Кращі варіанти перевести криптовалюта XMR в рублі

Пункт перший — що робити

Почати варто з самого простого. Багато користувачів навіть не знають, як можна перевести в готівку криптовалюта. Для цього вони починають відвідувати безліч різних форумів, на яких немає точної відповіді, зате дуже багато троллінгу. А відповідь, насправді, на такий складний.

По-перше, існує кілька способів. Кожен з них по-своєму особливий, тому їх потрібно детально розглянути:

 • використання обмінника;
 • висновок через біржу;
 • продаж.

По-друге, на створення запиту для виведення ви витратите трохи часу. Більшу частину з переведення в готівку займе якраз обробка транзакції і її здійснення. Це те ж саме, що політ літаком. Левову частку займає зліт і посадка.

Пункт другий — вибір способу

Мабуть, варто почати з самого популярного — використання обмінного сервісу. Напевно, головна причина частоти звертання до таких майданчиків — відсутність необхідності реєстрації. Адже таким чином підвищується рівень конфіденційності, за чим так женуться всі користувачі криптовалюта.

Для цього вам потрібно вибрати відповідний сервіс. Для прикладу взято Xchange, хоча вибір залишається за вами. Обмінників в мережі дуже багато, тому буде де розвернутися. Отже, після входу на сервіс потрібно вибрати валютну пару. У графі «Віддасте» вибираєте Monero, а в графі отримати — «ЯД» або «Qiwi RUB». Також деякі сервіси надають обмін на карту Ощадбанку.

Після цього потрібно ввести суму переказу (або суму отримання в рублях). Далі вам потрібно вказати номер гаманця (або банківського рахунку) на який потрібно перерахувати гроші. Деякі обмінники пропонують ввести адресу електронної пошти. Однак можна сказати, що це не завжди обов’язково. Туди вам буде відправлено повідомлення з підтвердженням прийняття запиту, а також про відправку транзакції в мережу.

Після цього потрібно натиснути оплатити. Вам буде надано адресу монери гаманця. На нього потрібно відправити то кількість монет, яке ви вказали для обміну. Далі потрібно натиснути кнопку «Я оплатив» і чекати.

Деякі обмінники пропонують вибрати, яку комісію ви оплатите в мережу. Тут все залежить від того, наскільки терміново вам потрібно отримати свої гроші. Якщо ви не поспішаєте, то можете вказувати мінімальну. Блокчейн XMR не так завантажений, як у BTC, тому чекати будете відносно недовго.

Переваги використання обмінника:

 • зручно;
 • максимум анонімності;
 • швидко;
 • середня надійність.

недоліки:

 • ймовірність наявності прихованих комісій;
 • можливі затримки;
 • обмежений валютний резерв.

Біржа — шанс отримати більше

Другий спосіб перекладу в рублі — використання біржі. Особливо гарний цей спосіб в тому випадку, якщо ви зберігали свої монети на біржу — не доведеться витрачати час на переклад, а також зайвий раз оплачувати комісію.

Тут є кілька способів. Перший, найпростіший — обміняти монети на внутрішньому обміннику і вивести рублі на гаманець. Однак їм рекомендується користуватися, тільки якщо гроші потрібні дуже терміново. З цим способом ви багато втратите на заниженому курсі.

Другий — продати на торгах. Він ділиться на два варіанти. Один з них — це продати монету за ринковою ціною. Таким чином, ви трохи витратите на комісію і відразу ж отримаєте свої кошти, але вже в рублях. Далі ви можете виводити їх на електронну платіжну систему, або залишати на біржі для подальших торгів за іншими криптовалюта.

Інший варіант — продати за ордером. Плюс цього способу якраз в тому, що тут можна заробити більше, ніж коштує монета. Так, ви створюєте ордер на продаж, в якому вказуєте кількість монет, яке виставляєте і ціну за 1 XMR. Якщо поставите адекватний курс, то відповідний ордер на покупку з’явиться досить швидко, і ви побачите свої рублі на біржовому рахунку. Якщо ж перегне палицю, то можете чекати дуже довго і не дочекатися. Тому в цьому випадку головне знайти золоту середину.

Переваги біржі:

 • висока надійність;
 • гарантія перекладу;
 • можливість трохи підзаробити;
 • кілька способів перекладу.

недоліки:

 • багато комісій;
 • незрозумілий механізм роботи для новачків.

Прямий розрахунок — для любителів шампанського

Останній варіант — знайти покупця, так би мовити, з рук. Ви йому монери, а він вам рублі. Як ви розумієте, даний спосіб дуже ризиковий. По-перше, найімовірніше, що зв’язок ви будете підтримувати лише через інтернет.

По-друге, покупець може виявитися шахраєм, яких в мережі зараз дуже багато. Єдиний спосіб убезпечити себе — розділити висновок на кілька транзакцій, щоб не втратити все «шматком м’яса».

По-третє, навіть якщо ви знайдете чесного покупця, він може бути занадто прискіпливий. Адже насправді, він в таких же умовах, як і ви, тому буде дуже довго знайти гарантії, що угода буде чесною.

Загалом, даний спосіб змусить вас неабияк попітніти. Але, як то кажуть, хто не ризикує — той не п’є шампанського. Адже перевагами цього способу є відсутність будь-яких комісій (за винятком оплати транзакції Майнер), а також можливість встановити бажані умови і курс.

Останнє слово за вами

Що ж, сьогодні це все способи перевести свої монери в рублі. Як і було сказано, кожен з них має свої плюси і мінуси. Вибирати залишається вам. Головне, весь час будьте на чеку. Навіть якщо будете працювати через біржу, краще перевірте її хоча б на відгуки. Оскільки в Інтернеті шахраїв дуже багато. А вам адже не сильно хочеться втрачати свої кошти?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector