Кращі Bitcoin-додатки для iPhone — ТОП-10

Зростання популярності біткоіни не залишився непоміченим розробниками додатків для смартфонів, що працюють на iOS і Андроїд. Майже щодня з’являються програми, що дозволяють зберігати і заробляти криптовалюта, отримувати корисні новини та бути в курсі вартості віртуальних монет. Нижче розглянемо ТОП-10 додатків Bitcoin для iPhone, які користуються попитом у користувачів біткоіни.

1. Додаток Blockchain — Bitcoin Wallet для iPhone

Як виглядає додаток Blockchain Bitcoin Wallet для iPhone
Інтерфейс Blockchain Bitcoin Wallet для iPhone

Додаток Blockchain — Bitcoin Wallet — гаманець, призначений для зберігання криптовалюта. Кількість користувачів перевищує 17 мільйонів чоловік.

Характеристики Blockchain Bitcoin Wallet:

 1. Користувачам доступно проведення транзакцій.
 2. Відправлення та отримання двох криптовалюта (біткоіни і Ефіріума).
 3. Контроль особистих коштів.
 4. Безпечний доступ до криптовалюта.
 5. Двухфакторная авторизація, яка гарантує захист від шахраїв.
 6. Установка ПІН-коду.

Розробники передбачили ряд додаткових функцій, що спрощують застосування Bitcoin-гаманця для iPhone — наявність 20 курсів валют, багатомовність, блокування ТОРу, підтримка QR-коду і пошук учасників мережі, готових продати біткоіни в регіоні користувача. У новій версії 2.4.6 з’явилася підтримка Ефіру, покращився інтерфейс, передбачено зручне перемикання між криптовалюта.

2. Додаток Bitcoin Ticker

Інтерфейс Bitcoin Ticker
Меню додатка Bitcoin Ticker для iPhone

Ця програма підходить для людей, які потребують актуальної інформації про обмінні курси біткоіни. Відомості відправляються у вигляді безкоштовних повідомлень на телефон. Bitcoin Ticker відображає вартість віртуальних грошей по відношенню до багатьох валют. При бажанні можна вказати параметрів програми.

Суть програми полягає в обробці відомостей, що надходять з найбільших бірж світу, серед яких Bit2c, Bitonic, CaVirtex, Okcoin, Therocktrading і інші. Оновлення перевіряються щохвилини, що гарантує точність курсів Bitcoin на iOS-пристрої.

Якщо телефон поза зоною покриття, push-повідомлення не приходять, тому періодично варто перевіряти тікер. Якщо підтримати додаток для біткоіни і платити 4,99 долара в місяць, надаються додаткові опції — відображення живих угод, показ ціни криптовалюта на значку програми і інші. У версії 2.0.4 виправлені виявлені раніше помилки.

3. Додаток Coinbase — Bitcoin Wallet

Як виглядає біткоіни гаманець Coinbase
Інтерфейс біткоіни гаманця Coinbase для iPhone

З популяризацією біткоіни у власників криптовалюта виникла дилема — де зберігати віртуальні монети. Для цих цілей застосовуються спеціальні Bitcoin-wallet для iOS. Крім розглянутого вище сховища Blockchain попитом користується ще один додаток — Coinbase — Bitcoin Wallet. За заявою експертів, це надійний гаманець для Ефіріума, біткоіни і Лайткоіна. Число користувачів програми перевищила 10 мільйонів осіб.

Характеристики Coinbase:

 1. Зручний дизайн, завдяки якому відправка криптовалюта займає мінімум часу.
 2. Легкість перевірки облікового запису.
 3. Відправлення / отримання, а також сканування QR-кодів.
 4. Користування додатком — безкоштовно.
 5. Миттєве проведення транзакцій з трьома криптовалюта через PayPal, банківські картки або рахунку.
 6. Швидка відправка криптовалюта в якості оплати за товари або послуги.

Розробники Coinbase — Bitcoin Wallet передбачили ряд додаткових функцій — перевірка балансу та історії транзакцій, відстеження курсу криптовалюта з можливістю оповіщення при зміні ціни, відправка віртуальних монет по електронній пошті (QR-код), захист програми за допомогою пароля. Крім того, користувачам доступно відключення доступу до телефону в разі його крадіжки.

У версії 3.0.11 оптимізована перевірка справжності, виправлені помилки, виявлені користувачами, а також спрощена реєстрація. Крім того, поліпшений процес купівлі / продажу і оптимізовані графіки. На сьогодні це один з найбільш надійних Bitcoin-гаманців для iPhone 2017 року.

4. Додаток Bitcoin Free

Як виглядає додаток Bitcoin Free
Меню додатка Bitcoin Free

Додаток Free Bitcoin від розробника Daniel Bainbridge — безкоштовна гра з можливістю заробітку криптовалюта. Нарахування Сатоши здійснюється з періодичністю один раз на годину. Для початку роботи потрібно ввести номер гаманця біткоіни, натиснути на кнопку і отримати перші безкоштовні монети. Виплати здійснюються раз на тиждень при досягненні на балансі суми, що дорівнює 20 000 Сатоши. У додатку відсутні азартні ігри, тому витрачати зароблену криптовалюта нема на що.

У версії 1.1.1 виправлені помилки, з’явилася можливість відновлення гри в разі виходу з програми, відсутня проблеми в відображенні множників. Користувачі відзначають, що при включенні класичного режиму і VPN прибуток зростає.

Розглянемо, як заробити Bitcoin на iPhone за допомогою програми. Програма виконана у вигляді простої гри. Перед користувачем відкривається поле 5х5, в яких вказані цифри (Сатоши) — від 50 до 5000. Приз випадає випадковим чином — один раз на годину. Для початку роботи потрібно вказати адресу гаманця біткоіни і адресу поштової скриньки. Якщо грати кожен день по 8 годин, то заробіток в день складе від 400 до 40 000 Сатоши, а в місяць — від 12 тисяч до 1,2 мільйона Сатоши. Найчастіше система видає до однієї тисячі Сатоши, тому реальний дохід рідко перевищує 200 тисяч Сатоши або близько 2000 рублів на місяць.

5. Додаток Bitcoin mining simulator

Як виглядає додаток Bitcoin mining simulator
Інтерфейс програми Bitcoin mining simulator для iPhone

Додаток Bitcoin для iOS під назвою Bitcoin mining simulator створено просто для розваги. Після установки можна приступити до видобутку криптовалюта, розвивати ферму і підвищувати заробіток. Мінус в тому, що процес Майнінг криптовалюта і монети віртуальні, тому вивести їх на реальний рахунок не вийде.

Для розвитку ферми можна поповнювати рахунок і використовувати реальні гроші. Перевага програми — в можливості відчути себе Майнер без покупки дорогого устаткування. Відразу після установки в розпорядженні гравця невелика ферма, в складі якої тільки одна відеокарта. Завдання гравця — створити дата-центр для заробітку мільйона віртуальних доларів. Варто пам’ятати, що це не повноцінний Bitcoin miner для iOS, а проста гра для розваги. В останній версії виправлені виявлені помилки, додано місце Ice Cave, поліпшений інтерфейс.

6. BITCOMAP

Додаток BITCOMAP на екрані смартфона
Інтерфейс програми BITCOMAP

Просте, але зручне додаток, яке прив’язується до місцевості і показує найближчі торгові точки для оплати біткоіни або переведення в готівку криптовалюта. Після завантаження карти користувач орієнтується за спеціальними значками, що вказує на певні частини карти.

Переваги програми BITCOMAP:

 1. Відсутність оплати.
 2. Надійність роботи.
 3. Точність.
 4. Вказівка ​​всіх типів закладів — магазинів, барів, банкоматів біткоіни і так далі.

Програма стане в нагоді при поїздці за кордон, де точок прийому криптовалюта більше.

7. Додаток Bitcoin Cash Wallet для iPhone

Як виглядає додаток Bitcoin Cash Wallet для iPhone
Меню додатка Bitcoin Cash Wallet для iPhone

Додаток Bitcoin Cash Wallet — рішення для людей, які потребують сховище для криптовалюта. Це надійний Bitcoin-гаманець для iOS, який призначений для нової валюти біткоіни Кеш (ФОРКОМ біткоіни).

Особливості Bitcoin Cash Wallet:

 1. Поповнення сховища різними валютами з отриманням BCH / BCC.
 2. Наявність ПІН-коду.
 3. Зберігання віртуальних монет в «холодному» гаманці з доступом до грошей в режимі 24/7.
 4. Реєстрація по Гугл +, Фейсбук, номером телефону або поштової скриньки в мережі.
 5. Підтримка QR-коду.
 6. Доступність входу в гаманець з будь-якого телефону.
 7. Оповіщення на поштову скриньку про зміну балансу.
 8. Багатомовність.

У гаманці Bitcoin Cash для iOS варто виділити зручний і красивий інтерфейс, наявність цілодобової підтримки, доступність покупки криптовалюта за допомогою банківської карти. В останній версії 1.0.10 виправлені помилки і вирішені проблеми, пов’язані зі стабільністю роботи програми.

8. Додаток Gliph

Меседжер Gliph на дисплеї смартфона
Інтерфейс меседжер Gliph

Додаток Gliph — безкоштовний меседжер і онлайн-ринок, в якому біткоіни застосовується у вигляді головного платіжного засобу. Як варіант, допускається використання готівкових коштів.

Особливості програми для iOS Gliph:

 1. Можливість залишатися на зв’язку з цікавими людьми через чат, який має спеціальний захист.
 2. Підключення програми до гаманця біткоіни.
 3. Високий рівень конфіденційності і безпеки.
 4. Налаштування груп і відправлення повідомлень конкретному співтовариству.
 5. Продаж і купівля товарів / послуг без залучення 3-ої сторони або посередницького сервісу.

При створенні цього додатка Bitcoin для iPhone розробники ставили за мету створити зручний мобільний ринок, в якому можна розплачуватися за допомогою криптовалюта. В останній версії 2.04 розробник додав можливість підключення через обліковий запис в Фейсбуці.

9. Додаток BitWallet — Bitcoin Wallet

інтерфейс BitWallet
Меню додатка BitWallet для iPhone

Додаток BitWallet — Bitcoin Wallet — зручний гаманець для криптовалюта біткоіни, який зберігає віртуальні монети користувача, відображає залишок на рахунку, курси обміну, історію проведені операцій і так далі. При бажанні завантажити Bitcoin Crane для iOS і почати заробляти криптовалюта, приступити до Майнінг або інвестувати гроші в криптовалюта, варто завести таке сховище.

Особливості BitWallet:

 1. Немає необхідності реєструватися або вводити особисті дані (сховище «прив’язується» до телефону).
 2. Приватний ключі і біткоіни-адреси надійно захищені.
 3. Доступно створення декількох гаманців з різними адресами.
 4. Відправлення платежів з телефону.
 5. Створення адреси SegWit, що дозволяє знизити витрати на транзакцію.
 6. Отримання повідомлень на телефон при проведенні операції.
 7. Перевірка балансу і вартості біткоіни в різних валютах.
 8. Відсутність оплати.

У гаманці BitWallet застосовуються передові технології для шифрування сховища із застосуванням AES-256, що гарантує збереження криптовалюта. Додаткова безпека забезпечується очищенням інформації гаманця з пам’яті програми, а також шифруванням iCloud Backup перед передачею.

10. Додаток GreenAddress Bitcoin Wallet для iOS

Меню GreenAddress Bitcoin Wallet для iOS
Інтерфейс програми GreenAddress Bitcoin Wallet для iOS

Додаток GreenAddress Bitcoin Wallet — багатоплатформений гаманець для роботи з біткоіни, що відрізняється конфіденційністю, безпекою і легкістю експлуатації.

Характеристики Bitcoin-гаманця GreenAddress Bitcoin Wallet:

 1. Наявність резервного копіювання за допомогою Mnemonics BIP39.
 2. 2FA по електронній пошті, повідомленням чи телефону.
 3. Багатоконтурні адреси між сервером і користувачем, що гарантує високий рівень безпеки.
 4. Швидке підтвердження транзакції.
 5. Можливість відновлення грошей через nLochTime.

У новій версії 0.0.52 з’явилася сумісність зі старими версіями iOS і покращилася функціональність. За відгуками додаток відмінно працює, а з мінусів — незграбність інтерфейсу, необхідність введення «мнемоніки» вручну.

Ми розглянули ТОП-10 найпопулярніших Bitcoin-додатків для iOS. Серед них гаманці, крани, ігри і навіть сервіси для покупки товарів за біткоіни. Всі вони стануть в нагоді для видобутку, зберігання і інших маніпуляцій з криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector