Кращі Litecoin крани 2018 року — ТОП-4

Пропонуємо вашій увазі підбірку кращих Лайткоін кранів 2017. Кращих з точки зору кількості зароблених монет, тому що є у цих кранів і недолік — величезна кількість реклами. Тут вже вибирати вам: миритися з рекламою, але заробити побільше або знайти кран з мінімумом реклами і невеликим заробітком.

Сервіс FaucetHub для збору Літош

Сторінка платформи FaucetHub
Інтерфейс онлайн площадки FaucetHub

Багато з представлених нами кранів працюють з ротатором FaucetHub. Тобто для того, щоб заробляти на них, вам потрібно зареєструвати обліковий запис в накопичувальному мікрокошельке faucethub.io.

Не всі до кінця розуміють, як ці сервіси працюють разом — спробуємо прояснити ситуацію. Ви не заводьте гаманець на сайті FaucetHub, а просто реєструєтеся і вводите номер вашого гаманця (Лайткоін-адреси). Той же самий адресу ви вводите і на сайті-крані. Більше нічого пов’язувати не потрібно — кріптомонети автоматично потрапляють в мікрокошелек FaucetHub, звідки ви легко зможете вивести їх на ту адресу, яку вказали раніше.

Побачити, скільки вам нараховано Літош і скільки їх всього на даний момент, можна відразу ж, перейшовши на сайт FaucetHub — переклади відбуваються миттєво. Як тільки збереться пристойна сума, гроші можна вивести на гаманець — краще робити це великими сумами, інакше через комісії вийде невигідно. Мінімальний поріг для виведення набирається досить швидко, якщо працювати не з одним краном, а відразу з декількома, які пов’язані з ротатором — монети збираються в одному місці.

Кращі Лайткоін-крани 2018 року — ТОП-4

Перераховані нижче сайти ми віднесли до розряду найкращих Лайткоін кранів через швидкість заробітку. Один Лайткоін на момент написання статті (22 січня 2018) дорівнює 12134 рубля, або 188.58 доларів, або 100 мільйонів Літош. Щоб заробити 1 Лайткоін, знадобиться дуже багато часу, якщо вважати, що ми будемо заробляти приблизно 10 тисяч Літош кожну годину на самих жирних кранах. Кому-то цей заробіток здасться смішним, але якщо у людини багато вільного часу і немає хорошої роботи, то чому б не заробити, сидячи вдома в комфортних умовах? Отже, перейдемо до кращих Лайткоін кранів.

1. Catcatyfaucet

Сторінка крана Catcatyfaucet
Рекламні банери на сайті Catcatyfaucet

Заходимо на сайт і бачимо нагадування, що ми повинні вже мати акаунт на FaucetHub. Далі нам пропонується ввести свій Лайткоін адресу і довести, що ми не є ботом. Щоб вирішити каптчу, нам потрібно клікнути по трьом рядкам внизу в тому порядку, в якому розташовані букви c, j, b латинського алфавіту. Відповідно вибираємо спочатку 3, потім 10, потім 2.

Після цього вводимо символи на малюнку (у нас це «signs point to yes») в поле «Your Answer» і натискаємо «Get reward» (отримати винагороду). Бачимо на сторінці, що з’явилася, що на наш рахунок були відправлені 2750 Літош.

Баланс Літош на сервісі FaucetHub
Надходження Літош на сервіс FaucetHub

Відразу переходимо на сайт FaucetHub, щоб перевірити надходження, оновлюємо сторінку і бачимо, що на рахунку стало на вказану кількість Літош більше. Таким чином, за одну хвилину ми заробили майже 3 тисячі Літош. Однак кран дозволяє одному і тому ж користувачеві отримати винагороду таким способом тільки двічі на добу. Але якщо список Лайткоін кранів складений заздалегідь і є в закладках, то можна пройтися по ним вранці і ввечері, відводячи, наприклад, по годині часу. На рахунку швидко виросте досить велика сума.

2. Litecoin.alekscoin

Капча на сайті Litecoin.alekscoin
Розгадування капчі на крані Litecoin.alekscoin

Тут всі дії аналогічні попереднім. Вводимо наш Лайткоін-адреса, який ми раніше вказали на FaucetHub, і ставимо галочку в полі «Я не робот». Далі потрібно вирішити каптчу, яка тут вимагає особливої ​​уважності. Від нас вимагається поставити галочки на тих зображеннях, де є дорожні знаки. Таку процедуру ми проробляємо кілька разів, потім натискаємо кнопку «Підтвердити» і «Логін», після чого 2500 Літош надходять на наш рахунок.

На тій же сторінці вам пропонується реферальная посилання, по якій ви можете запросити знайомих на даний кран, і з кожного їхнього заробітку вам буде нараховуватися 12%. Також будьте готові до того, що на подібного роду сайтах дуже багато реклами. З огляду на, як добре ці крани платять, рекламу можна і потерпіти.

3. Yibtcoins

Інтерфейс майданчики для збору Літош Yibtcoins
Сторінка крана для збору Літош Yibtcoins

Самий «жирний» кран — плата 2500 Літош кожні 5 хвилин. Досить проста каптча — треба набрати латинські символи в відповідне поле і натиснути «Claim Litoshi». Через 5 секунд, які відраховуються на екрані, Літош надходять до вас на рахунок.

4. Bitzer

Сторінка крана Bitzer для збору Літош
Введення Лайткоін-адреси на сайті Bitzer

Сайт видає 2000 Літош кожні 5 хвилин. Також вводимо Лайткоін адреса, натискаємо «Continue», вводимо каптчу, що складається з латинських символів і тиснемо «Claim Litoshi», після чого 2000 Літош надходять на наш рахунок в FaucetHub.

Ще кілька кращих Litecoin кранів, які працюють з тим же ротатором FaucetHub:

  • kaitect.com;
  • mmoity.com;
  • cryptoplay.store.

Всі працюють за однаковою системі: вводите Лайткоін-адреса і каптчу — отримуєте свої Літош. Не можна сказати, що Літош таким способом ви отримуєте безкоштовно, але порівнюючи витрачений час і винагороду, можна зібрати непогану суму в популярній криптовалюта за досить короткий час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector