Кращі біткоіни крани для легкого заробітку криптовалюта

Що це таке

Крани — це сервіси, які нагороджують користувачів криптой через невеликі проміжки часу просто за відвідування. Чому «кран»? Все ж знайомі з автоматами, в яких краном потрібно дістати іграшку, керуючи джойстиком і натискаючи кнопку. Тут все те ж саме: натиснувши кнопку на сайті, ви «чіпляєте» маленький, але приємний бонус у вигляді монет. Такий собі сервіс-чеснота з видобутку криптовалюта.

Звідки беруться волонтери

Погодьтеся, дуже дивно роздавати гроші за банальне відвідування сайту і натискання кнопки. Але подивіться на це з іншого боку: легкий заробіток люблять все, значить багато явно відвідують крани. Ймовірно, ви подумаєте, що так популяризується біткоіни і інші криптовалюта. А ми вам скажемо, що метою волонтерів є залучення трафіку і заробіток на рекламі.

Тисячі користувачів відвідують крани щодня, а значить вони будуть бачити рекламу на таких сайтах. Нагорода за відвідування невелика, адже складних дій не потрібно. А ось вартість розміщення рекламного оголошення куди більше. Розробник вклав 1 біткоіни в створення крана, а через час подвоїв свій капітал. Так, ми з вами згодні — це досить просто. Але біткоіни дає пропозицію і користується попитом, а значить такі сервіси дійсно рентабельні.

Класифікація

Багато біткоіни крани схожі між собою, однак, навіть у такій простій системі є якесь різноманіття. Воно зумовлено виведенням коштів на гаманець. Існують два типи кранів:

 • накопичувальні;
 • з моментальним виведенням;

Перші дозволяють вивести кошти тільки після накопичення певної суми Сатоши на внутрішньому рахунку. Тому користувачі змушені періодично відвідувати сервіс, щоб реально володіти прибутком. Таким чином стимулюється ріст трафіку.

Другі більше приваблюють любителів легкого заробітку, так як кожна нагорода відразу зараховується на мікрокошелек. Навіть якщо вам набридне, не буде ніякої потреби продовжувати, адже кошти вже ваші. Але скажу по собі, що це не сильно набридає. Витратити пару секунд вільного часу і отримати маленьку нагороду завжди приємно.

За що дають нагороду

Основним способом заробітку на будь-якому з таких сервісів є введення капчі. Тієї самої капчи, яка перевіряє, що ви людина. Дуже шкода, якщо ви робот і не можете розібрати капчу. Але це було б дуже дивно.

Але розробники таких майданчиків зацікавлені в залученні користувачів, тому урізноманітнили методи заробітку на кранах. Крім введення капчі на багатьох топ сервісах існують нагороди за:

 • кліки по банерах;
 • участь в лотереях;
 • запрошення користувачів по реферального посиланням;

Таким чином, поки ви чекаєте наступного капчи, можна заробити додаткові Сатоши шляхом простих кліків по рекламі. Партнерська програма працює майже на всіх сервісах. В основному, вам буде нараховуватися 20-25% від прибутку кожного реферала.

Де заробити: представляємо топ кранів

Сьогодні кількість таких майданчиків просто вражає — більше того, воно збільшується майже щодня. Багато з них надають не дуже комфортні умови (великий час очікування, маленькі розміри заробітку), тому ми постаралися звільнити вас від витрат часу на пошуки щедрих біткоіни кранів.

Freebitcoin

Саме цього сервісу віддають перевагу більшість користувачів мережі. Він дійсно перевірений часом (працює з 2013р.), Що підтверджує надійність і безпеку його використання. Цей майданчик надає безліч способів заробітку, а також дозволяє використовувати всі способи виведення.

Розмір нагороди залежить від числа, яке випадає на рулетці. Також нагорода може змінюватися в залежності від курсу біткоіни.

Основні характеристики:

 • можна виграти до 0.018 btc;
 • безкоштовна нагорода кожну годину;
 • 50% від прибутку рефералів;
 • автоматичний висновок кожну неділю за 30 000 Сатоши на рахунку;
 • можливість виведення за запитом: відбувається через 6 годин після заявки;
 • моментальний висновок протягом 15 хвилин.

Плюшки від сервісу

Наша порада: не варто випробовувати свою удачу в лотереї або на ставках. Це все дуже сильно нагадує ігрові автомати, які рідко приносять великий прибуток. Швидше за все, ви втратите все, що заробляли щогодини.

Moonbitcoin

Кран з моментальним виведенням на Coinpot (протягом декількох секунд). Надає можливість помножити розмір нагороди до 500% за рахунок:

 • рефералів — 25%;
 • відвідування — при щоденному відвідуванні сайту відсоток прибутку зростає на 1%;
 • проходження опитувань — плюс 5% прибутку за кожен опитування. Загальний відсоток не більше 100;
 • загадки — рандомний бонус, відсоток якого змінюється кожен день;

Отримувати прибуток можна кожні 5 хвилин. Але ми радимо почекати довше, адже крім бонусів, розмір нагороди залежить від того, як часто ви її отримуєте. Часто виходить так, що одноразова виплата за годину буде більше, ніж отримувати 12 виплат кожні 5 хвилин.

We love bitcoin

Щедрий біткоіни кран, який дарує до 600 Сатоши щогодини. Поки ви чекаєте чергової нагороди, можна заробити кілька тисяч Сатоши, виконуючи нескладні завдання, наприклад, завантажити музику.

Характеристики:

 • виплати кожні 10 хвилин;
 • можна виграти 10, 20, 30 або 100 біткоіни-центів;
 • реферальний бонус — 45%;
 • висновок раз в день;
 • мінімальна сума cashout’а — 1000 Сатоши;

Цей майданчик потрапила в наш топ бо для заробітку потрібно лише адреса гаманця, а виплати вона виробляє хороші. Шанс отримати 100 центів не відрізняється від шансу на 10 центів.

Dailyfreebits

Біткоіни кран, який якраз відповідає виразу «не вимагає зусиль». Щоб почати з ним працювати, потрібно лише ввести адресу свого гаманця і ввести капчу. Після цього ви зможете отримувати нагороду. Ніяких реєстрацій і підтверджень пошти.

Основні характеристики:

 • розмір виплати від 5 до 1200 Сатоши;
 • оновлення капчі кожну годину;
 • мінімальна сума виводу — 100 Сатоши;
 • висновок доступний в будь-який час;
 • бонус від активності рефералів — 10%;

Bitgames

Дуже цікавий і прибутковий кран. Процес видобутку не змусить Вас нудьгувати: для заробітку потрібно спочатку розбити камінь шляхом кліків по ньому (імітація видобутку), лише після чого можна отримати нагороду. Крім крана сервіс надає також можливість грати, заробляючи біткоіни.

Основні характеристики:

 • дохід — 500-2000 Сатоши;
 • час очікування — 60 хвилин;
 • мінімальна сума виводу — 100 000 Сатоши;
 • прибуток від реферала — 10%;

Також на крані можна розважити себе в змаганні «Miner Madness». Взявши участь, ви будете змагатися з рандомних користувачем сервісу. Переможе той, хто за тиждень заробить більше, використовуючи кран.

Cryptomininggame

Ігровий кран, який імітує Майнінг криптовалюта. Після введення капчі ви не отримуєте монетки моментально, а спостерігаєте, як вони Майні протягом 10 хвилин. Через 10 хвилин можна відразу почати другий процес видобутку. Але це лише імітація, адже обчислювальна потужність ПК не використовується, тому цей сервіс і є краном.

Псевдомайнінг також відбувається за рахунок наявності хеш, але всередині сайту. Чим їх більше, тим більше Сатоши можна отримувати кожні 10 хвилин. Кількість хеш можна збільшити, виконуючи місії на кшталт перегляду відео або реклами. Починається кожна видобуток за рахунок кристалів. Їх можна отримати, проходячи опитування.

Основні характеристики:

 • мінімальний дохід — 100 Сатоши;
 • час очікування — 10 хвилин;
 • мінімальний висновок — 50 000;
 • бонуси від рефералів — 8%.

Коли закінчується кожен процес Майнінг, ви отримуєте очки досвіду. Починаючи з 5 рівня можна також Майні за рахунок процесора. Це принесе вам додатковий прибуток на самому крані.

Цей кран не такий простий, однак, тим самим він перевершує багато сервісів по функціоналу. Скажу вам так: це вимагає трохи більше зусиль, але такий алгоритм менш нудний і компенсується великим доходом. Якщо звичайні крани швидко набридають, то цей затягує подібно ігор на смартфоні.

Плюси і мінуси

Основним плюсом біткоіни кранів є простота в їх використанні. Найскладніше, що вам доведеться зробити — це зареєструватися. А заробіток — це справа кількох кліків. Також, це кращий спосіб на практиці познайомитися з батьком криптовалюта. Адже інші способи на кшталт видобутку, хмарного Майнінг, біржової торгівлі є ресурсовитратності і важкими. Але опанувати хоча б одним биточки хочуть багато.

Що ж стосується мінусів, то користувачі виділяють наступне:

 1. Мізерні виплати. Звичайно, якщо ви щасливі, то можна отримувати 10, 20 і більше тисяч Сатоши. Однак ми все знаємо, що в 1 BTC 100 мільйонів Сатоши. Різниця помітна відразу.
 2. Витрати часу. Сама робота з кранами відбувається швидко, але, щоб накопичити перший повноцінний биток, доведеться витратити чимало часу. Це вимагає чимало терпіння і цілеспрямованості.
 3. Реклама. Крани живуть за її рахунок, але величезна кількість банерів на сторінці не радує око. Не дивуйтеся, якщо в якийсь момент ви заплутаєтеся, де інформація сайту, а де черговий піар.

лохотрони

Окремим негативним моментом варто виділити велику кількість шахрайських сайтів. Чим вони приваблюють? Вони обіцяють подарувати вам кілька десятків тисяч Сатоши за ті ж самі дії. Це дійсно вабить, але по суті, нагороди там такі ж. Але коли ви відвідуєте такий сайт, він заражає ваш браузер файлом Coin Miner. Таким чином шахраї використовують обчислювальну потужність вашого ПК для Майнінг крипти. Тому використовуйте лише перевірені сервіси.

Ми бажаємо вам…

Бути завжди уважним при виборі крана, щоб не стати жертвою шахраїв. Цілеспрямованості в роботі з біткоіни кранами. Швидкого заробітку свого першого BTC. Терпіння при вигляді чергового банера з рекламою пулів, хмарних Майнінг і новинних сайтів про крипті. І звичайно ж, великий удачі при введенні капчі і отриманні Сатоши: нехай вам випадають тільки найбільші з можливих виграшів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector