Dash до біткоіни — графік курсу криптовалюта

Досвідчені кріптовалютние користувачі знають, що курс майже всіх цифрових активів багато в чому залежить від ціни біткоіни. Ця монета вважається своєрідним «золотим стандартом» ринку. Її зростання автоматично призводить до підвищення котирувань інших коинов, а падіння — до зниження їх ціни. На даному етапі від монет BTC сильно залежать найпопулярніші альткоіни, і Деш — не виняток. В даному огляді ми проаналізуємо курс Dash до біткоіни і виявимо ступінь залежності однієї криптовалюта від іншої.

Сьогоднішній курс Dash до біткоіни відображений в графіку, представленому нижче:

Скільки коштує криптовалюта Даш: курс до біткоіни на момент написання статті

Курс Даш до біткоіни на 14.05.2018 року
Котирування Даш до біткоіни на 14 травня 2018 року

При підготовці цього матеріалу (день 14 травня 2018 року) ми зафіксували таку ціну: 0.04748 BTC за 1 Dash. У доларах вартість розглянутих монет наступна:

  • Даш — 398.85 USD;
  • Біткоіни — 8 387 USD.

Якщо подивитися на представлений вище графік, то можна побачити, що з початку дня котирування однієї монети по відношенню до іншої стали падати. Потім ситуація стабілізувалася, а вже після полудня сформувалася позитивна динаміка.

Щоб оцінити ступінь залежності молодшого цифрового активу від старшого, можна подивитися на ще один графік, показаний нижче. На ньому чітко видно, що рано вранці 14.05.2018 ціна біткоіни різко впала більш ніж на 200 доларів. З цієї причини ми спостерігаємо зниження котирувань на першому графіку. Звичайно, були й інші фактори, що сприяли зменшенню вартості альткоіна, але не останню роль в цьому зіграв саме біткоіни.

Курс біткоіни на 14 травня 2018 року
Котирування біткоіни до долара на 14.05.2018

Звідси випливає закономірний висновок, що серйозна залежність Даш від біткоіни як і раніше зберігається. Звичайно, цей альткоін відрізняється від свого старшого «побратима» за багатьма параметрами. Перш за все, у однойменній мережі дворівнева архітектура: на першому рівні ключову роль грають Майнер, а на другому — мастерноди (або повні вузли). Система Dash дозволяє проводити миттєві транзакції. Крім того, принцип роботи платформи дозволяє їй формувати свій бюджет для розвитку без залучення сторонніх інвесторів (на ці цілі йде 10% винагороди від Майнінг). І не будемо забувати про те, що команда Dash систематично покращує крипту, щоб зробити її більш зручною і безпечною. Однак поки цих заходів недостатньо для того, щоб зробити Деш повністю незалежною монетою.

Допоміжні чинники, що впливають на котирування Даш до біткоіни

Монети Dash і Bitcoin на тлі цифрового графіка

Якщо знову-таки подивитися на два графіка, які представлені вище, можна побачити не тільки взаємозв’язок, а й певні відмінності в динаміці. Так, курс монет BTC зберігає стабільність, а ось котирування Даш по відношенню до самої популярної криптовалюта потихеньку зростають. Ці розбіжності можуть бути обумовлені цілим рядом причин, але ми виділимо найголовніші:

  1. Новини навколо Dash. Тут свою роль може зіграти як позитивна, так і негативна інформація. Наприклад, новина про залучення нового інвестора або анонс великого проекту може помітно підвищити цінність активу на ринку. Зокрема, в кінці квітня і початку травня Dash зміцнив свої позиції, так як були анонсовані поліпшення мережі (вони торкнуться транзакцій і контролю роботи мастернод) і швидкий запуск платіжної системи для жителів Індії (намічений на червень 2018 року). У той же час, з даними коін пов’язано чимало поганих новин. Так, в кінці квітня проти Dash почали виступати влади Японії. Вони вимагають повністю заборонити торги цією монетою (також, японські політики негативно налаштовані проти Monero і Zcash). З урахуванням того, яку роль на світовому фінансовому ринку грає Країна Вранішнього Сонця, можна спрогнозувати не найсприятливіший майбутнє для трьох зазначених криптовалюта (якщо, звичайно, заборона буде повністю реалізований).
  2. Памп Деш. Таку операцію проводять або поодинокі користувачі, або цілі компанії, у яких є можливості для великих фінансових вливань. Суть пампа полягає в тому, щоб штучно підвищити ціну, змусити недосвідчених людей скупити монету, а потім обрушити її вартість (викликати дамп) і змусити користувачів продати валюту собі в збиток. Таким чином, памперо продають активи за вищою ціною, а потім скуповують за нижчою. В цілому, памп можна вважати негативним фактором, так як він призводить до фінансових втрат у рядових користувачів. Хоча з Dash таку махінацію проводять рідко, адже ця валюта вже коштує чимало. Найчастіше, памперо працюють з активами, ціна яких становить менше 10 доларів за монету: Cortex, Enigma, Comet, Huobi Token, Nuls, Bancor і так далі.
  3. Масова закупівля або продаж Dash на біржах. У першому випадку курс монети закономірно зростає, так як велика кількість покупок свідчить про підвищення популярності цифрового активу. У другому випадку буде спостерігатися знецінення криптовалюта незалежно від ситуації з біткоіни. Тут маються на увазі не махінації за принципом пампа і дампа, а чесні торги.

Підводячи підсумки, можна сказати, що у криптовалюта Даш є передумови для того, щоб стати повністю самостійною у майбутньому. Але поки саме біткоіни веде за собою інші монети. З одного боку, це добре, адже ціна коін може вирости з нічого, але з іншого — знецінення курсу BTC провокує і падіння Dash незалежно від його успіхів.

Дивіться в наступному відео, чому в 2018 потрібно купувати Деш:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector