Швидкість Майнінг Litecoin на відкритих і ASIC

Сьогодні Майнінг Лайткоінов стрімко набирає популярність. Звичайно, даний вид діяльності поки поступається видобутку біткоіни і Ефіру, але непогана перспектива розглядається криптовалюта привертає до себе все більше нових користувачів. Однак перед початком видобутку монет LTC необхідно зрозуміти, наскільки доцільним буде таке заняття. У цьому огляді ми спробуємо знайти відповіді на ключові питання: яка швидкість Майнінг Litecoin, скільки грошей можна отримати, займаючись такою діяльністю, і яке обладнання найкраще застосовувати.

Ситуація в Майнінг Лайткоінов на початок 2018 року

Поточні відомості про мережі Litecoin
Поточна нагорода за блок і складність Майнінг Litecoin

Станом на 16 січня 2018 року умови видобутку криптовалюта Litecoin наступні:

 • кількість монет в блоці — 25 + 0,2182 LTC;
 • показник складності Майнінг — 3,564,823 +0.65%;
 • розмір кожного блоку — 71,422 ВПТ;
 • середня кількість блоків, що добувається за годину — 24;
 • кількість транзакцій на годину — 4,268 (середній показник);
 • поточний курс — 208,67 доларів за одну монету.

Слід враховувати, що такі показники, як курс і складність, не є постійними. Вартість цифрового активу може кілька разів впасти і піднятися протягом години. Складність видобутку підвищується кожні два тижні. Нагорода за блок теж зміниться, правда це трапиться тільки в 2019 році (кількість монет зменшиться рівно в 2 рази).

Однак при проведенні розрахунків ми будемо спиратися на поточні значення. Якщо курс валюти сильно не зміниться (в будь-яку сторону), отримані результати будуть актуальні близько місяця, поки складність відчутно не підвищиться.

Оптимальні потужності для видобутку однієї монети Litecoin

Потужність, необхідна для видобутку 1 Лайткоіна в місяць
Швидкість Майнера для видобутку одного Лайткоіна за місяць

Сьогодні в Майнінг Лайткоінов задіюється два типи обладнання: відеокарта або ASIC-пристрій. В принципі, допускається і використання процесорів, але цей метод вже вкрай невигідний.

У характеристиках відеоплат і Асіка для Лайткоіна є графа хешрейта. У ній показується, скільки мегахешей в секунду видає той або інший пристрій. По суті, це основа Майнінг LTC. Чим вище це значення у вашого обладнання, тим більше дохід.

Але нас поки цікавлять конкретні потужності, що дозволяють добувати одну «срібну» монету за певний часовий проміжок. Ми провели розрахунки і отримали такі результати:

 1. Монета Litecoin в місяць — для отримання такого скромного результату досить мати кілька відеокарт або один Асік на 233 MH / s.
 2. Лайткоін в тиждень — тут вже знадобиться більш серйозне «залізо». Щоб щотижня отримувати по Лайткоіну, треба мати або ферму з відеокарт із сумарним подаванням 1015 MH / s, або 1-2 Асіка з аналогічним показанням хешрейта.
 3. Монета на добу — на таке значення замахнуться ті, хто всерйоз вирішив розбагатіти на Майнінг. Тут знадобиться обладнання, котре видає 7100 MH / s. Відразу скажемо, що для отримання настільки феноменального результату краще застосовувати ASIC-Майнер. Зібрати ферму з відеокарт, здатну видати такий хешрейт, вкрай складно і абсолютно невигідно.
 4. LTC на годину — щоб замахнутися на даний результат, необхідно обзавестися обладнанням, що видає 171 000 MH / s. Зібрати такі ферми можна чисто теоретично, але зробити це на практиці вкрай складно і невигідно. Потенційна вигода не буде коштувати витрачених грошей (принаймні, поки що).

Отже, ми дізналися, скільки Майні 1 Лайткоін при використанні конкретних потужностей. Тепер давайте з’ясуємо, який дохід отримає майнер, застосовуючи певні моделі відеокарт і Асіка.

Швидкість Майнінг Лайткоіна на відкритих

Відеокарта для Майнінг Лайткоінов крупним планом

Відразу скажемо, що Майні Лайткоін на одній відеокарті (нехай навіть найкращої) ви будете дуже довго. Ми розберемо більш практичні приклади. Візьмемо 5 видів ферм, зібраних з 10 плат конкретної моделі. Отже, приступимо:

 1. Radeon RX 480. Десять таких плат забезпечать вам 290 MH / s. Цією продуктивності вистачить, щоб добути «срібну» монету приблизно за 21-23 дня. Врахуйте, що для складання даної ферми вам доведеться витратити близько 5 тисяч доларів.
 2. Radeon RX 570. Маючи на озброєнні дані карти, можна отримати 250 MH / s. Десятка цих Радеон добуде вам монету приблизно за 27-28 діб. Приблизна вартість ферми складе 6 000 доларів.
 3. Radeon RX 580. Збірник даних плат видаватиме 260 MH / s. На видобуток однієї монети піде близько 26-27 діб. Як видно, десятка Radeon RX 580 показує хорошу швидкість видобутку, але ось ферма обійдеться вам недешево (близько 9 000 доларів).
 4. GeForce GTX 1070. Якщо зібрати ферму з 10-ти таких відеокарт, можна отримати 270 MH / s. На Майнінг одного Лайткоіна піде десь 24-25 днів. Для того, щоб отримати таку ферму, треба витратити близько 7 500 доларів.
 5. GeForce GTX 1080. Ферма з відеокарт цієї моделі дасть 280 MH / s. За нинішньої складності один Лайткоін буде здобутий за 22-23 дня. В принципі, плати GeForce GTX 1080 показують непогану швидкість, але загальну картину псує їх ціна. Одна плата коштує близько 750 доларів, значить за 10 карт доведеться віддати приблизно 7 500 доларів. Вся ферма і зовсім обійдеться десь в 10 000 доларів.

Зазначені моделі відеокарт є кращими варіантами з точки зору швидкості видобутку і енергоспоживання. Наприклад, ми не розглядали плату GeForce GTX 1080 Ti. Вона видає непогані 35 MH / s (тобто 10 карт забезпечать 350 MH / s). Такий продуктивності вистачить, щоб добувати одну монету за 17-18 днів, але все псують два моменти: десять плат даної моделі будуть споживати 2,5 кВт (через що вам доведеться багато платити за світло), а ціна ферми складе понад 13 000 доларів. Відповідно, карта потужна, але окупність займе багато часу. З огляду на волатильність Лайткоіна, інвестиція дуже надійна.

Швидкість Майнінг Лайткоінов на ASIC

Корпус пристрою ASIC для Майнінг Litecoin

Для видобутку «срібних» монет задіюються моделі, що працюють за алгоритмом Scrypt. Сьогодні на ринку багато пристроїв, придатних для Майнінг LTC, але ми розглянемо 3 Асіка з найбільшою продуктивністю і помірним енергоспоживанням:

 1. Antminer L3 + — найпопулярніша, на сьогоднішній день, модель. Вона видає 504 MH / s, а її потужність становить 800 Вт. Купивши Antminer L3 +, ви будете стабільно мати більше 2-х Лайткоінов в місяць. Ціна розглянутого Майнера досить помірна — близько 3 900 доларів. З урахуванням продуктивності можна сказати, що цей апарат окупить себе досить швидко.
 2. Litecoin Scrypter PRO — якісний Асік на 900 MH / s. При високій продуктивності він споживає не дуже багато (заявлена ​​потужність — 860 Вт). У вас піде трохи більше тижня, щоб намайніть 1 монету Лайткоіна, а в цілому за місяць апарат видає майже 3,9 одиниць LTC. Його єдиний мінус — це ціна. Вона становить близько 8 800 доларів, правда з урахуванням ефективності апарат окуповується досить швидко.
 3. Майнер Wolf — найпродуктивніший представник нашого списку. Значення хешрейта становить 1024 MH / s. Потужність пристрою немаленька — 1,27 кВт. Однак прибутковість апарату з лишком компенсує витрати на електроенергію. Так, Wolf зможе видавати більше Лайткоіна в тиждень. За місяць ви зможете намайніть майже 4,4 монети. Коштує він приблизно 4 440 доларів. Як видно, ціна не дуже велика (якщо брати до уваги хешрейт). Та й окупається апарат дуже швидко.

Про що слід пам’ятати потенційним Майнер Litecoin?

Малюнок Супер Маріо, який стрибає до монеті Лайткоіна

Є кілька моментів, які слід враховувати при Майнінг Лайткоінов:

 1. Чим би ви не користувалися (відеокартами або Асіка), вам доведеться заздалегідь облаштувати приміщення для обладнання. Воно повинно добре провітрюватися і охолоджуватися. Майнінг завжди навантажує апаратуру по максимуму. Якщо вона буде перебувати в нагрітій і погано вентильованої кімнаті, висока ймовірність її поломки.
 2. Для отримання максимального профіту обладнання повинно працювати цілодобово. Зокрема, зазначена вище результативність відеокарт і Асіка матиме місце тільки при Майнінг в режимі 24/7.
 3. Зазначена швидкість Майнінг має місце при видобутку монет в загальних пулах. При соло Майнінг вже йде розрахунок на видобуток блоку, а не однієї монети.
 4. Швидкість видобутку монети поступово падатиме. Спочатку підвищення складності в мережі особливо не позначиться на вашому профіті, але десь через півроку ви відчуєте зниження доходу. Крім того, Майнінг однієї монети стане займати більше часу в 2019 році, коли зменшиться кількість Лайткоінов в блоці. Швидше за все, на ринку будуть поступово з’являтися нові моделі Асіка з великим хешрейтом, здатні нівелювати підвищення складності і залишити дохід на колишньому рівні, але купити їх зможуть не всі.

Отже, ми дізналися, з якою швидкістю видобувається криптовалюта і расчитали прибутковість Майнінг Лайткоіна при певних потужностях. За нинішніх умов видобуток «срібних» монет за допомогою спеціального обладнання ще можна вважати доцільною: складність поки на не дуже високому рівні, кількість монет в блоці досить велике. Але якщо і купувати Асіка або відеокарти, то робити це потрібно зараз, щоб встигнути окупити витрати і вийти в плюс до зменшення нагороди.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector