Криптовалюта Bibox. Крипто-біржа зі штучним інтелектом

Що таке Bibox

Bibox криптовалюта (BIX) — це блокчейн-платформа для обміну криптовалюта, аналогічна кріптовалютним бірж Binance і Kucoin, також має свій власний токен, який використовується для того, щоб зменшити комісійні виплати при транзакціях.

Проект позиціонує себе як обладнана штучним інтелектом (скор. ІІ) біржа для торгівлі цифровими активами, а власницьке програмне забезпечення розроблено для того, щоб забезпечити крипто-торгівлю всіма необхідними параметрами. Це особливо підвищує ефективність, з огляду на велику кількість логічних обчислень, необхідних такий біржею з величезним числом алгоритмів.

Особлива увага приділяється забезпеченню комфортної роботи користувача з біржею і створення надійної економічної системи, що стає доступним, завдяки спеціальним логічним алгоритмам, забезпечуваним власним токеном.

Спочатку даний проект був експериментальною розробкою Okcoin і Houbi. У підсумку, виходячи з того, що ми бачимо, компанії мають у своєму розпорядженні великі ресурси і здатним персоналом, що пояснює успішну конкуренцію з такими гігантами як Poloniex, Bittrex і Bitfinex.

Платформа пропонує маржинальний торгівлю і кредитні послуги, а також не стягує будь-яку комісію за користування системою крім 0,1% з кожної транзакції.

Токен BIX надає при цьому 50% знижку при його використанні, а алгоритм обчислює співвідношення ринкового цінового індексу і вартості конкретного активу.

Також зазначається, що з кожним роком знижка на збори зростає, дана акція триває протягом 5 років у відповідності з усіма можливими змінами у вартості токена.

Крім усього іншого, дана платформа поставила задачу вирішити багато проблем, присутні в світі кріптовалютного трейдингу. А обладнана ІІ-алгоритмом система надає користувачеві безліч корисних функцій, що полегшують процес роботи на біржі.

Також перевага даної платформи полягає в тому, що вона має високий поріг виникнення помилок, оскільки система і її алгоритми надають проекту можливість працювати одночасно з більш ніж 10 млн. Клієнтів одночасно.

Також очікується поповнення статистичних даних в базі і збільшення числа доступних для роботи криптовалюта, надання кріптовалютних контрактів, які дозволять своїм користувачам розрахувати ризики для бичачого і ведмежого ринків.

Де і як купити Bibox Token

Оскільки Bibox Token є власним токеном біржі Bibox, то отримати його можливо тільки на самому майданчику Bibox. На сьогоднішній день, зробити обмін можливо, використовуючи: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) і USDT.

Для того, щоб купити цей токен, необхідно вибрати бажану валютну пару і поповнити рахунок на біржі за допомогою фіатних коштів або переведення з аккаунта на інший крипто-біржі.

Що стосується зберігання, токен є валютою стандарту ERC-20, а це означає, що ви можете зберегти його в будь-якому з сумісних з ним гаманців, наприклад, в MyEtherWallet або metamask. Також доступна можливість зберігати даний актив в апаратних «холодних» гаманцях Ledger Nano S і TREZOR.

Перспективи Bibox Token

Останнім часом користувачів і інвесторів приваблюють децентралізовані біржі. Токен Bibox містить у своїй структурі все те, за що люблять блокчейн-системи: надійність, безпеку і конфіденційність. Завдяки цьому платформа отримує підтримку і має шанси на подальший розвиток.

Проте в цій області існує чимало сильних конкурентів, таких як Bitfinex, Poloniex, Bittrex, Binance, Kucoin і ін. Деякі з представлених розвиваються за тим же принципом, що і Bibox (наприклад Binance і Kucoin).

Також були анонсовані інші проекти, пов’язані з біржею: DecentralizedEX, Airswap і ін. Всі вони пропоную нововведення в сфері крипто-торгівлі, що може позитивно вплинути на ліквідність і капіталізацію BIX.

Також варто зауважити серйозну команду, в яку входять вже відзначилися раніше професійні трейдери, розробники ІІ і фахівці в області блокчейн-технологій.

Аналітики оцінюють перспективність інвестування в даний проект з різних точок зору. Перш за все, з точки зору розвитку платформи в азіатському регіоні. Подальше розширення поля діяльності створить більше перспектив для довгострокового вкладення.

Інша точка зору спрямована на конкуренцію. Складно припустити, як позначиться суперництво з такими великими противниками як Binance і Poloniex. Однак, в будь-якому випадку, біржа приваблює чимало уваги з боку, як звичайних користувачів, так і інвесторів.

джерела:

https://www.marketbeat.com/

https://www.bibox.com/

https://cointobuy.io/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector