Кращий гаманець для Ripple — де краще зберігати XRP

Вибираючи кращий гаманець для Ripple, важливо орієнтуватися на ряд критеріїв — надійність, зручність користування, безпеку та відгуки інших користувачів. Тільки комплексний підхід дозволяє правильно визначитися з гаманцем і захистити гроші від шахраїв. Нижче розглянемо, які сховища для XRP варті уваги, і в чому їх особливості.

Які гаманці підтримують Ripple — основні види

Зображення темного гаманця з емблемою Ripple

Криптовалюта Ripple працює на принципі блокчейна, для якого характерна відкритість вихідного коду і захищеність. Популярність платформи пояснюється надійністю, високою швидкістю транзакції і мінімальною комісією, яка дорівнює 0,00001 XRP. До майданчика підключаються великі компанії і банки, віртуальна монета додається на біржові майданчики і набирає популярності у інвесторів.

Підвищення попиту на монету призвело до активізації шахраїв, які орієнтуються на легку здобич і часто користуються недосвідченістю користувачів. Щоб уникнути втрати грошей, важливо знайти сховище для XRP, надійно захищене від атак зловмисників та зручне для застосування.

Розглянемо, які гаманці підтримують Ripple, і в чому їх особливості. Однак перед цим хочеться згадати, що для створення Ріппл-адреси необхідно покласти на рахунок 20 XRP, які заморожуються на рахунку користувача. Вони не підлягають обміну або поверненню. Це депозит за привласнення адреси. Таку особливість системи потрібно враховувати, вибираючи гаманець. Тільки біржові та онлайн-сховища не вимагають цього депозиту. В інших випадках користувачеві доведеться пожертвувати такою сумою.

«Холодні» сховища

Особливість таких гаманців полягає в можливості роботи без підключення до Інтернету. Експерти впевнені, що такий гаманець — краще рішення для довготривалого зберігання великих сум криптовалюта. Зламати апарат і вкрасти гроші через Мережу не вийде, адже потрібно фізичний контакт з носієм, що набагато складніше.

До цієї категорії Ріппл-гаманців відносяться:

 1. Апаратні гаманці — пристрої, які спеціально створені для зберігання криптовалюта. Для зручності користування вони випускаються у вигляді флешки, яку при необхідності можна підключити до ПК. Найбільш затребувана модель Ledger Nano S.
 2. Паперові сховища. Їх особливість полягає в тому, що ключі для доступу до віртуальних монетам друкуються і зберігаються на паперовому носії.

«Гарячі» гаманці для Ріппла

На відміну від розглянутого вище варіанту, тут гаманець має вихід в Інтернет, що підвищує ризики для користувача. Ось чому на таких гаманцях не рекомендується зберігати багато монет. Розрізняють такі види «гарячих» гаманців:

 1. Десктопні — спеціальні програми, які встановлюються на комп’ютері (приклад Toast).
 2. Онлайн — оформляються шляхом реєстрації на біржовому майданчику або сайті (наприклад, Gatehub).
 3. Мобільні. Перевага таких гаманців полягає в можливості установки і використання на мобільних телефонах з операційними системами iOS і Android (Toast Wallet, Dice Wallet).

На якому гаманці краще зберігати Ripple — переваги і недоліки

Шаблон паперового гаманця Ripple

Сьогодні існує безліч видів сховищ, які мають свої плюси і мінуси. Щоб розібратися, на якому гаманці краще зберігати Ripple, розглянемо наявні варіанти більш детально.

Десктопні (програмні) гаманці

Десктопні сховища — спеціальні програми, які встановлюються на комп’ютер і забезпечують широкий функціонал користувачам. Як правило, такий софт оптимізований під сучасні ОС, що дозволяє встановити його на Windows, Linux або інші операційні системи. Вважається, що це кращий гаманець для Ripple, проте він має свої мінуси.

перевагинедоліки
Максимальна безпека. В інтересах розробників зробити надійний гаманець і захистити його від стороннього втручання.Ризик втрати криптовалюта, якщо згенерований адресу системи загублений користувачем.
Всі операції відбуваються миттєво, без затримок за часом.Потреба в великому обсязі пам’яті.
Зручність і швидка установка програмного забезпечення.
Великий функціонал, який доступний користувачам.Невеликий вибір варіантів ПО.
Можливість особисто контролювати збереження грошей.Якщо комп’ютер зламають, то Ріппл можуть вкрасти.

Якщо розглядати кращі гаманці для Ріппл, в цій категорії, виділимо Toast. Цей гаманець підійде як для новачків, так і для досвідчених гуру кріптовалютного світу. Початківцям користувачам варто відразу розібратися з нюансами користування і заходами безпеки, які потрібно зробити після установки. Раніше популярністю користувався також гаманець Rippex, проте в лютому 2018 року керівництво заявило, що припиняє роботу над проектом і до квітня повністю завершить виплати за зобов’язаннями.

Мобільні гаманці

Цей варіант підійде для користувачів, які рідко знаходяться біля ПК і хочуть мати постійний доступ до особистих заощаджень. Мобільний гаманець представляє собою програму, яка встановлюється на смартфон і дозволяє проводити транзакції з будь-якої точки, де є підключення до Інтернету.

перевагинедоліки
Легкість установки і налаштування.Невеликий вибір програм.
Підтримка основних систем — Андроїд і iOS.Обмежений функціонал (в порівнянні з десктопними сховищами).
Можливість проведення операцій і контролю стану рахунку при наявності під рукою тільки мобільного телефону.Порівняно низький рівень безпеки.
Можливість безкоштовного скачування софту.
Зручність користування і простий інтерфейс.Відсутність російськомовного інтерфейсу в багатьох додатках.
Відсутність вимог до наявності вільного місця, адже скачування ланцюга не відбувається.

Найбільш популярний варіант мобільних гаманців для Ріппл — Toast Wallet, який є універсальним рішенням. Для застосування сховища потрібно завантажити програму, пройти реєстрацію і придумати надійний код для безпеки. Альтернативний варіант гаманця (не менш популярний) — Dice Willet.

апаратні гаманці

При розгляді варіантів, на якому гаманці зберігати Ripple, досвідчені користувачі все частіше вибирають апаратний тип сховища. На сьогодні це одне з найкращих рішень з позиції зручності і безпеки. Як зазначалося вище, це представник «холодних» гаманців, який має невеликі розміри і не вимагає підключення до Мережі. При необхідності апаратний гаманець підключається до комп’ютера через USB-роз’єм.

перевагинедоліки
Максимальний рівень захисту криптовалюта від злому.Висока ціна (70-100 євро).
Легкість застосування. З управлінням і налаштуванням таких сховищ не виникає труднощів. Розібратися з функціоналом зможе навіть новачок.У разі втрати апарату і ключів відновлення втрачається і доступ до грошей.
Гаманець Ріппл завжди можна брати з собою і не переживати за збереження коштів.Неможливість проведення транзакцій без підключення до Мережі.

Таке рішення підійде для користувачів кріптосеті, які на перше місце ставлять безпеку зберігання коштів і мають в розпорядженні великі суми. Сьогодні найбільшим попитом користуються такі моделі Ledger Nano S.

Онлайн-гаманці

Найбільш зручним з позиції проведення операцій, настройки і застосування вважаються Web-гаманці. Суть в тому, що користувачеві не потрібно завантажувати програми або програми на комп’ютер (телефон) з подальшою установкою. Для отримання гаманця потрібний вибрати сервіс, зареєструватися на ньому і створити своє сховище для Ріппла. У ролі онлайн-майданчики може виступати біржа або спеціальний сервіс, призначений для зберігання криптовалюта.

перевагинедоліки
Швидка і проста реєстрація.Низький рівень захисту.
Практичність користування можливостями гаманця. За допомогою онлайн-сервісу можна здійснювати транзакції і навіть конвертувати криптовалюта.Гроші знаходяться на сторонньому сервісі. Завжди залишається ризик, що власники майданчика пропадуть з просторів Мережі разом з грошима користувачів.
Зручність для новачків.
Широкий функціонал.
Немає необхідності завантажувати інформацію з кріптовалютной мережі.

Якщо стоїть питання, який вибрати гаманець Ripple для зберігання невеликих сум і швидкого проведення операцій з криптовалюта, варіант з веб-гаманцем один з кращих. Крім того, онлайн-сховища вважаються оптимальним рішенням для новачків, які не мають досвіду користування криптовалюта. Популярні варіанти — BitGo, CoinPayments, Gatehub та інші.

паперові гаманці

Представником «холодного» ПО є паперове сховище Ріппл, суть якого полягає в зберіганні секретного ключа на окремому носії. В Інтернеті працює багато сервісів, що дозволяють генерувати такі гаманці. Як це зробити, розглянемо нижче.

перевагинедоліки
Секретні відомості недоступні зловмисникам, адже вони знаходяться тільки в розпорядженні власника.Такий гаманець для Ріппл легко знищити або втратити.
Криптовалюта зберігається у фізичній формі, що гарантує її безпеку від мережевих зломів.
Створення такого гаманця займає кілька хвилин.Якщо хто-небудь вкраде таке аркуш паперу, повернути криптовалюта буде практично неможливо.
Доступність для новачків.

Цей варіант підійде тим користувачам, завдання яких полягає в звичайному зберіганні протягом тривалого часу. Наприклад, при покупці великих обсягів монет для інвестування і очікування зростання ціни.

Огляд гаманців Ріппл

Білий гаманець із позначкою Ripple крупним планом

Щоб вибрати кращий гаманець для Ripple, варто вивчити «асортимент» і особливості актуальних для 2018 року варіантів. Нижче наведемо огляд гаманців Ріппл, які варті уваги. Варто відзначити, що багато зі сховищ є мультивалютними, тобто дозволяють зберігати відразу кілька видів віртуальних монет, наприклад, біткоіни, Ефіріум і інші.

десктопні сховища

До категорії таких Ripple-гаманців варто віднести Toast. Це мультиплатформенний гаманець, який відрізняється найбільшою надійністю. До особливостей варто віднести безпеку, високу швидкість роботи, а також довіру до гаманця з боку інших користувачів. відгуків, це кращий гаманець для Ripple Його можна завантажити на офіційному сайті toastwallet.com. Є версії для всіх популярних ОС не тільки комп’ютерів, але і смартфонів. Для підвищення безпеки розробники рекомендують користувачеві поставити антивірус.

Мобільні гаманці

Тепер розглянемо, який гаманець краще для Ripple, якщо вибирати мобільну версію програми. Виділимо основні варіанти:

 1. Toast Wallet — універсальний гаманець, який можна використовувати у вигляді десктопного (локального) або мобільного сховища. Програма розроблена для багатьох ОС, в тому числі iOS і Android. Вона легко встановлюється і дозволяє працювати з криптовалюта в оффлайн-режимі. Застосовуючи таке сховище, рекомендується поставити на ПК надійну антивірусну програму. Головний недолік, який відзначають користувачі — ризик злому програми за допомогою вірусу.
 2. Dice Willet — універсальний мультивалютний гаманець, який призначений для зберігання багатьох BTC, DOGE, LTC, START і XRP. Установка і настройка програми займає мінімум часу — досить завантажити програму, інсталювати її і пройти реєстрацію. Після верифікації можна користуватися гаманцем. Це хороша альтернатива локальним гаманцям для Ріппла, які розглянуті вище. Безпека сховища залишає бажати кращого, тому в ньому рекомендується зберігати невеликі суми.

Також серед мобільних мультивалютних гаманців, які підтримують Ріппл, популярністю користується Кріптонатор, проте останнім часом негативних відгуків про нього все більше.

Онлайн-гаманці

Все більшої популярності набирають Web-гаманці, які зручні в застосуванні і забезпечують високу швидкість операцій з криптовалюта. Розглянемо, який XRP-гаманець краще:

 1. Cryptonator — один з найбільш зручних онлайн-гаманців, призначений для зберігання віртуальних монет. У ньому можна зберігати і змінювати між собою Ефіріум, Даш, Лайткоін, Ріппл і інші Коін. При бажанні власник має право створити декілька адрес, що гарантує додаткову безпеку застосування. Великий плюс — наявність функції загального балансу, що дозволяє дізнатися сумарний обсяг коштів в фіатних грошах. Тут регулярно проводяться акції, хороший русскоязисний інтерфейс, передбачений доступ до конвертора валют і калькулятору. У співвідношенні надійності і функціональності це оптимальний варіант для зберігання Ріппл. До плюсів відноситься також наявність додатка, однак є багато мінусів, яким можна присвятити цілу окрему статтю.
 2. Gatehub — популярний ресурс, який забезпечує зберігання криптовалюта користувачів і відрізняється широким функціоналом. До особливостей майданчика варто віднести високу швидкість реєстрації, можливість роботи без скачування програми на мобільний пристрій або комп’ютер, видача ключів доступу в разі втрати пароля. У Мережі часто зустрічаються відгуки, що Gatehub — кращий гаманець для Ріппл, але зустрічаються і негативні коментарі. Для реєстрації потрібно перейти на офіційний сайт майданчики, ввести відомості про себе і копіювати ключ на флешку або ПК. Після цього потрібно підтвердити реєстрацію і користуватися можливостями сервісу. Для надійності рекомендується включити 2-факторну аутентифікацію. Варто звернути увагу, що останнім часом все частіше зустрічаються негативні коментарі, що гроші не сплачуються або не вносяться на рахунок, а технічна підтримка довго відповідає на запити.
 3. CoinPayments — мультивалютна платформа для зберіганні криптовалюта Ріппл і інших коинов. Плюси сервісу полягають в зручності управління, порівняльної надійності і можливості проведення обмінних транзакцій в Мережі. Для користування гаманцем досить пройти реєстрацію.
 4. BitGo — майданчик, на якій з недавнього часу розширився інтерфейс і додалася можливість користування віртуальною монетою XRP. Особливість онлайн-гаманця полягає в наявності кількох підписів, що гарантує більш високу надійність зберігання. Крім того, сервіс відрізняється зрозумілим і зручним управлінням.

апаратні гаманці

Якщо вибирати апаратні гаманці для Ріппл, кращими рішеннями вважається:

 1. Апарат Ledger Nano S. Його застосування гарантує надійне зберігання особистих ключів, адже персональні відомості знаходяться в спеціальному приладі, обладнаному невеликим екраном (для зручності користування). Щоб відправити криптовалюта іншій людині, потрібно підключити апарат до ПК. До плюсів пристрою варто віднести мультивалютність, безпеку (доступ є лише у господаря), легкість використання і можливість носити виріб з собою. На момент написання статті на офіційному сайті ціна Ledger Nano S — 95 євро.
 2. Ledger Blue — ще один пристрій, що дозволяє зберігати криптовалюта Ріппл. Його особливість, як і минулого апарату, полягає в мультивалютності, високому рівні захисту монет, підтримці деяких клієнтських додатків. У разі крадіжки пристрій блокується після трьох невдалих спроб увійти в систему. Апарат має інформативний кольоровий дисплей, Bluetooth-модуль і потужну батарею (500 мАг).

паперовий гаманець

Вище зазначалося, що паперові сховища відрізняються найбільшим ступенем надійності. Для отримання потрібен особливий софт для генерації загального і персонального ключа. Безпека гарантується тим, що ключ створюється в офлайн-режимі.

Для отримання такого сховища для XRP необхідний ПК, Інтернет і принтер. Для початку переходимо на ресурс для генерації ключів (як варіант, ripplepaperwallet.com/), після чого відключаємося від мережі. Далі створюємо персональну адресу і ключ. Залишається роздрукувати на принтері QR-коди і ключ, після чого видалити збережені на ПК відомості.

Як вибрати кращий гаманець для Ripple — підсумки

Графічне зображення гаманця Ripple на тлі клавіатури ноутбука

При виборі відповідного кращого гаманця для Ripple важливо врахувати ряд нюансів:

 1. Як довго ви плануєте зберігати криптовалюта.
 2. Чи буде гаманець використовуватися для проведення транзакцій в Мережі і обміну.
 3. Яка сума буде на гаманці.
 4. Наскільки сховище повинне бути захищене від хакерських атак і зловмисників.

Єдиного «рецепта» у виборі гаманця для Ripple не існує. Для зберігання невеликих сум, які часто застосовуються для проведення операцій і оплати, підійде онлайн-версія гаманця або мобільне сховище. Якщо мова йде про велику суму і довгостроковій перспективі, більше підійде паперовий або апаратний варіант. При виборі з позиції універсальності, більш кращий десктопний гаманець.

Кращий гаманець для Ripple з онлайн-майданчиків — ГейтХаб. Як створити обліковий запис для зберігання Ріппла, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector