Що можна купити за Лайткоіни: компанії та інтернет-магазини

Тільки за 2017 рік курс Litecoin виріс в 70 разів. На поточний момент (7 січня 2018 роки) вартість LTCсоставляет 285 доларів США.Рост ціни привів до збільшення числа людей, які бажають інвестувати або добувати криптовалюта. При цьому виникає питання, що можна купити за Лайткоіни, в яких торгових точках і компаніях можна розплачуватися віртуальними монетами за товари і послуги.

Що можна купити за Лайткоіни?

Лайткоін і товари

Купівля Litecoin відкриває широкі можливості перед власником. Криптовалюта можна витратити в такий спосіб:

 1. Купити товари через Інтернет. Приклади магазинів ми розглянемо нижче.
 2. Придбати інші віртуальні монети, наприклад, біткоіни для інвестування або оплати товарів (послуг). Угода проводиться через біржі або обмінні сервіси. Одними з найбільш надійних бірж на даний момент є bitflip і EXMO.
 3. Пожертвувати гроші благодійним фондам (наприклад, SeansOutpost або іншим).
 4. Випробувати удачу в казино або лотерею — ltc-lottery.com/ltc, ltc-play.com. Але тут важливо розуміти, що можна витратити всі свої заощадження, які краще було б відкласти для довгострокової перспективи.

Компанії та інтернет-магазини, де можна розплатитися Litecoin

інтерфейс Bitify.com
майданчик Bitify.com

На початок 2018 року капіталізація Лайткоіна перевищила 15,6 млрд. Доларів. Цей фактор в комплексі з ростом курсової вартості сприяє популяризації криптовалюта. Її починають приймати багато компаній і інтернет-магазини. Нижче розглянемо, де можна розплатитися Litecoin на даний момент.

Компанії, які приймають Лайткоіни:

 • eGifter — велика компанія, яка працює в онлайн-режимі і продає подарункові карти для великих ресурсів (Amazon, Best Buy та інших). Платежі приймаються в Лайткоінах, біткоіни і Догікоінах.
 • SeansOutpost — організація, що надає підтримку бездомним громадянам. Цей центр приймає пожертвування в криптовалюта.
 • KnCMiner — фірма, яка продає обладнання для Майнінг Litecoin і Bitcoin. Віртуальні монети можуть використовуватися для покупки техніки. Із зростанням попиту на Лайткоін збільшився й обсяг продажів устаткування.

Інтернет магазини:

 1. Cryptopet.com — магазин, де продається одяг та аксесуари для домашніх вихованців. Тут є все необхідне для тварин, а оплата проводиться за допомогою криптовалюта (в тому числі Лайткоіна). Сервіс здійснює доставку в різні країни світу.
 2. Bitify.com- сайт для купівлі та продажу товарів через Інтернет за криптовалюта. Майданчик грає роль якоїсь дошки оголошень. До оплати приймаються Лайктоіни і біткоіни.
 3. Allthingsluxury.biz — інтернет-майданчик, де можна за Litecoin або Bitcoin придбати прикраси. У магазині регулярно проводяться акції і надаються знижки, що дозволяє робити покупки за вигідною ціною.

Перелік сервісів, що приймають Лайткоін і інші криптовалюта до оплати, регулярно збільшується. Ця особливість на тлі збільшення попиту робить інвестування або видобуток Litecoin вигідним напрямком.

 • Вам також може бути цікава стаття про те, де і як можна витратити біткоіни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector