Біткоіни хайпи: огляди і скрипти хайпів Bitcoin

Біткоіни хайпи — спеціальні майданчики, які маскуються під інвестиційні фонди і пропонують значний прибуток кожному вкладнику. Їх особливість полягає у виплаті доходу існуючим користувачам за рахунок залучення грошей від нових клієнтів. Як правило, хайп працюють недовго — до моменту, коли обсяг виплачуваних коштів перестає компенсуватися інвестиціями новоприбулих учасників.

Хайпи часто маскуються під інвестиційні фонди, але з часом вони перестають платити учасникам і закриваються. По суті, це фінансова піраміда, яка «живе» до моменту, поки в неї приходять нові учасники. Нижче розглянемо, які види хайпів біткоіни бувають, як вони працюють і яким майданчикам можна віддати перевагу на момент написання статті (12 квітня 2018 року).

Види хайпів біткоіни

Напис Bitcoin Hyip на тлі значка біткоіни

Як правило, такі інвестиційні фонди діляться по виду прибутковості:

 1. Низькоприбуткової. Особливість сервісів полягає в невеликого прибутку і тривалому терміні життя. Місячний дохід, на який може розраховувати інвестор — не більше 20% в місяць. Bitcoin хайпи часто маскуються і виставляють себе інвестиційними проектами. Ще одна особливість майданчиків — мінливий рівень прибутку (в залежності від вкладень інвестора та інших факторів). Середній термін життя низкодохідного хайпа становить 3-4 роки.
 2. Середньо- і високоприбуткові. Такі проекти пропонують клієнтам більш серйозний заробіток, який складає від 20% і більше (до 120-150% місяць). Як правило, середньодохідний хайпи «живуть» 2-3 місяці, а високоприбуткові часто закриваються через 3-4 тижні (іноді раніше). Нараховується прибуток, як правило, залежить від терміну, на якій вкладаються гроші інвестором і розміру депозиту.

Як працюють хайпи Bitcoin?

Значок долара і біткоіни

Принцип роботи таких майданчиків нічим не відрізняється від класичних хайпів. Різниця в тому, що у вигляді платіжного засобу застосовується криптовалюта. Для організації інвестиційного майданчика досить 1-2 чоловік. Все, що потрібно — купити або скачати скрипт хайпа Bitcoin, налаштувати його роботу, поміняти зовнішнє оформлення, після чого скопіювати на сервер і налаштувати електронні платіжні системи.

Створення такого сервісу не займає багато часу, тому з кожним роком їх число тільки зростає. До вибору хайпа важливо підходити з особливою увагою, адже багато власників ставлять завданням отримання максимального прибутку і закриття проекту. Щоб уникнути проблем, можна використовувати сервіси моніторингу, які відстежують роботу подібних майданчиків і контролюють своєчасність виплат (як приклад, bitcoincloudmining.center/hayp-monitoring).

Схема роботи біткоіни хайпа має наступний вигляд:

 1. Розробник підбирає скрипт, налаштовує програму і запускає проект.
 2. Починається розкручування нового ресурсу на різних форумах.
 3. Ведеться діяльність по залученню нових вкладників і утримування вже існуючих учасників.
 4. Після чергової інвестиції творець проекту бере певну суму собі, а частина передає партнерам (рефералам), що привертає нових клієнтів. Решту коштів (депозити) зависають на рахунках учасників, щоб вони змогли в будь-який момент вивести гроші (часто стягується комісія).
 5. Коли хайп проект досягає пікової точки розвитку, вкладники виводять гроші, і інвестиційна майданчик закривається. Термін життя таких сервісів обмежений 2-3 роками (в кращому випадку).

Успіх будь-якого HYIP проекту залежить по суті від творця. Коли обсяг коштів, що надходять опускається нижче розміру нових вкладень, багато адміністраторів припиняють виплати. Це називається «скам» (від англ. Scam — шахрайство). Причина створення хайп сервісів — завжди бажання наживи, тому учасникам необхідно контролювати роботу сервісу і своєчасно виводити гроші.

Кращі хайпи Bitcoin 2018 року — огляд

Значок біткоіни і хлопець з планшетом

Завдання учасника HYIP проекту полягає в тому, щоб вибрати відповідний майданчик, вкласти гроші, отримати прибуток і своєчасно зняти депозит (до моменту банкрутства). Нижче розглянемо хайпи Bitcoin 2018 року, які обіцяють високий відсоток і стабільно виплачують гроші (на 12 квітня 2018 року).

Altminer (Altminer.io)

Сторінка сервісу Altminer
Інтерфейс майданчики Altminer

Проект Altminer створений в 2015 році, але у вигляді хайпа працює недовго. Спочатку розробники займалися Майнінг на спеціалізованому обладнанні, а з ростом прибутку відкрили великий інвестиційний проект. Його учасники отримують прибуток не тільки в біткоіни, але і інших валютах. Це надприбутковий хайп, що пропонує вигідні умови клієнтам і гарантує стабільні виплати.

Особливості біткоіни хайпа Альтмайнер:

 1. Частота виплата прибутку — раз о шостій годині.
 2. Плаваючий відсоток, який кожен день підвищується.
 3. Доступність виведення депозиту в будь-який час. При цьому період інвестицій не обмежується і може становити 24 години.
 4. Мінімальний розмір вкладу обмежується 0,005 біткоіни, а максимальний не лімітується.
 5. Наявність партнерської програми, що дозволяє заробляти до 10% прибутку з залученого учасника.

Щоб інвестувати гроші, потрібно пройти реєстрацію, заповнити анкету і поповнити депозит. Після реєстрації учасник отримує доступ до персонального кабінету, через який може контролювати процес накопичення грошей, кількість залучених партнерів, і що надходить від них прибуток. Тут же налаштовується автоматичний висновок зароблених коштів (мінімальна планка становить 0,002 біткоіни). Середня добова прибутковість становить 6.04% (прибутковість з понеділка по неділю змінюється з 3 до 9 відсотків). Хайп працює майже місяць. Головний недолік — наявність комісії за зняття депозиту, розмір якої становить від 10 до 25%.

Capitotal (Capitotal.biz)

Проект Capitotal — розробка команди фахівців, які давно працюють в сфері криптографії. Метою створення є залучення нових інвесторів, а також орієнтація на тривалу діяльність на благо учасників і розробників. На 12 квітня 2018 року сервісу 21 день, а число відкритих рахунків перевищує 5,2 тисячі. За заявою розробників, обсяг інвестицій (на зазначену дату) становить понад мільйон доларів, а обсяг виплачених коштів — 476 тисяч доларів.

Засновником хайпа є Арнотт Грем, а сама компанія базується у Великобританії. До характеристик проекту варто віднести:

 1. Наявність мобільного додатка.
 2. Система безпеки — наявність 2-факторної аутентифікації.
 3. Мінімальний розмір депозиту — 10 доларів.
 4. Прибутковість 7% на добу (написано, що це фіксований показник, але насправді за добу він знизився з 11 до 7).
 5. Нижній поріг для зняття — 0,1 долар США.
 6. Наявність партнерської програми (3 рівня) — від 1 до 6%.
 7. Цілодобова підтримка.

Щоб внести депозит, учасник повинен зареєструватися в проекті і створення облікового запису. У процесі реєстрації досить вказати персональні дані і спосіб виплати. Підтвердження по e-mail і надання документів не вимагається. Для зарахування депозиту потрібно перейти до відповідного розділу, визначитися з інвестиційним планом і вибрати суму для вкладень. Після зарахування грошей прибуток нараховується щогодини. Як тільки мінімальна сума досягнута, можна замовити виведення коштів. Головний недолік проекту полягає у відсутності російськомовного інтерфейсу.

Intelligent-investment (intelligent-investment.biz)

Оформлення майданчика Intelligent-investment
Інтерфейс сайту Intelligent-investment

Intelligent-investment — організація, що займається торгівлею на фондових ринках і біржі Форекс. Дата реєстрації 4 грудня 2017 року, а офіс компанії знаходиться у Великобританії. У розпорядженні клієнтів надається безліч планів, прибутковість яких залежить від терміну інвестування.

Відмінності біткоіни хайпа:

 1. Мінімальний депозит — 10 доларів.
 2. Інвестиції — в біткоіни, Лайткоінах і доларах.
 3. Виведення грошей — вручну (від 1 долара).
 4. Прибутковість — 5%.

Щоб почати роботу з проектом, потрібно пройти реєстрацію і ввійти в особистий кабінет. Далі необхідно поповнити депозит, визначитися зі способом оплати і слідувати рекомендаціям на сторінці. Сервіс приймає криптовалюта і долари, що дозволяє вибрати підходящий варіант поповнення. Максимальна сума вкладень обмежується 100 тисячами доларів. Головні недоліки в відсутності російськомовного інтерфейсу, а також в наявності затримок виведення коштів (гроші зараховуються в термін до 36 годин). Для зняття першої суми достатньо накопичити 1 долар. При появі будь-яких труднощів можна звернутися до служби підтримки і вирішити проблему.

По закінченню 21-денного терміну користувачеві повертається депозит в повному обсязі.

Btcrush

Сайт майданчики Btcrush
Оформлення сайту Btcrush

Проект Btcrush відрізняється російськомовним інтерфейсом, що робить майданчик доступніше для жителів СНД. По суті, це сервіс хмарного Майнінг, одним з відгалужень якого є залучення коштів від інвесторів і виплата прибутку. Проект працює з багатьма валютами, серед яких біткоіни, Ефіріум Даш і Лайткоін.

Характеристики біткоіни хайпа btcrush.io:

 1. Підтримка SegWit, що забезпечує високу швидкість виведення на кріптовалютний гаманець.
 2. Застосування сучасного обладнання для ведення діяльності, що гарантує стабільний дохід протягом тривалого часу.
 3. Можливість інвестувати одночасно в кілька криптовалюта.
 4. Мінімальний депозит — 0,005 біткоіни.
 5. Партнерська програма — до 15% прибутку від залучених користувачів.
 6. Робота в режимі 24/7.
 7. Середня прибутковість — 4,1%.
 8. При знятті депозиту стягується комісія 5%.

Щоб почати працювати на хайп, потрібно пройти реєстрацію, в процесі якої система привласнює користувачеві спеціальний логін (складається з символів «rsh» і ще шести цифр). Далі необхідно внести депозит, мінімальний розмір якого не повинен бути менше 0,05 BTC. Обсяг максимальних вкладень на 12 квітня 2018 роки не обмежується. Поповнення вкладу є в будь-який момент. При цьому користувач має право одночасно тримати гроші і заробляти в різних криптовалюта. За виведення доступних до зняття грошей комісія не стягується, а ось за висновок депозиту доведеться заплатити 5% від суми. Обробка виведення грошей займає до 3-х робочих діб.

Bitcolex (Bitcolex.com)

Інтерфейс онлайн-платформи Bitcolex
Головна сторінка сервісу Bitcolex

Сервіс Bitcolex — інвестиційна компанія, офіс якої знаходиться в Лондоні. Організація працює з 2009 року, але новий хайп проект відкритий тільки в 2018 році. До особливостей відносяться швидка виплати, які проводяться щодня, висока прибутковість (залежить від терміну інвестування) і цілодобова підтримка.
Характеристики біткоіни хайпа bitcolex.com:

 1. Нижній поріг інвестування — від 30 до 500 доларів (в залежності від плану).
 2. Мінімальна сума для виведення — 1 долар.
 3. Наявність 3-рівневої програми залучення партнерів з можливістю отримувати від 1 до 7% від розміру поповнення реферала (в залежності від рівня).
 4. Прибутковість — 2,05%.
 5. Можливість інвестування в біткоіни, Ефіріуме і доларах.

Щоб отримувати прибуток, користувачеві необхідно зареєструватися і внести гроші на рахунок. Для входу в систему потрібно логін і пароль. При цьому творці уважно стежать за клієнтами і при наявності декількох облікових записів блокують користувача.

Загальні відомості про розглянуті біткоіни хайп для зручності ми звели в таблицю:

НазваМін. депозитПрибутковість на добу,%мінімальний висновок
Altminer0,005 BTC6,040,02 BTC
Capitotal10 USD70,1 USD
Intelligent-investment10 USD51 USD
Btcrush0,005 BTC4,10,0001 BTC
Bitcolex30 USD2,051 USD

Хайповий Bitcoin на Bitfinex біржі

Логотип біржі Bitfinex і горщик з біткоіни

В якості альтернативи для заробітку можна використовувати біржу Bitfinex.com, де користувачам представлений великий вибір віртуальних грошей, є можливість роботи з фіатнимі грошима, а кредитне плече досягає 3,3 крат. Щоб отримати хайповий Bitcoin на Bitfinex біржі, можна передати кошти в управління досвідченим інвесторам. До плюсів проекту відноситься наявність мобільного застосування, висока швидкість виведення, низькі комісії і безпеку.

Для початку варто зареєструватися, перейти за посиланням в поштовій скриньці і внести кошти на депозит. Обов’язкова умова — верифікація, що має на увазі вказівку особистої інформації та її підтвердження шляхом сканованих копій паспорта, передачі банківської виписки, а також рахунки за виплату комунальних послуг (термін давності до 3-х місяців). Папери потрібно подавати тільки на англійській мові.

Після реєстрації необхідно поповнити депозит в обраній валюті (в тому числі доступна оплата біткоіни). Якщо перераховувати гроші з банківського рахунку, береться комісія 0,1%. Після учасник вибирає варіант торгівлі — самостійний або із залученням кваліфікованих інвесторів (при відсутності досвіду). У другому випадку прибутковість і розмір депозиту розрізняються залежно від трейдера.

Де взяти скрипт Bitcoin хайпа?

Монета біткоіни вшита в плату

Багатьох людей не задовольняє розмір заробітку, який пропонують класичні інвестиційні проекти. У такій ситуації вони йдуть далі — знаходять або створюють скрипт Bitcoin хайпа, після чого розробляють свої правила роботи і залучають інвесторів. Отримати програму можна в такий спосіб:

 1. Зробити самостійно (при наявності знань в програмуванні).
 2. Замовити у фрілансерів або спеціальних компаній.
 3. Завантажити (безкоштовно або за плату) вже готові скрипти, після чого переробити їх під свої завдання.

Наприклад, HYIP скрипт Ombrix з автопріёмом Bitcoin обійдеться в суму близько 4 тисяч рублів. Тут є кілька видів платежів, є чотири тарифних плани, а розмір депозиту вибирається індивідуально. Налагодження та робота зі скриптом нагадує гру і не викликає труднощів навіть у початківців користувачів.

Переваги заробітку, який передбачає використання скриптів для хайпа і створення свого проекту очевидні — невеликі витрати, легкість установки програми і висока швидкість настройки. Крім того, ніхто не заважає створити і використовувати 3-5 проектів з різним терміном життя і прибутковістю. Мінус в тому, що така діяльність обмежується законодавством і може бути прирівняна до шахрайства.

Заробіток на хайп Bitcoin — базові рекомендації

Білий значок біткоіни

На завершення виділимо ряд порад, які дозволять знизити ризики роботи з біткоіни хайп і своєчасно виходити з «гри»:

 1. Важливо уважно стежити за роботою хайпа. Головні ознаки, коли потрібно виходити — поява перших повідомлень про виплати і рекламування проекту на форумах за інтересами.
 2. Інвестувати в обраний HYIP рекомендується тільки один раз. При цьому виходити необхідно відразу після отримання прибутку.
 3. Перевага важливо віддавати «гнучким» планам, який передбачає «заморожування» грошей на мінімальний період часу.
 4. При появі прибутку важливо відразу її виводити. Якщо майданчик переводить гроші на рахунок щодня, а мінімальний поріг дозволяє вивести гроші, це потрібно зробити.
 5. Ключове увагу грає інтерфейс і оформлення. Важливо, щоб дизайн був приємним, а меню дозволяло користувачеві швидко дістатися в цікавить його розділ. Чим простіше працювати на сайті хайпа, тим краще.
 6. При вивченні майданчика важливо почитати історію і приділити увагу опису проекту. Тут важливий не стільки текст, скільки факт наявності помилок. Якщо такі є, хайп займалися несерйозні люди.
 7. Наявність документації та контактної інформації, доступної користувачам — значний плюс для майданчика. Піраміди-одноденки часто не обтяжують себе розміщенням документації (через її відсутність). При цьому занадто довіряти таким доказам не варто — документи легко підробити, а розрахунок йде на те, що ніхто не стане перевіряти правдивість інформації.
 8. Інвестувати необхідно рівно таку суму, втрата якої не позначиться на добробуті. Якщо в разі втрати грошей грядуть серйозні проблеми (наприклад, з погашенням банківського кредиту), від вкладень варто відмовитися.
 9. Існують періоди, коли ризик закриття хайпа значно зростає — грудень (перед Новим роком) і літо (перед відпусткою). Щоб уникнути втрати коштів, рекомендується забирати гроші до настання цих періодів. Така передбачливість може виручити.
 10. При вкладенні коштів в хайпи важливо диверсифікувати ризики, тобто розподіляти гроші не тільки між різними криптовалюта, а й вкладати їх в різні платформи.

Пам’ятайте, що представлені хайпи працюють і платять гроші на момент написання огляду — 12 квітень 2018 року. Уже через кілька днів або місяців все може змінитися, і розглянута майданчик припинить діяльність. Ось чому при виборі важливо вивчити хайп, почитати відгуки, перевірити оперативність служби підтримки, а тільки після цього приступати до інвестицій.

Більше про свіжих хайп біткоіни дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector