Ripple: прогноз для XRP на 5 років

Щоб визначити, інвестувати в криптовалюта чи ні, важливо розуміти прогноз Ripple (XRP) на 5 років, і які чинники впливають на ринок. На 2 квітня 2018 року віртуальна монета має наступні показники:

  1. Курсова ціна — 0,49 доларів за 1 XRP. Останню добу спостерігається позитивна тенденція і зростання вартості на 0,43%. Ще кращі показники має Bitcoin, який виріс в ціні на 4,53%.
  2. Капіталізація — 19,36 мільярда доларів. За цим параметром віртуальна валюта знаходиться на 3-му рядку в ТОП-10 криптовалюта, випереджаючи таких гігантів, як Лайткоін, Кардано, монери, біткоіни Кеш, Даш і інші Коін.
  3. Середня комісія складає 0,0015 доларів на момент написання статті. На сьогодні це кращий показник серед популярних криптовалюта. Для прикладу у Bitcoin стягується комісійний платіж близько 0,92 доларів. У разі застосування Bitcoin Cash — 0,035 долара, а для Ефіріума — 0,176 USD.

Зі сказаного видно, що Ріппл має великі перспективи і вже через 1-2 роки курсова вартість має зрости в два і більше разів. Але тут думки експертів розходяться. Від чого залежить ріст вартості віртуальної монети? Що станеться через 5 років з XRP? Чи варто інвестувати гроші? Розглянемо ці питання докладніше.

Що буде з Ripple через 5 років — прогнози

Графік, що показує зростання курсу

Компанія Ripple і її криптовалюта викликали фурор в 2017 році, здивувавши скептиків і потенційних інвесторів значним швидким зростанням ціни. Що й казати, якщо ещ 1 січня 2017 року вартість віртуальної монети була 0,0063 долара, а рівно через рік вона перевищила позначку в 2,8 долара. Зробивши прості обчислення, можна озвучити колосальну цифру — ціна всього за 365 днів збільшилася в 440 разів. Такими показниками не може похвалитися жодна криптовалюта. На старті 2018 го курс пішов ще вище і навіть перевалив через 3-доларову позначку. Потім почалася корекція, яка за невеликим винятком триває і сьогодні.

Протягом двох останніх років компанія уклала сотні договорів з банками, великими компаніями та інвестиційними фондами. З останніх досягнень варто виділити контракт з МаніГрем, укладення угоди з Вестерн Юніон, підписання договорів з китайськими, корейськими і японськими фінансовими установами. Банки проявляють інтерес до технології і активно тестують систему.

Попит на криптовалюта не залишився непоміченим і з боку біржових майданчиків, які додають XRP в лістинг. В результаті Ріппл з’явився на Bit Oasis, GMO Coin і ряді інших майданчиків. Ведуться розмови про співпрацю між Ripple і Coinbase, але поки конкретики в цьому відношенні немає.

Аналітики запевняють, що ціна Ріппл через 5 років може значно зрости і досягти позначки в 15-20 доларів за монету. Велика частина експертів вважають платіжний інструмент Ripple перспективним проектом, що підтверджується підписанням нових договорів. Більш того, XRP поступово виходить з «тіні» банків і стає платіжної одиницею за прикладом, біткоіни і інших криптовалюта на блокчейне. Так, в кінці березня 2018 року проголошено про швидку появу 8000 торгових точок з можливістю прийому Ripple в якості оплати.

При складанні довгострокового прогнозу варто розуміти, що останній залежить від багатьох чинників — державного регулювання, успіху тестування технології, наявності великих інвесторів, волатильності курсу і інших аспектів. Ось чому прогноз на 3-5 років повинен базуватися на минулих, поточних і майбутніх (передбачуваних) зміни в кріптовалютной мережі.

Скільки буде коштувати Ripple через 5 років з позиції історії?

Яскраво-білий значок Ріппл крупним планом

Довгострокове інвестування має на увазі глибокий аналіз активу за кілька років його існування. Щоб скласти прогноз Ripple на 5 років, важливо згадати, як розвинулася ця криптовалюта і які етапи вже пройдені.

початок

Перший «зародок» з’явився в 2004 році, коли Р. Фуггер з Канади прийшла думка про створення в системі переказів внутрішньої віртуальної валюти. Вперше проект був реалізований вже через рік (у 2005-му), коли з’явилася платформа RipplePay. Через 6 років ідею удосконалив Дж. МакКалеб, а реалізацією проекту зайнялися Д. Шварца і А. Брітт. У 2011 році їм вдалося створити нову систему, яка докорінно відрізнялася від популярних на той період криптовалюта і не залежала від Майнінг. Ще через рік з’явилася компанія OpenCoin.

Відразу після відкриття фірми розробники створили новий протокол, який скорочено називався RTXP. Розробка вигідно відрізнялася від діючих платіжних систем і дозволяла проводити операції швидко і без зняття комісії. Платформа дозволяє проводити транзакції із застосуванням віртуальних валют, фіатних грошей і навіть товарів. В основі системи лежить реєстр, керований групою вузлів (перевірочних серверів).

У 2013 році компанія створила і зареєструвала криптовалюта, яка отримала назву XRP Fund II, LLC. Віртуальна монета відіграє роль «моста», що дозволяє здійснювати угоди між банками, компаніями або людьми, що знаходяться на будь-якому відстані один від одного. Уже через рік організація взяла участь в ряді проектів — зі створення програми для телефонів і розробці смарт-контрактів. Протокол набирає популярність, його тестують банки Німеччини і США. В кінці 2013-го компанія налагодила співпрацю зі службою Earthport.

Розвиток і перша курсова вартість

У 2015 році з’явилася перша інформація про вартість криптовалюта. На 22 січня 2015 року ціна XRP становила 0,016 доларів. В цьому ж році відбулося багато подій, що стосуються укладення нових контрактів. Так, Фідор Банк заявив про бажання застосувати Ріппл в своїй діяльності для організації переказів між країнами.

У квітні з’явилася перша інформація про бажання Вестерн Юніон випробувати можливості платформи. Неприємний інцидент стався в травні, коли Ріппл була оштрафована на 0,7 млн. Доларів. Причиною стало порушення банківської таємниці. Розробники швидко усунули виявлені проблеми.

Протягом всього 2015 року курс знаходився між відмітками в 0,005 і 0,01 долар за монету. При цьому компанія продовжувала розвиватися — в 2015-2016 роках відкрилися нові офіси в столиці Великобританії, в Люксембурзі та інших країнах. У плані курсової ціни ситуація з XRP сильно не змінилася — курс так і не вийшов за позначку в 0,01 долар.

Видатна подія сталася в 2016 році, коли Ріппл отримав BitLicense, що дозволило використовувати XRP в ролі повноцінного криптовалюта для торгів. В кінці літа 2016-го створено консорціум банківських установ Японії, які бажають використовувати Ріппл для виплат і обчислень. До кінця 2016 року відкрилося ще кілька філій компанії в Сінгапурі, Мумбаї та інших країнах.

період розквіту

Головний успіх припав на 2017 рік, який приніс не тільки зростання курсу, а й нових партнерів. До співпраці приєдналися сотні банків, проведені великі конференції в Торонто, Південної Кореї і Токіо, XRP додана на багато бірж. За 365 днів 2017 року віртуальна монета значно зросла в ціні, що говорить про її реальні перспективи.

У 2018 році оголошено про співпрацю з такими гігантами, як Вестерн Юніон та Мані Грем. Все більше інвесторів вкладають гроші в нову технологію з орієнтацією на довгострокову перспективу. Актуальність набирає питання, скільки буде коштувати Ripple через 5 років. Незважаючи на тимчасову корекцію, прогнози щодо майбутнього XRP позитивні. Аналітики запевняють, що з часом криптовалюта візьме своє, а її ціна вже в 2018 році повинна перевалити за позначку в 2-3 долари. Якщо розглядати довгостроковий період, вартість повинна піднятися вище 10 доларів.

  • Читайте більше про прогноз Ріппла на 2018 рік.

Аналіз курсу Ріппл через 5 років на базі переваг і недоліків

Значок Ripple і зростаючий графік

Інтерес до віртуальній валюті обумовлений не тільки багатою історією і успіхами компанії, але і перевагами нової платформи. Експерти впевнені, що Ріппл згодом здатний підмінити і навіть витіснити СВІФТ. Кінцеві терміни назвати важко, але орієнтовно на цій піде не менше 5-7 років. Нижче виділимо головні плюси і мінуси XRP, які роблять її більш цікавою серед конкуруючих криптовалюта і SWIFT.

перевагинедоліки
Низькі комісійні збори, які непомітні при проведенні транзакції. На 2 квітня 2018 року цей параметр дорівнює 0,0015 доларів.Творці віртуальної валюти більше орієнтовані на банківський сектор. Технології розроблені з урахуванням проведення платіжних операцій в фінансових установах. У 2018 році ця проблема поступово нівелюється. Наприклад, в Південній Кореї з’явиться 8 тисяч торгових точки, які приймають XRP.
Транзакції в мережі відбуваються протягом 2-3 секунд. Очікувати підтвердження (як це відбувається з Bitcoin) не потрібно. Поки жодна з криптовалюта не оминула Ripple за цим показником.Проблеми з регулюванням. Багато країн жорстко ставляться до криптовалюта, що призводить до підвищення контролю ринку віртуальних монет. Так, в Китаї оголосили цифрові гроші головним джерелом ризику для внутрішньої фінансової системи. Жорсткі «репресії» проводить FSA в Японії. Деякі кріптовалютние біржі більше не можуть продовжувати роботу, а ряд майданчиків відмовилося від отримання ліцензії.
Число операцій в секунду становить від 1500 і більше. За заявою розробників, цей параметр сягає 70 000. Такий показник виключає будь-які труднощі з масштабністю.Централізація. Не можна забувати, що XRP не є децентралізованою системою, адже велика частина монет поки в руках розробників (хоч і заморожена на ескроу-рахунку).
Перекладені гроші можна повернути. Для порівняння операції з криптовалюта на blockchain мають односторонній характер.
Криптовалюта випущена в повному обсязі (100 млрд монет), тому вона не боїться інфляції.Небезпека злому. До недавнього часу вважалося, що Ripple невразливий до хакерських атак. На практиці виявилося, що вихідний код подвержён негативним впливам. Останні дослідження показали ряд вразливостей, які вимагають усунення.
Немає Майнінг. Віртуальну монету XRP не можна добувати з причини, яка озвучена вище. Це означає, що ризик зосередження великих потужностей в руках великих дата-центрів або Майнер виключений.
Віртуальна валюта захищена від спаму. Кожна операція супроводжується стяганням великої суми розміром 0,00001 монету, яка відразу самознищується. Як результат, обсяг коинов в обороті знижується, а курсова вартість підштовхується в бік зростання. Ця особливість помітна і сьогодні ж число XRP скоротилося до 99992405149.Залишається ризик обвалення курсу в разі закриття компанії. Якщо тестування технології великими банками або компаніями пройде неуспішно, є небезпека обвалення курсової ціни і подальшого знецінення Ripple.

Що буде з Ripple через 5 років — наслідки поступового виведення XRP

Біло-золотава монета Ripple

Одне з головних подій в кріптовалютной мережі Ріппл відбулося в кінці 2017 року. Розробники заявили, що процес закриття 55 мільярдів монет на ескроу-рахунку, який почався ще в травні 2017 го, нарешті завершений. Інвестори і партнери зітхнули з полегшенням, адже ризик вкидання XRP і різкого зниження ціни зведений до мінімуму. При цьому через 5 років Ріппл виявиться в повному обсязі на ринку (якщо бути точніше, через 4,5).

Що це означає? Як зазначалося, після емісії Ripple велика частина віртуальних монет зберігалася в руках творців, що робило систему централізованої. Така особливість бентежила, а іноді і відлякувала потенційних інвесторів. Фіксація 55 мільярдів монет дає впевненість в тому, що на ринку не буде серйозних змін.

Компанія гарантує щомісячну розморожування 1 мільярда віртуальних монет, а процес розтягнеться на 55 місяців. Мета нововведення в тому, щоб заспокоїти потенційних вкладників і обмежити пропозицію XRP на ринку. Такий крок надає стабільності платформі і сприяє зростанню курсової вартості. Це підтверджено на практиці. Так, з травня місяця, коли вперше було оголошено про наміри «заморозити» гроші, ціна пішла в зростання, а після затвердження нової політики вона досягла нових висот.

Що стосується падіння курсу, це звичайна корекція, яка зачепила не тільки Ripple, а й інші віртуальні монети. Незважаючи на наявність підстав для зростання (зокрема, у XRP) такий стрибок виглядає ненормально. Зниження ціни — всього лише реакція ринку і бажання знайти реальну ціну.

Компанія Ріппл показала, що гарантують високу ліквідність віртуальної монети і намагається заслужити довіру ринку. Збереження коштів на ескроу-рахунку здійснюється із застосуванням розумних контрактів. Вони створені так, щоб при виконанні конкретних умов звільнялася частина коштів, а саме 1 мільярд монет.

Скільки буде коштувати Ripple через 5 років — підсумки

Бронзова монета Ріппл

З появою XRP з’явилися твердження, що епоха СВІФТ добігає кінця. Якщо виходити з позиції переваг і особливостей платформи, це так. Складність ситуації в тому, що SWIFT знаходиться під управлінням консорціуму великих банків і розвалити злагоджену систему, яка працює роками, важко. Надія на те, що після успішного тестування Ріппл буде рік за роком забирати частку банківських платежів, підвищуючи привабливість для інвесторів і стверджуючись в фінансовому секторі.

Паралельно з визнанням Ripple відбудуться й інші зміни — курсова вартість віртуальної валюти повинна піти вгору. В результаті вже через 5 років Ripple може наздогнати за капіталізацією не тільки Ефіріум, який йде на другій сходинці, а й біткоіни. Цьому сприяють переваги системи, про які заявлялося вище — низька комісія, відмінна масштабованість, відсутність Майнінг та інші.

Сьогодні Ріппл працює з багатьма фінансовими інститутами, має потужну технологію і базу, що дозволяє проводити до 70 тисяч операцій в секунду, стягуючи мінімальну комісію. За роки діяльності у віртуальної валюти не було серйозних провалів, що сприяло зростанню довіри з боку користувачів і поліпшенню репутації. Незважаючи на ряд вразливостей, виявлених останнім часом, система відрізняється стабільністю і надійно захищена від спаму.

На цьому тлі можна спрогнозувати подальший розвиток подій:

  • 2018 рік — 2-3 долара;
  • 2019 рік — 4-6 доларів;
  • 2020 рік — 6-9 доларів;
  • 2021 рік — 9-11 доларів;
  • 2022 рік — до 12-14 доларів.

Зазначені цифри приблизні, адже ціна Ріппл залежить від багатьох аспектів, в тому числі від успіху криптовалюта з позиції державного регулювання, активності застосування Ripple, а також націленості компанії на вдосконалення системи та створення нових продуктів. На поточному етапі є всі шанси, щоб не тільки закріпитися в ТОП-3 віртуальних валют, але зазіхнути на лідерство. Звичайно, це відбудеться не в найближчі роки, але через 4-5 років можливі зміни. Ріппл здатна замінити СВІФТ і по капіталізації обігнати головну силу в криптовалюта — біткоіни. Що стосується курсу, вже найближчим часом прогнозується розворот ринку і вступ у володіння бичачого тренда.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector