Криптовалюта BOS: поняття траст-контрактів, торгівля монетами

Що з себе являє BOScoin

BOScoin (криптовалюта BOS) — це швидко розвивається проект, який створений і використовується в траст-контрактах (від англ. Trust Contracts) — безпечно виконуються домовленості на базі можливо розв’язати рамки програмування, так званої «owlchain», яка є модернізованою версією блокчейна, завдяки якій можна стежити практично за станом активу або продукту.

Траст-контракти концентруються на вирішенні проблем, використовуючи найбільш велику і інтуїтивно просту архітектуру програмування, завдяки якій є можливість проводити більш швидкі транзакції контрактів.

«Траст-контракти» надають велику і зрозумілу базу для організації та проведення контрактів, використовуючи блокчейн-технологію.

Система BOScoin створена для проведення більш чесного і ефективного визнання консенсусу. Реалізація протоколу візантійської угоди (від англ. Byzantine agreement — протокол рішення задачі) дозволить проводити більш швидкі транзакції.

Таким чином, BOScoin намір вирішити технічні та транзакційні питання, які притаманні багатьом нинішнім криптовалюта.

Як працює BOScoin

BOScoin є своєрідною системою управління, в якій власники токенов BOS об’єднуються в Конгрес-мережу, учасники якої мають можливість брати участь у створенні опитувань і голосувань за пропозиціями один одного, основною метою яких є поступове поліпшення програмного забезпечення, а також екосистеми BOScoin. Вони йдуть на контакт з користувачами трьома способами: через транзакції, через пропозиції і використовуючи заморожування монет.

  1. транзакції

Коли користувачем робиться запит на проведення транзакції кріптовалютних активів, він [запит] відразу передається представникам компанії. При звичайній транзакції BOScoin’ов, відправка засоби користувача підтверджується швидко і відправка кошти на іншу адресу відбудеться відразу ж, як тільки вузол підтвердить блок, що займає в середньому 5 секунд.

  1. Пропозиції щодо розвитку

Пропозиції є плани видатків бюджету Конгрес-мережі. Якщо робиться якесь речення щодо поліпшення роботи мережі, процентна складова між голосами «за» і «проти» повинна бути більше ніж 10% для того, щоб дана пропозиція була схвалена. Як тільки пропозиція отримає схвалення, що пропонує отримає винагороду.

  1. Замороження монет

Замороження монет — це концепція «Докази частки», де за умови, що користувач блокує свої маркери і отримує натомість відсоток, відповідно до обсягу тимчасово заморожених активів і часом їх зберігання, то заморожені монети будуть використовуватися як застава при спробі блокування мережі.

Емісія токенов BOSCoin

Нові монети з’являються в кілька етапів: бюджет розвитку системи (500 млн. Що складає 10%), підтверджені винагороди (1,8 млрд — 36%), блокування винагород (0,9 млрд. — 18%) і бюджету Конгрес-мережі ( 1,8 млрд. — 36%). Компанія націлена на те, щоб випустити в сумарному обсязі близько 5 млрд. Монет в майбутньому, але не виключає того, що ці значення можуть бути піддані змінам.

Де купити / продати токен BOS

На момент написання матеріалу, кріптовалютний актив BOS торгується на кріптовалютной біржі Kucoin.

Майже з першого ж дня лістингу активу на біржі, його ціна поетапно опускалася вниз і зараз дорівнює приблизно $ 0,09. Максимальний рівень цінової планки був зафіксований в районі $ 7. Капіталізація, на даний момент складає $ 43 970 253, але з огляду на загальні фактори спадного ринку, найближчим часом вона, ймовірно, впаде.

Один з факторів який може позитивно вплинути на зростання це зняття обмежень, накладених на криптовалюта на ринку Азії.

перспективи BOScoin

На момент написання матеріалу, досить важко судити про розвиток перспектив даного крипто-активу в найближчі роки, через те, що суспільство ще не повністю прийняло Bitcoin і Ethereum.

Компанії BOScoin, для майбутнього розвитку, було б найбільш доцільно почекати якийсь час, після чого, при найбільш вигідних для компанії умов і появі нових технологій, вона зможе здійснити прорив в своєму сегменті.

На даний момент, команда BOScoin займається розвитком основної мережі, після чого, швидше за все відбудеться відкриття внутрішньоплатформена кріптовалютной біржі. Так чи інакше, з огляду на ціну криптовалюта, покупка невеликої кількості монет не приведе вас до банкрутства.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://bitcointalk.org/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector