Криптовалюта Bitcoin Gold: порівняння з біткоіни і як отримати BTG

Що це таке?

Криптовалюта Bitcoin Gold (BTG) — результат наполегливих праць Джека Ляо (англ. Jack Liao), який посприяв виникненню нової криптовалюта в результаті хардфорка основного біткоіни BTC. По суті, BTG виник саме через те, що Джек є володарем однієї з найбільших компаній з виробництва Майнінг ферм в Гонконзі — LightningASIC, а це значить, що у нього і більше привілеїв у розвитку блокчейна біткоіни, ніж у інших учасників мережі.

Навіщо потрібен Bitcoin Gold і чим він хороший в порівнянні зі звичайним біткоіни?

Хардфорк біткоіни був створений для усунення нагальних проблем.

Основними складовими були: спрощення обробок, а також підтверджень транзакцій по блокчейн мережі. Все через те, що галузь Майнінг щільно зайняли професійні компанії з потужними Майнінг-фермами. Середньостатистичному Майнер ставало все складніше Майні криптовалюта. Bitcoin Gold же використовує новий алгоритм Equihash, замість застарілого SHA256. Адаптація до нового алгоритму зажадала переходу і на новий рівень обладнання.

Саме з цієї причини до Майнінг «біткоіни» змогли підключитися нові гравці кріптоіндустріі, а колишні монополісти були змушені змінити алгоритми Майнінг, через нездатність відповідати новим протоколом.

Як отримати Bitcoin Gold?

Всі власники оригінальних біткоіни можуть отримати відповідний еквівалент в BTG, якщо на момент хардфорка, а це 27 жовтня 2017 року в них були біткоіни кошти на цифрових гаманцях. Отримати BTG можна на кріптобіржах, шляхом надання конфіденційної інформації, а саме «приватного ключа».

Дана схема може бути надзвичайно небезпечна, якщо біржу зламають недобросовісні зловмисники.

Свого часу, відома кріптобіржа CoinBase навіть відмовилася публікувати BTG:

«В даний час Coinbase не здатна підтримувати Bitcoin Gold, оскільки розробники цієї криптовалюта не зробили цей код доступним для громадськості. Це серйозний ризик для безпеки », — говорилося в повідомленні адміністрації CoinBase.

З цієї причини, рекомендується спочатку створити новий цифровий гаманець, перевести на нього всі поточні кошти, а потім відправити всю конфіденційну інформацію зі старого гаманця.

висновок

Bitcoin Gold, безумовно, хороший актив. Однак в якості основного кріптоактіва його тримати в кріптопортфеле недоцільно. Як показує його недовга історія, що в короткостроковій, що в довгостроковій перспективі, подій для його різкого зростання не спостерігається. За останні кілька місяців йде впевнене ослаблення курсу, а причин для зростання, поки що, на жаль немає. На момент написання статті, за інформацією аналітичного порталу Coinmarketcap, ціна BTG становить близько 150 доларів.

Як аналог можна, наприклад, взяти ефіріум, однак знову ж, ризики в кріптоіндустріі всюди однакові.

джерела:

https://support.okex.com/

https://www.coinmarketcap.com

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector