Криптовалюта Qtum (QTUM). Нове китайське чудо?

Що таке Qtum

В даний час, дві з найбільш відомих блокчейн екосистем, біткоіни і ефіріум, мають несумісні платформи. Qtum криптовалюта ж прагне об’єднати ресурси розробки біткоіни з розробниками децентралізованих додатків (англ. DApp) з Ethereum.

Фінансова індустрія була одним із самих основних секторів для дослідників технології блокчейн, хоч фінанси і сильно регулюються, особливо в Китаї.

Ця галузь є найбільшим власником різних патентів. Qtum дозволяє користувачам аутентифицировать свою особистість, за допомогою smart-контрактів, що дозволить їм використовувати більш децентралізовані додатки, наприклад, надані фінансовій галуззю.

За словами Патріка Дайан (англ. Patrick Dai), засновника Qtum, технологія ще на ранній стадії розвитку. Однак, завдяки стратегії Qtum «Go Mobile», будуть просуватися додатки dApp в маси.

Спільнота Qtum уже запустило два проекти спільноти: SpringEmail і Qloha. SpringEmail сподівається об’єднати технологію з Simple Mail Transfer Protocol (SMTP), дозволяючи користувачам використовувати поштову скриньку для відправки та отримання невеликих обсягів криптовалюта.

Розробка Qloha, яка використовує нову платформу WеChаt, дозволяє користувачам відправляти токени Qtum і спілкуватися з ботaмі для замовлення продуктів або послуг через WeChat. Qloha збирається поширити подібну функцію і на інші розробки соціального спілкування, наприклад, iMеssаge, Telegram і Facebook Messenger, щоб поліпшити зручність використання технології.

команда

Проект Qtum зародився в березні 2016 роки як доказ концепції, очолюваної Патріком Дайем. Поки що команда тільки завершила розробку моделі Qtum, першої в світі цифрової валюти, яка може обробляти smart-контракти за допомогою консенсусного алгоритму підтвердження ефективності, на основі моделі Unspent Transaction Output (UTXO).

Патрік, будучи кaндідaтом в області комп’ютерних наук, раніше працював в Alibaba. Він почав свої дослідження і розробки за технологією ще в 2013 році.

В інтерв’ю журналу «Bitcoin» Патрік звернув увагу на відсутність «інновацій в блокчейн-розробках, що виходять з Китаю». Він збирається розробити нову систему, яка буде здатна привернути величезну кількість розробників з Китаю і не тільки.

Патрік також додав: «Qtum — це глобальний проект, метою якого є об’єднання існуючих біткоіни і ефіріум спільнот з юридично зареєстрованими підприємствами. Фонд Qtum, заснований в Сінгапурі, що займається розробкою і наглядом за проектом, об’єднав талановитих розробників біткоіни і ефіріума, а також обдарованих людей з провідних світових компаній, таких, як: Alibaba, Nasdaq і інші ».

«Команда і лідерство були головними факторами», — сказав Ентоні ді Іоріо (англ. Anthony di Iorio), один із засновників проекту Ethereum, коментуючи своє рішення інвестувати в Qtum.

«У них є чітка історія виконання і дуже ясні плани на бізнес. Багато хто вважає їх кращою командою в Китаї », — завершив Ентоні.

50 000 вузлів

Головний пріоритет наявності 50 000 вузлів — це стабільність мережі. Велика мережа набагато стабільніше. Крім стабільності, є також деякі переваги масштабованості. Ми думаємо про масштабованості блокчейна на самому початковому етапі. Технологія блокчейн, незважаючи на величезний потенціал, використовується для досить простих транзакцій і smart-контрактів, і ми вже наближаємося до пропускної спроможності.

У найближчі роки зміниться середній тип транзакції, який, як правило, спеціальний робочий і перенесений з мобільного телефону або стандартного комп’ютера. Хоча додавання вузлів не додає можливості до кількості транзакцій, які можуть мати місце, воно надає можливість підтримки SPV (проста верифікація оплати) для здійснення цих нетрадиційних транзакцій.

SPV ідеально підходить для простих клієнтів, що працюють в сферах з низькою пропускною здатністю. Надання більшої кількості клієнтів SPV означає, що проекти в важкодоступних місцях зможуть використовувати блокчейн-технологію. Компанії змогли б збирати дані від нафтових свердловин, датчиків іонізуючого впливу, вантажних суден, лісозаготівель і т. Д., І вводити їх в блокчейн.

Всі ці дані можуть мати значний тиск на вузли, коли клієнти SPV здійснюють запити, тому додавання вузлів призведе до того, що змінна вартість для іншого вузла буде нижче і зробить роботу більш дешевою.

Оскільки додавання вузлів збільшує ємність для клієнтів SPV, ми можемо допомогти збільшити кількість цих користувачів, що використовують блокчейн-технологію, при цьому це не будучи обмежуючим фактором.

Популярність Qtum в Китаї

В країні централізованої влади процвітає технологія децентралізованої бази даних. У Китаї ця тенденція, в даний час, створює нову бізнес-модель на вершині блокчейн-інновацій.

У Китаї, Qtum (вимовляється Quantum) тепер стає набором інструментів і платформою для компаній, які будують свій бізнес на основі блокчейн-розробок.

Китайський уряд також демонструє позитивну реакцію на подібну тенденцію розвитку блокчейн-проектів, просуваючи розвиток блокчейна в найближчі три роки, оскільки сам блокчейн згадується в п’ятирічному плані розвитку Китаю (2016-2020 рр.), Як одна з найбільш перспективних технологій.

Народний банк Китаю (англ. PBoC) проводив дослідження в блокчейн-технології і вже завершив успішний пробний запуск саморозвивається цифровий валюти, яка використовує часткову реалізацію технології блокчейн.

Патрік також згадав, що влада буде прагнути уточнити регуляцію для блокчейн-проектів в 2018 році і дадуть деякі рекомендації для сприяння розвитку галузі.

Як влаштована?

Проект Qtum пропонує безліч переваг спільноті розробників smart-контрактів. Цей проект призначений для реалізації кращих частин проектів біткоіни і ефіріум, в сфері бізнес-блокчейна.

Впроваджуючи поліпшення в протоколи біткоіни і використовуючи віртуальну машину Ethereum, ентузіасти криптовалюта зможуть нарешті зійтися на одній платформі, яка буде забезпечувати стабільність і напрямок.

Модель облікового запису схожа на банківський рахунок. Кожна сторона має баланс і може віднімати частину свого балансу, щоб збільшити баланс іншого боку, з метою відправки грошових коштів. Така модель концептуально дуже проста для розуміння.

Ваш баланс — це сума чеків, які ви можете витратити. Подібну модель складніше пояснити, але оскільки кожен токен або «витрачається», або «не витрачений», і між ними немає проміжного коду, його набагато простіше захищати в блокчейн-середовищі з меншою логістикою, необхідної для підтримки цієї безпеки.

Безумовно, у кожної моделі є свої плюси і мінуси. Облікові записи концептуально простіше і, отже, smart-контракти, створені в системі обліку, як правило, набагато ясніше і зрозуміліше.

Однак з UTXO простіше перевірити транзакцію, що можна зробити просто, підтвердивши, що транзакція була підтверджена блокчейном, в разі протоколу SPV. Модель UTXO також була перевірена на наявність дір ​​і було доведено, що вона настільки ж захищена, як і модель біткоіни, яка працює більше 7 років без істотних змін в її базової моделі.

Було також доведено, що модель UTXO більш масштабируема, а транзакції можуть бути легко оброблені паралельно (що може бути складніше в моделі облікового запису).

Як придбати?

Криптовалюта Qtum (QTUM) на даний момент, на жаль, неможливо купити за звичайні засоби. Однак ніхто не відміняв спосіб придбання криптовалюта, за допомогою інших криптовалюта, наприклад, ефіріума.

Криптовалюта торгується на 50 кріптобіржах, ось деякі з них:

  • Binance;
  • Huobi;
  • OKEx;
  • Bitfinex.

джерела:

http://www.nasdaq.com/

http://blocktribune.com/

Home

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

https://www.weusecoins.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector