Яку криптовалюта вигідно Майні для свого гаманця

Сьогодні я уві сні побачив, яку криптовалюта вигідно Майні. Точно не розібрав, але на кшталт біткоіни або ефір. Господа добувачі! Відкладіть в сторону, гадальні карти, бубон та інші окультні атрибути. А тепер включите логіку і ознайомитеся з цим матеріалом.

Критерії відбору

Щоб вибрати крипт для видобутку, слід враховувати такі фактори:

  • Курс — високий курс монети є ознакою великої конкуренції. Тому, щоб добувати біткоіни, зараз потрібно відповідне за потужностями обладнання.
  • Рівень винагороду — якщо розглядати BTC, то кожну «чотирирічку» винагороду Майнера за правильний блок ділиться на два. З 2016 воно зменшилося до 12,5 монет. Але це сліхвой окупається високим курсом біткоіни.
  • Нові зірки — професіонали радять видобувати монети, які коштують копійки, але при цьому їх курс знаходиться на злеті.
  • Завантаженість кріптосеткі — чим більше видобувачів, тим навантаження на блокчейн зростає. Подібне явище відбувається з BTC.

Щоб не ворожити

Ми з вами люди з розумом. Чи не буде гадати на кавовій гущі і інших «вариво». Щоб дізнатися, де сама «чарівна і приваблива» крипта, скористаємося спеціалізованим сервісом. Він так і називає — What to mine.

Все просто: вводите параметри свого обладнання, вибираєте крипт і дивіться, скільки зможете заробити. А бубон і інші «чарівні» речі можна продати і вкласти отримані кошти в вигідний крипт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector