Кращі Dash пули для Майнінг — рейтинг

Dash — криптовалюта, яка на 5 квітня 2018 року обіймає 12 місце за капіталізацією (2,4 мільярда доларів) з курсом 303 долара за одну монету. Особливість Даш полягає в застосуванні групи шифрувальних алгоритмів, високому рівні анонімності і активний розвиток проекту розробниками.

З ростом курсу криптовалюта цікавиться все більше Майнер, які купують обладнання (Асіка, відеокарти) і приступають до видобутку. Одна з труднощів на шляху до прибутку — вибір відповідного пулу для Dash. Що врахувати при пошуку сервісу? Які пули користуються найбільшим попитом у Майнер і гарантують стабільні виплати? Ці та інші нюанси розглянемо в статті.

Як вибрати кращий пул для Dash?

Майнінг Даш має на увазі застосування спеціального обладнання (ASIC-Майнер або ферм на GPU), необхідного для виконання математичних дій, формування блоків ланцюга блокчейн і отримання винагороди.

З ростом складності Майнінг зросли вимоги до застосовуваної техніці, з’явилася необхідність об’єднання Майнер в групи. Такі спільноти називаються пулами, які відрізняються за швидкістю, способу розподілу винагороди, швидкості (пінг) і іншими параметрами. Щоб вибрати кращий пул для Dash, варто орієнтуватися на ряд параметрів, про які поговоримо нижче.

Хешрейт

Ключовим параметром при виборі пулу є його хешрейт — загальна потужність обладнання учасників мережі, які пройшли реєстрацію і віддають наявні хеші для видобутку криптовалюта. Як правило, цей параметр становить від 200 до 500 гігахешей в секунду і більше. Чим вище хешрейт, тим більша ймовірність отримання нового блоку, і тим вище прибуток.

Тип розподілу премії

Існує кілька видів пулів за способом виплати винагороди:

 1. Соло. У цьому випадку дохід йде тому учаснику, який сформував черговий блок. На 5 квітня 2018 року розмір виплат за видобуток чергового вузла становить 3,35 Даш або 1011 USD.
 2. Звичайний. Особливість пулів в тому, що його учасники ділять премію на всіх з урахуванням переданої потужності. Обсяг хешрейта обчислюється по «кулях», які направляються від ПК до пулу.
 3. Пул з рівними виплатами. Такий тип винагороди застосовується в рідкісних випадках. Його суть в тому, що Майнер отримують однакові виплати незалежно від переданого хешрейта. Подібні пули вигідні Майнер, що має в розпорядженні невеликі потужності, але не підходять учасникам з дорогим Асік-обладнанням.

Сьогодні 9 з 10 пулів використовують другу форму оплати, коли учасники отримують премію з урахуванням вкладених потужностей.

пінг

Не менш важливий критерій — ping обраного пулу. Для його визначення потрібно зробити прості кроки:

 1. Входимо в розділ «Пуск» ПК і тиснемо на кнопку «Виконати».
 2. У що з’явилася рядку прописуємо команду «CMD» і «ОК».
 3. Вказуємо команду ping, робимо пробіл, а після прописуємо адресу пулу і тиснемо на «Введення».

Оптимальне налаштування пинга — до 35-40 мс. В цьому випадку можна продовжувати реєстрацію і добувати криптовалюта Даш. Якщо показник ping вище 60-80, краще продовжити пошуки. Якщо підключитися до такої платформі, можливі «випадіння» із системи і зниження отримуваного прибутку. У ситуації, коли пінг знаходиться в межах від 41 до 59 мс, можна говорити про допустимість показника.

число Майнер

До популярних пулів підключено багато Майнер, що призводить до підвищення хешрейта. Але тут є ряд нюансів в залежності від виду пулу:

 1. Для простих платформ, де розподіл премії відбувається з урахуванням переданої потужності, велика кількість учасників — погано. Це пов’язано з тим, що ймовірність видобутку блоку більше, але отримана премія ділиться на всіх учасників (з урахуванням переданих куля).
 2. Для соло майданчиків наявність великого числа учасників — плюс, адже так зростає ймовірність «закрити» блок і отримати винагороду в повному обсязі.

У популярних пулах число Майнер може перевищувати 1000 осіб. У разі якщо учасників не більше 100, таку платформу краще ігнорувати. Невеликі пули хороші при видобутку «молодий» і ще набрала популярності криптовалюта, але не Даша.

Географія

Фахівці рекомендують вибирати пули, розташовані ближче до регіону проживання. Наприклад, росіянам краще вибирати майданчики, сервери яких знаходяться на території РФ (і чим ближче, тим краще). Практика показує, що від місця розташування часто залежить рівень прибутку. Найбільші пули Даш знаходяться в Китаї, Росії, Люксембурзі, Казахстані та інших країнах.

Статистика

Кожен пул пропонує статистику по числу користувачів, кількості здобутих блоків, числу виплачених монет і так далі. За цими параметрами потенційний учасник може оцінити, наскільки успішна платформа і чи варто з нею працювати. Якщо розділ статистики відсутня або інформація в ньому викладена незрозуміло, чи варто віддати перевагу іншим варіантом.

Комісія

Вибираючи кращий пул для Майнінг Dash, важливо орієнтуватися на комісію, яку стягує платформи. Як правило, розмір комісійної платежу становить 1-2 відсотки (це норма). Якщо цей параметр сягає позначки 4-5 відсотків, від співпраці варто відмовитися.

Рейтинг пулів для Dash — ТОП-5 сервісів

Знаючи критерію вибору, простіше підібрати майданчик для Майнінг. Тепер перейдемо до аналізу популярних пулів, які заслужили довіру і користуються попитом у Майнер Dash.

Miningpoolhub (miningpoolhub.com)

інтерфейс Miningpoolhub

Пул Miningpoolhub — потужний мультивалютний сервіс для видобутку різних криптовалюта (Даша в тому числі). Тут можна Майні більше 30 коинов, а сама майданчик доступна Майнер з різних куточків планети. Незважаючи на порівняльну «молодість» сервісу, його хешрейт становить 32633 ГХ / сек, а комісія — 0,9%.

Переваги Miningpoolhub:

 1. Зручний інтерфейс. Розібратися з нюансами майданчика нескладно навіть новачкові, незважаючи на підтримку тільки англійської та китайської мов інтерфейсу.
 2. Можливість виведення грошей двома шляхами — вручну або із застосуванням автоматичної виведення (цікавить варіант встановлюється в настройках гаманця).
 3. Користувачам доступна конвертація віртуальної валюти з комісією 0,2%.
 4. Наявність техпідтримки, до якої можна звернутися як на електронну пошту, так і в Твіттер.
 5. Підтримка PIN-коду і секретного ключа OTP для захисту облікового запису.

Antpool (antpool.com)

Статистика пулу Antpool у видобутку Dash
Статистика Майнінг криптовалюта Dash на пулі Antpool

Пул Антпул — найбільша платформа для Майнінг Даш, де на 5 квітня 2018 року працює більше 40 тисяч активних Воркер, а число здобутих блоків перевищило 41 тисячу. Хешрейт 482,4 ТХ / сек, що є значним показником. Сервери знаходяться в Китаї, а засновником є ​​фірма AntMiner (займається випуском обладнання для видобутку віртуальних монет). Незважаючи на китайське походження, сервіс доступний російськомовним користувачам, завдяки наявності декількох версій перекладу.

Переваги antpool.com:

 1. Підтримка великої кількості віртуальних монет.
 2. Три рівня аккаунта.
 3. Регулярна робота над оптимізацією сервісу. Компанія застосовує тільки надійне обладнання, яке постійно оновлюється і перевіряється на якість.
 4. Сервери знаходяться не тільки в Китаї, але і в інших країнах світу. Отже, видобуток Даш доступна Майнер з різних куточків планети, в тому числі і в РФ.
 5. Служба підтримки завжди на зв’язку і готова надати допомогу в будь-який час, адже фахівці працюють в режимі 24/7. Але варто врахувати, що відповіді будуть приходити на китайській мові, тому доведеться переводити їх за допомогою онлайн-перекладача.
 6. Доступна можливість Майнінг за допомогою хмарного сервісу ХешНет.
 7. Передбачена соло видобуток з можливістю отримання винагороди без його поділу з іншими учасниками.
 8. Надійність аккаунта, оновлення раз в 24 години і стабільні виплати.

Zpool (zpool.ca)

Сторінка серверів на пулі Zpool
Статистика Майнінг Dash на сервісі Zpool

При Майнінг Даш часто використовують пул zpool.ca, який відрізняється зручністю і легкістю налаштування, а також високим хешрейтом (60,7 ТХ / сек). Мінус в тому, що на сайті відсутня російськомовна версія, тому доводиться користуватися вбудованим перекладачем браузера.

Переваги сервісу zpool.ca:

 1. Здійснення виплат з періодичністю раз на чотири години.
 2. Можливість роботи без реєстрації на сайті.
 3. Допускається висновок заробленої віртуальної валюти на різні гаманці.
 4. Розмір комісій від 0,8 до 2 відсотків.
 5. Активний розвиток і співпрацю з великими компаніями, серед яких Yobit, Poloniex, LiveCoin і інші.
 6. Можливість виведення на банківські карти Віза і МастерКард.
 7. Доступність великої кількості криптовалюта для Майнінг.
 8. Наявність докладного розділу питань і відповідей (FAQ), де даються докладні рекомендації по налаштуванню пулу.

Supernova (suprnova.cc)

Статистика пулу Supernova в Майнінг Dash
Хешрейт пулу Supernova на алгоритмі X11

На цьому сервісі можна Майні більше 40 віртуальних валют. Хешрейт на момент написання статті — 32,7 Гх / сек. Сервери пулу знаходяться в різних країнах світу, що робить сервіс доступним для мільйонів Майнер на планеті.

Переваги dash.suprnova.cc:

 1. Низька комісія — 1% (при Майнінг Dash комісія не стягується).
 2. Широкий вибір доступних криптовалюта (в тому числі Даш).
 3. Підключення до пулу не займає багато часу.
 4. Статистика відображається правильно, і користувачеві доступна необхідна інформація для оцінки сайту. Зокрема, доступна інформація про складність, хешрейте і іншим параметрам.

F2pool (f2pool.com)

Інтерфейс пулу F2pool
Хешрейт сервісу F2pool при Майнінг Dash

Ще один китайський сервіс, який гідний бути в рейтингу пулів Dash, завдяки високій швидкості хешування, зручному інтерфейсу і іншим позитивним характеристикам. Хешрейт майданчика — 179 ТХ / сек.

Переваги f2pool.com:

 1. Можливість роботи без проходження реєстрації (це стосується і виведення зароблених грошей).
 2. Наявність перекладу на англійську мову. При виникненні проблем можна скористатися вбудованим в браузер перекладачем. Розробники запевняють, що незабаром з’явиться офіційний російськомовний варіант.
 3. Позитивна репутація. За весь період дії на f2pool.com не було серйозних нарікань. Він завжди входив в рейтинги рекомендованих пулів.

Варто зазначити, що до 2014-го сервіс застосовувався тільки для видобутку біткоіни, але згодом функціонал майданчика був значно розширений можливістю видобутку інших віртуальних монет.

Інші пули для Майнінг Деш

Інтерфейс пулу Coinmine
Сторінка зі статистикою пулу Coinmine

На додаток до сказаного варто виділити ще ряд пулів для Dash, які варті уваги:

 1. Coinmine (coinmine.pl) — пул з можливістю анонімного Майнінг Даш. Тут можна добувати криптовалюта без створення облікового запису — досить використовувати свій гаманець. Для початку роботи потрібно зайти в анонімну панель і ввести необхідну інформацію. Хешрейт дорівнює 135 ГХ / сек. Пул працює з 2013 року і дозволяє добувати багато криптовалюта. Сервери знаходяться в Північній Америці, Європі, Азії та інших країнах світу. Розмір комісії постійно змінюється і індивідуальний для кожної криптовалюта. Для Даш цей параметр не більше 1,5%. Користувачі сервісу відзначають швидку відповідь служби підтримки, докладні консультації і надійність майданчика.
 2. Mypool.xyz (mypool.xyz). Загальний хешрейт цього пулу дорівнює 24,62 ТХ / сек. Комісія, яка стягується з користувачів, становить 1%. Сервіс з’явився в 2013 році і сьогодні дозволяє працювати з 5 різними криптовалюта. Останнім часом спостерігається незначне зниження потужності і числа клієнтів, але до стабільності роботи пулу немає претензій. При бажанні можна налаштувати автоматичні платежі.

Наявність наведеного рейтингу пулів для Даш — можливість швидко підібрати відповідний сервіс і отримувати максимум прибутку на Майнінг віртуальних монет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector