Криптовалюта NEXO: принцип роботи платформи, покупка і зберігання

Що таке Nexo

Криптовалюта Nexo (NEXO) — це цифрова платформа і вбудований в неї токен. Дана система надає одним користувачам можливість отримати кредит, а іншим його надати. При цьому ризик втрати коштів зводиться практично до нуля.

Платформа визначає себе як токен, сумісний з вимогами Комісії США з цінних паперів і бірж (англ. Скор. SEC), а також відповідний юридичним вимогам і володіє деякими іншими перевагами.

Nexo пропонує користувачам щомісячні знижки на погашення кредитів завдяки тому, що вони використовують цифровий актив NEXO.

Особливості криптовалюта NEXO

Користувачі можу обмінювати отримані токени NEXO на фіатние гроші: така одна з ключових особливостей. Швидкість транзакцій і отримання / видачі кредиту відбуваються досить швидко. Більш того, на платформі не існує будь-яких додаткових комісій і внесків.

Робота з платформою в високого ступеня безпечна завдяки модулю «NEXO Oracle» і наданими їм спеціалізованими алгоритмами.

Можливості користувача зростають з ростом суми, покладеної на рахунок. Також платформа пропонує спеціальну карту для здійснення щоденних транзакцій і підвищення якості та зручності роботи з кредитами NEXO.

Працювати з платформою NEXO досить нескладно. Перш за все, користувачеві необхідно зареєструвати гаманець і покласти деяку суму, після цього система проаналізує кредитний потенціал. У разі, якщо клієнта влаштовує кредит, він отримує кошти, в іншому випадку він їх виводить.

Де придбати і як зберігати NEXO

Купити токени NEXO на звичайних біржах раніше не представлялося можливим. Однак зараз ця валюта доступна на таких майданчиках як Fatbtc, Hotbit, IDEX, EtherDelta і ін. Капіталізація крипто-активу становить понад $ 95 млн., А добовий обсяг складає в середньому $ 5 млн. Доларів, а загальний обсяг емісії склав 1 млрд. NEXO- токенов.

Придбати і продати NEXO можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Hotbit (обробляє близько 84,56% від загального обороту NEXO);
  • Fatbtc (обробляє близько 12,70% від загального обороту NEXO);
  • IDEX (обробляє близько 2,11% від загального обороту NEXO);
  • HitBTC (обробляє близько 0,51% від загального обороту NEXO);
  • DDEX (обробляє близько 0,08% від загального обороту NEXO);
  • Bitbns;
  • EtherDelta;
  • Stocks.Exchange Network.

З огляду на той факт, що на момент написання статті, токен NEXO є активом, побудованому на базі ERC-20, то зберігати його можна не тільки на самих рахунках кріптовалютних бірж, але також і на інших цифрових і апаратних гаманцях. У плані цифрових гаманців, найпопулярнішим залишається MyEtherWallet. А ось в плані апаратних «холодних» гаманців, можна зберігати NEXO в Ledger Nano S або TREZOR.

перспективи NEXO

На сьогоднішній день, користувачі, які купили біткоіни або ефіріум і «заморозили» їх, не можуть використовувати дані кошти.

NEXO ж навпаки, дозволяє використовувати власні цифрові активи навіть після «заморозки».

У даній криптовалюта є шанси розвиватися і рости в ціні, оскільки її команда складається з талановитих фахівців, які раніше працювали над подібними проектами, пов’язаними з кредитуванням за цифрові активи.

джерела:

https://nexo.io/

https://coinmarketcap.com/

https://cryptoslate.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector