Криптовалюта Iconomi: переваги і недоліки, список бірж для торгових операцій

Що таке Iconomi

Майданчик управління цифровими активами, криптовалюта Iconomi (ICN) — це цифрова майданчик, де зустрічаються менеджери і користувачі цифрових масив активів (англ. Digital Asset Arrays, DAA).

Менеджери DAA відчувають свої методиками покупки / продажу цифрових активів і діляться ними з крипто-спільнотою.

Користувачам Iconomi надається велике безліч різних DAA, серед яких кожен може знайти самого себе підходяще.

Добрі відгуки створюють відповідну репутацію менеджера DAA і залучає нових користувачів, які, в свою чергу, отримують перевірені стратегії і результати.

Як влаштований Iconomi

Виходячи з вищевикладеного стає зрозуміло, що Iconomi фокусує свою діяльність на наданні крипто-інвесторам різного роду інвестиційних послуг. Варіації інвестиційних стратегій надаються у вигляді DAA-масивів, які користувачі здатні купувати на самій блокчейн-майданчику Iconomi.

Ідея тут полягає в тому, щоб запропонувати легкий шлях для інвестицій, де все, що вам потрібно зробити — це зробити два клацання, а Iconomi зробить все інше.

DAA масиви — набір інформації, що включає в себе різні комбінації цифрових активів на ринку сьогодні. За підтримки великої кількості активів, Iconomi дозволяє індивідуально вибудовувати трейдинг-стратегію. Хтось вважає за краще екстремального впливу на волатильність, тоді як інші схильні до диверсифікованості стабільності цін, а також зрівняння можливості прибутку і збитків.

ICONOMI підтримує всі перераховані вище варіанти трейдингу і спрощує покупку різного пакету цифрових активів.

команда Iconomi

Блокчейн-платформа Iconomi підтримується і постійно розвивається завдяки великій команді з різноманітними спеціалізаціями. Крім ролі засновника Iconomi, Генеральний директор Тім Засмага (англ. Tim Zagar) також є провідним стратегічним радником в Cofoundit.

Cofoundit — це венчурна інвестиційна компанія, заснована на блокчейн-технології і інвестує в блокчейн-проекти.

З огляду на той факт, що платформа Iconomi сама по собі — це інвестиційна платформа для цифрових активів, Cofoundit і Iconomi добре доповнюють один одного.

До роботи в двох блокчейн-проектах, Засмага був співзасновником компанії Cashila, яка надавала можливість придбання біткоіни.

Компанія Cashila була заснована спільно з Яни Валявеком (англ. Jani Valjavec), з яким Засмага також створив Iconomi.

Що таке ICONOMI

Токен Iconomi під маркером ICN пропонує кілька примітних можливостей для крипто-інвесторів.

По суті, в базовому значенні, токен ICN є акцію платформи Iconomi.

Спочатку команда Iconomi намір використовувати ICN для дивідендів компанії, але через бюрократичні тонкощів, подібне застосування токена призвело б до законів про цінні папери.

Згідно нової економічної моделі, команда Iconomi використовує частину свого прибутку, що викупити ICN від кріптовалютних інвесторів і в свою чергу спалити ці ICN, тим самим створюючи цінність для інших власників ICN.

Проте, багато користувачів кріптовалютного спільноти відзначають загальний серйозний недолік токена ICN, що полягає в тому, що платформа відкриває контроль DAA-масивами для занадто великого кількості фіз. і юр. осіб, в результаті чого, токен розглядається не для довгострокової вигоди, а для створення DAA-масивів і оплати інших дій на блокчейн-платформі Iconomi.

Плани Iconomi на 2018 рік

У команди Iconomi попереду явно завантажений рік. Розробники планують почати випускати для користувачів проекту дебетові карти і надати можливість прямих покупок окремих цифрових активів.

Де купити Iconomi

На момент написання статті, кріптовалютная біржа Binance явно домінує в загальному обороті ICN. На крипто-біржу припадає понад 45% від усього обсягу торгів токена ICN.

Далі йде крипто-біржа Kraken, обробна близько 13% від усього обсягу торгів, а також кілька інших крипто-бірж:

  • Liqui;
  • OKEx;
  • Mercatox;
  • HitBTC;
  • Та інші.

Де зберігати Iconomi

Як і у випадку з більшістю альткоінов, токен ICN — цифровий актив на базі ERC20.

Таким чином, цифровий актив ICN можна зберігати не тільки на рахунку кріптовалютних бірж, але і на цифровому гаманці, наприклад, MyEtherWallet, MetaMask, Parity або навіть на апаратних девайсах — Ledger Nano S і Trezor.

висновок

Розробники Iconomi ретельно працюють над створенням інвестиційної компанії в Фінтех секторі для звичайного користувача, і при цьому вони відкривають раніше невідомі інвестиційні моделі, роблячи їх більш доступними для широкого загалу.

У міру розвитку платформи, очікується поява все більшої різноманітності DAA-масивів від різних менеджерів, більш цінні інструментарії управління інвестиціями і кріптовалютнимі портфелями і багато іншого.

За своєю суттю, Iconomi відкриває можливості для комплексного інвестування традиційних засобів в світ кріптовалютних торгів.

джерела:

https://iconomi.zendesk.com/

Home

https://coinmarketcap.com/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector