Кращі Лайткоін пули для Майнінг — види, ТОП-5

 • Переваги Лайткоін пулів для Майнінг
 • Вибір пулу для Майнінг Лайткоіна — корисні рекомендації
 • Протягом 2-3 років з моменту появи віртуальної валюти завдання Майнінг Лайткоіна можна було вирішувати на одному комп’ютері. З ускладненням алгоритму видобутку зросли вимоги до обладнання. Люди змушені об’єднуватися для використання великих потужностей при вирішенні нових блоків.

  Пули для Майнінг Litecoin — спільноти Майнер, які займаються видобутком криптовалюта, після чого відбувається поділ отриманої премії на всіх учасників. Винагорода розподіляється з урахуванням потужності хеширования, наданої кожним з членів.

  Види і особливості Лайткоін пулів

  Малюнок шахтаря з нашивкою F2pool

  Щоб вибрати пул для Майнінг Лайткоінов, варто орієнтуватися на ряд критеріїв.

  функціональність

  Тут мається на увазі зручність користування, легкість налаштувань для роботи, продуманість інтерфейсу сервісу.

  доступні криптовалюта

  Виділяється два типи пулів — «моно» і «мульти». У першому випадку користувачі можуть добувати один вид віртуальних монет. Що стосується мультіпулов, в них передбачена опція перемикання між криптовалюта з урахуванням зміни рентабельності Майнінг. Далі ми розглянемо їх докладніше. Багато сервісів самостійно стежать за курсом криптовалюта і автоматично перемикаються на ту монету, видобуток якої більш вигідна.

  Варіант виплати премії Майнер

  Сучасні пули для Майнінг Litecoin пропонують три типи нарахування премії:

  1. PROP — модель сотуднічества, при якій винагороду за видобутий блок розподіляється між учасниками пропорційно переданим хешу. Після створення чергового блоку відбувається обнуління лічильника, і система фіксує нові дані. Це найпростіша схема, яка застосовується багатьма пулами. Якщо учасник підключився до видобутку, але пішов до завершення формування «довгого» блоку, він отримає невелику премію. Можлива й інша ситуація, коли майнер підключився в кінці і брав участь в процесі закриття блоку. У цьому випадку йому видається премія, що має розмір вище середнього параметра.
  2. PPLNS — модель співпраці, яка схожа на попередню і також має на увазі пропорційне поділ винагороди між учасниками. Її особливість полягає в згладжуванні виплат. Розрахунок проводиться не за обсяг хеша, присланий за певний час між знаходженням двох блоків, а за конкретне число «шифт» (зрушень), розмір яких встановлюється індивідуально кожним пулом. Майнер отримують премію після знаходження блоку, а розмір виплат в меншій мірі залежить від тривалості пошуку елементів ланцюга.
  3. PPS — модель виплати, що має на увазі перерахування фіксованої премії учаснику за кожну передану частку хеша. Премія обчислюється таким чином. Отримана нагорода за видобуток блоку Лайткоін (в 2018 році — 25 LTC) ділиться на поточну складність Майнінг (на 10 січня 2018 року — 3,66 мегахешей). Отримане число множиться на обсяг хеша, який надіслав користувач, зі складністю дорівнює «одиниці». Це оптимальна модель оплати з позиції Майнера, адже він отримує гроші за виконану працю незалежно від досягнутого результату. При цьому Лайткоін пул ризикує, адже якщо блок відкидається мережею, гроші платяться Майнер з резервів, а сам сервіс не отримує прибутку. Ось чому такі пули встановлюють високі комісії — від 2 до 7 відсотків. Модель PPS має два підвиди — SMPPS і RSMPPS. У першому випадку кожна відправлена ​​користувачем частка хеша оцінюється за номіналом, але пул робить затримку перед переведенням коштів. Це необхідно для пошуку блоків, використовуваних для заповнення резервів. Для таких пулів комісія, як правило, дорівнює нулю. Другий варіант (RSPPS) має на увазі нарахування премії з урахуванням переданої членом пулу частки хеша за останній видобутий елемент ланцюга (борги по минулим блокам до уваги не беруться).

  Вимоги до потужності

  Початківці Litecoin пули, які тільки заробляють репутацію, не висувають вимог до учасників і дозволяють підключатися всім бажаючим. Згодом сервіс виставляє ліміти і пускає тільки тих Майнер, які готові надати певну потужність.

  Комісія

  Як зазначалося вище, комісія залежить від моделі виплати винагороди, з якої працює пул. Як правило, такі платежі стягуються при наявності системи PPS. Розмір комісії індивідуальний і становить від одного до семи відсотків.

  Кращі пули для Майнінг Litecoin — ТОП-5

  Людина тримає в руках велику монету Лайткоіна

  З ростом популярності Лайткоіна і збільшенням курсової вартості криптовалюта, зросла і кількість бажаючих зайнятися її здобиччю. Щоб спростити вибір Майнер, виділимо ТОП-5 кращих пулів для Litecoin.

  1. Antpool

  Сторінка пулу для Майнінг Лайткоінов Antpool
  Інтерфейс сервісу Antpool

  Пул antpool.com — китайський сервіс, що дозволяє Майні багато криптовалюта, в тому числі Лайткоін. На 10 січня 2018 року генерація блоків в мережі Litecoin ведеться з хешрейтом в 27,216 TH / s. Кількість активних Воркер становить понад 72 тисячі осіб, а число здобутих блоків — більше 41 тисячі. На сьогодні частка хешрейта в загальній мережі Лайткоін Antpool становить 26%.

  Переваги пулу для Майнінг Litecoin Antpool:

  1. Можливість вибору способу нарахування винагороди між PPNLS і PPS. У першому випадку розмір комісії становить 0%, а в другому — 2,5%.
  2. Наявність російськомовного інтерфейсу. Переклад виконаний на високому рівні, тому проблеми з адаптацією виключені.
  3. Виплати здійснюються автоматично. Для цього достатньо ввести адресу гаманця Лайткоіна.
  4. Гарантія безпеки аккаунта і наявність щоденних оновлень з усуненням наявних «дірок» у захисті сервісу.
  5. Зручність управління. Для користувачів передбачено три рівня аккаунта.
  6. Наявність режиму P2Pool. Його присутність виключає перехід потужностей від користувача до власників пулу.
  7. Можливість добувати криптовалюта різними способами — шляхом участі в пулах або за допомогою хмарного сервісу HashNest.
  8. Доступність соло-Майнінг Лайткоіна в складі пулу (раніше така опція не надавалася користувачам). Суть методу в тому, що знайдений блок дістається не всім учасникам, тільки одному члену (тому, який скористався послугою). З отриманої суми віднімається 1%. Якщо пощастить Майнер, які вибрали традиційний спосіб оплати (по PPNLS), індивідуальний «шахтар» залишається без премії. Для роботи в режимі «соло» потрібно вибрати його в налаштуваннях свого облікового запису. Варто зазначити, що такий спосіб видобутку більше схожий на лотерею, адже ймовірність відкриття блоку своїм Воркер мінімальна. Щоб випробувати удачу, рекомендується один ПК поставити на соло-режим, а решта — на класичний спосіб отримання премії.
  9. Цілодобова підтримка 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

  Мінус тільки один — величина заробітку нижче через великої кількості Майнер. Отримана премія ділиться між тисячами учасників з урахуванням вкладеної частки хеша.

  Відгуки про сервіс Antpool підтверджують, що сьогодні це кращий пул для Майнінг Litecoin з позиції хешрейта, надійності, зручності настройки і користування. Користувачі відзначають відсутність складнощів з налаштуванням і виведенням грошей.

  2. Litecoinpool

  Сторінка з рейтингом користувачів Litecoinpool
  Головна сторінка пулу Litecoinpool

  Наступний сервіс, який вартий уваги — litecoinpool.org. Він був запущений незабаром після появи самої криптовалюта — 5 листопада 2011 року. Завдяки широкому функціоналу і надійності цей Лайткоін пул користується попитом у Майнер. Уже в першому півріччі 2012 року їх число в пулі Litecoinpool досягало 40% від чисельності «шахтарів» у всій мережі Лайткоін. Через тимчасових труднощів з централізацією реєстрація тимчасово закривалася, але з часом сайт знову став доступний користувачам.

  У 2013 році розробники повністю оновили ПО для підтримки протоколу Stratum, а в 2014-му Litecoinpool сал першим пулом, що дозволив добувати Лайткоін через шифрування TLS. В результаті нововведення Майнер виявилася надійно захищені від шахраїв.

  На 10 січня 2018 року Litecoinpool має наступні параметри:

  1. Хешрейт пулу — 22,55 TH / s.
  2. Ефективність застосування — близько 100%.
  3. Активних користувачів — понад 11 тисяч осіб.
  4. Активних Воркер — 40889.
  5. Знайдено блоків — 137,7 тисяч.
  6. Виплачено більше 5,6 млн Лайткоінов.
  7. Час на створення блоку — 11-12 хвилин.
  8. Частка хешрейта в мережі Лайткоін — близько 20%.

  Переваги пулу для Майнінг Litecoin Litecoinpool:

  1. Хороша репутація, яка сформувалася за довгі 6 років роботи.
  2. Реалізація протоколу Stratum.
  3. Надійний захист Майнер від атак MITM.
  4. Можливість ручної настройки складності.
  5. Ручний замовлення виплат або автоматичний виведення коштів.
  6. Двухфакторная аутентифікація.
  7. Детальна статистика роботи, яка оновлюється з періодичністю раз на кілька секунд.
  8. Вісім серверів в мережі, які географічно знаходяться в різних місцях, що підвищує надійність пулу.
  9. Застосування системи винагороди PPS, що виключає необхідність виплати комісії.

  Головний недолік Litecoinpool такий же, як і в минулому пулі. Популярність сервісу грає злий жарт, адже через велику кількість Майнер винагороду буде невеликим. Крім того, відсутня російськомовний інтерфейс.

  Відгуки про Litecoinpool в більшій частині позитивні. Учасники мережі відносять сервіс до кращих пулів для Майнінг Лайткоіна. Це обумовлено високим хешрейтом, стабільністю роботи і регулярним оновленням програмного забезпечення.

  3. Пул для Майнінг Litecoin — F2pool

  Інтерфейс сайту F2pool
  Графік хешрейта в мережі Лайткоінов на сайті F2pool

  На умовному третьому місці після розглянутих вище пулів для видобутку Лайткоінов варто f2pool.com. Це потужний сервіс, який працює з 2013 року і базується в Китаї. На січень 2018 року частка хешрейта пулу в мережі Litecoin становить 18%, а швидкість 15,6 TH / s. Тут застосовується модель виплати винагороди PPS з комісією в 4%, що відштовхує багатьох Майнер. Кожен день проводиться перерахунок прибутку, а мінімальний поріг для виведення становить 0,02 Лайткоіна.

  Переваги Лайткоін пулу F2pool:

  1. Регулярне оновлення статистики.
  2. Можливість Майнінг багатьох криптовалюта — ZEC, LTC, BTC та інших.
  3. Гарантія своєчасної роздачі зароблених коштів.
  4. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  5. Легкість реєстрації і настройки.

  Недоліки F2pool:

  1. Інтерфейс сайту написаний англійською мовою, що створює певний дискомфорт для російськомовних Майнер.
  2. Висока комісія, яка дорівнює 4%.

  Відгуки Майнер свідчать про надійність F2pool. Єдине, на що скаржаться — комісія. Що стосується англомовного інтерфейсу, проблема вирішується за допомогою вбудованого перекладача браузера.

  4. Multipool для Майнінг Litecoin

  Головна сторінка пулу Multipool
  Інтерфейс пулу для Майнінг Лайткоінов Multipool

  Лайткоін пул multipool.us — одна з найбільш старих майданчиків для видобутку 20 різних криптовалюта, яка веде діяльність з квітня 2013 року. Сервіс працює з трьома типами хеширования — Scrypt, SHA-256, а також X11, що дозволяє добувати Dogecoin, Bitcoin, Dash, Litecoin і інші віртуальні монети.

  Переваги пулу для Майнінг Litecoin Multipool:

  1. Модель виплати винагороди — PROP, що має на увазі мінімальну комісію (1,5%), а також PPNLS (за вибором).
  2. Сервери знаходяться в США і країнах ЄС, що гарантує високу надійність.
  3. Відсутність проблем з виплатами. Користувачам може добувати криптовалюта, що не переживаючи про виведення коштів.
  4. Наявність трьох балансів — підтвердженого, непідтвердженого і ще одного, який показує плату за поточний блок (за умови, що він знайдений прямо зараз).
  5. Можливість обміняти зароблену валюту на одній з численних бірж — Poloniex, Coinbase та інших.
  6. Відсутність обману і повна прозорість роботи.
  7. Рівень заробітку безпосередньо залежить від використовуваних потужностей.

  недоліки:

  1. Якщо користувач замовляє виведення коштів нижче порога для автоматичної виплати, стягується комісія.
  2. У 2016 і початку 2017 року були не помилки, через що багато Майнер перейшли до конкурентів. Експерти запевняють, що проблеми виникали з сервером, який знаходиться в Європі (збої відбувалися, як правило, в момент поновлення).

  Якщо проаналізувати відгуки, пул Multipool привертає Майнер Лайткоіна і Даша, які розраховують на майбутнє зростання криптовалюта. Що стосується видобутку біткоіни і Ефіріума, досвідчені користувачі віддають перевагу іншим платформи. В цілому відгуки про пулі позитивні. Відзначається регулярність виплат, легкість настройки і зручний інтерфейс для користувачів. Немає претензій до служби підтримки, яка 24 години на добу на зв’язку з клієнтами.

  5. Лайткоін пул Give-me-coins

  Інтерфейс пулу Give-me-coins
  Сторінка пулу Give-me-coins

  Пул для Майнінг Лайткоіна give-me-coins.com входить в десятку найбільших сервісів за величиною хешрейта (на 10 січня 2018 року його становить 0,2 TH / s). Пул з’явився в березні 2013 року, а сьогодні надає собою потужну площадку для Майнінг біткоіни, Лайткоіна, Перкоіна і інших криптовалюта.

  Переваги Лайткоін-пулу Give-me-coins:

  1. Можливість контролю видобутку віртуальних монет за допомогою спеціального додатку на Android і iOS.
  2. Виплата винагороди відбувається за системою PPNLS, комісія не передбачена. Гроші перераховуються користувачам після десяти підтверджень, а не 120, як це відбувається в ряді інших пулів.
  3. Сервіси надійно захищені від DDoS атак. Наявність персонального бекенда і зовнішнього ПО дозволяє Майнер працювати в цілодобовому режимі.
  4. Система автоматично усуває труднощі, що виникають в процесі роботи. Завдяки цьому, Майнер немає необхідності витрачати час на тестування.
  5. Наявність форуму, де можна задати питання і отримати відповідь від експертів Майнінг, а також працівників служби підтримки самого сервісу.
  6. Легка і швидка реєстрація.
  7. Зручний і зрозумілий інтерфейс.
  8. Миттєва виплата коштів, яка здійснюється в автоматичному режимі.

  До недоліків варто віднести відсутність російської мови і порівняно низький хешрейт.

  У Мережі зустрічаються різні відгуки про Give-me-coins. Як правило, Майнер хвалять пул за його мобільність, зручність і безпеку. Часто відзначається наявність форуму з можливістю отримати інформацію по роботі і налаштуванні сайту.

  Переваги Лайткоін пулів для Майнінг

  Малюнок двох шахтарських кирок на тлі тунелю шахти

  Робота з перерахованими вище ТОП-5 пулами має ряд переваг:

  1. Децентралізація. Адміністрація сайту не може перешкоджати висновку зароблених грошей. Крім того, цей принцип виключає ризик крадіжки коштів користувачів.
  2. Мінімум ризиків. Для сервера пул, що складається з десятків тисяч машин, сприймається як один майнер. Це означає, що кожен з учасників отримує свою частку з урахуванням методики виплати винагороди.
  3. Економія грошей. Для Майнінг Лайткоіна в пулах не потрібно купувати дороге обладнання і витрачати особисті кошти на оплату величезних рахунків за електроенергію. Але тут варто врахувати вхідний поріг потужності для конкретного пулу (якщо він встановлений).
  4. Справедливість оплати. У більшості пулів передбачена пропорційна методика виплати премії з урахуванням вкладу кожного з Майнер.
  5. Високий прибуток. Робота з пулами гарантує стабільний прибуток, яка в залежності від потужності ПК може досягати 100-200 доларів в місяць. Якщо, наприклад, збирати монети на Лайткоін-кранах, заробіток на порядок нижче.

  Вибір пулу для Майнінг Лайткоіна — корисні рекомендації

  Код мережі і ноутбук

  На завершення виділимо кілька нюансів, яким варто приділити увагу при виборі Лайткоін пулу для Майнінг:

  1. Популярність. Якщо пул має невелику потужність, розраховувати на швидку і високий прибуток не доводиться. Краще користуватися послугами перевірених сервісів, що мають високий хешрейт.
  2. Відгуки. Перед початком роботи варто прочитати відгуки Майнер, які встигли попрацювати в пулі і склали про нього свою думку. Бажано пройтися по декількох форумах і приймати рішення на основі 10-20 коментарів. Якщо у пулу виникли проблеми з нарахуванням грошей або виплатами, це відразу спливає в інтернет-співтоваристві.
  3. Потужність ПК. Якщо обладнання застаріло, при тривалій роботі 24 години на добу воно швидко вийде з ладу. Щоб підвищити прибуток і бути на рівних з іншими учасниками, варто оновити відеокарту і підвищити загальну продуктивність персональної машини.

  І головне — розберіться з умовами виплати винагороди, розміром комісій і тонкощами виведення зароблених монет. У цьому випадку простіше прорахувати орієнтовний заробіток і домогтися високої рентабельності Майнінг в Лайткоін пулі.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector