Іншим важливим членом команди є Технічний директор Ambrosus — Стефан Мейер (англ. Stefan Meyer). Мейер має більш ніж 20-річний досвід досліджень і проектування в сфері аналітики харчових продуктів, ультразвукових датчиків і шифрування даних. Раніше Стефан керував проектами R D в MHM Microtechnique, Nestle, а також продав два проекти Maersk Group і Perrot GmbH.

Окреме слово варто сказати про Менеджері проекту Джозефа Чен-Ю Ванг (англ. Joseph Chen-Yu Wang). Ванг також є Головним науковим співробітником дослідних лабораторій Bitquant.

Раніше він займав пост Віце-президента JP Morgan в Нью-Йорку і Гонконгу, а також працював провідним розробником в області Pointserve і Landmark Graphics.

Ванг має досвід розробки Фінтех бібліотек в C ++, Python, Java, R і Perl. До того ж він має ступінь бакалавра фізики в Массачусетському технологічному інституті і в області астрофізики в Техаському університеті в Остіні.

Де можна придбати AMB і де зберігати

Придбати токен AMB можна на кількох відомих кріптовалютних майданчиках, особливо відомої з них є найбільша крипто-біржа Binance, що здійснює обробку близько 96% від загальних торгів AMB, а також на декількох інших:

  • RightBTC (обробляє близько 1,82% від загального обороту AMB);
  • Kucoin (обробляє близько 1% від загального обороту AMB);
  • HitBTC (обробляє близько 0,24% від загального обороту AMB).

Оскільки AMB є токеном на базі ERC-20, то зберігати його можна як на рахунках кріптовалютних бірж, так і на самому цифровому-гаманці MyEtherWallet.

Ті, хто сильно печеться за безпеку даних і конфіденційності інформації, можуть скористатися апаратними гаманцями типу Ledger Nano S або TREZOR.

майбутнє Ambrosus

Блокчейн-проект Ambrosus є довгобудом. У розробників плани з розвитку сервісу до 2020 року, тобто до тих пір, поки не буде доступна вся задумана функціональність.

На даний момент доступна бета-версія децентралізованого рішення для зберігання метаданих, а також Alpha JavaScript SDK, який дозволить розробникам розробляти програми, що інтегрують з Ambrosus.

Протягом травня розробники повинні випустити клієнтську версію платформи для Android-пристроїв, а також Android SDK з відкритим вихідним кодом. У червні проект запустить власну товарну блокчейн-мережу, на основі IoT смарт-контрактів. Так що стежити за проектом, по крайней мере, буде цікаво.

джерела:

https://themerkle.com/

https://coinmarketcap.com/

https://getcrypto.info/

https://themarketmogul.com/

https://blog.ambrosus.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector