Кращі крани криптовалюта з моментальним виведенням

Привіт, шановні читачі. Крани криптовалюта — що це? Так називаються будь-які сайти, які роздають безкоштовні монети. В інтернеті існує безліч подібних ресурсів, де можна отримати біткоіни або різні альткоіни.

Подібні ресурси звучать англійською як «faucet», що в буквальному розумінні означає «кран». Дотримуючись цієї ж метафорі, невелика кількість монет, які користувачі можуть отримати на них, часто називають «краплями».

Незважаючи на те, що надані цими ресурсами суми мізерно малі, багато людей стають їх постійними користувачами в надії на можливість заробітку криптовалюта для подальших інвестицій з плином часу.

Що таке крани криптовалюта?

Основна їх мета — надати користувачам безкоштовно невелику кількість коинов, щоб вони могли зробити свої перші кроки в сфері цифрових валют, не витрачаючи на неї реальні гроші. Багато хто вважає такий спосіб просування важливим, тому що використання цифрових валют здається деяким новачками чимось новим, незрозумілим, а іноді лякає.

У перший час після появи біткоіни більшість подібних сайтів було створено ентузіастами з метою залучення уваги людей і спонукання їх використовувати Bitcoin. На поточний момент більшість таких сайтів є комерційними проектами, які дозволяють заробити на рекламі, щоб покрити витрати на роздачу монет.

На більшості автоматичних кранів користувач може отримати безкоштовні коін, вказавши свою адресу і ввівши капчу, щоб підтвердити, що він — не бот. Зазвичай система реєструє IP-адресу вашого комп’ютера, щоб ви не могли повторно отримати монети до закінчення відведеного терміну. На кожному крані існує можливість отримання монет через певні проміжки часу: кожні 5 хвилин, раз на годину, 12 годин або добу. Як правило, чим менше час очікування між роздачею коинов, тим менше їх кількість.

Зазвичай виплати здійснюються двома способами. Перший з них — з моментальним виведенням. Він полягає в прямій транзакції на гаманець. Також буває і варіант виведення коштів після накопичення мінімальної суми або через регулярні проміжки часу, наприклад, раз на тиждень. Якщо до моменту чергової виплати баланс вашого облікового запису досягне вказаної межі, то платіж буде відправлений в цей же день. В іншому випадку, його перенесуть на наступний тиждень або до тих пір, поки не набереться необхідна сума.

У другому випадку після видобутку коштів вони накопичуються на ваш обліковий запис. Деякі крани дозволяють самостійно встановлювати мінімальний поріг для виплат. Такий накопичувальний спосіб стає все більш поширеним, особливо для біткоіни, через підвищення комісії за транзакції в блокчейне.

При відправці крихітних сум власнику ресурсу доведеться платити комісійні збори Майнер, що вкрай невигідно. Саме тому більшість сайтів встановлюють ліміти на мінімальну суму для виведення.

Скільки можна заробити на кранах криптовалюта?

На перший погляд можливість отримати безкоштовні монети звучить дуже заманливо, особливо якщо врахувати, що це не вимагає ніяких фінансових витрат, навичок і знань. Досить щодня витрачати на це деякий час.

Все дуже просто, вводиш кочу — отримуєш кілька коинов. Але якщо капнути глибше, то все йде не так райдужно. Найчастіше за відвідування одного біткоіни-крана можна отримати близько 100 Сатоши, що в перекладі на рублі сущі копійки, навіть не дивлячись на поточний курс цієї криптовалюта.

Найчастіше такі сайти проводять різні акції та розіграші, пропонуючи виграти до мільйона Сатоши, але шанс стати володарем головного призу нікчемний. Найчастіше доводиться задовольнятися крихтами, але ж і одна монетка чи не порушує умови розіграшу, що пропонує виграти до певної суми. Адже це теж «до».

Буває, що система вважатиме ваш IP підозрілим і заблокує його через надмірно великої кількості заходів з нього протягом доби. А це означає, що вивести свої гроші ви вже не зможете. Однак величезна кількість подібних сервісів на просторах інтернету, яке неухильно збільшується, дозволяє не звертати на це увагу. Якщо вам не подобається сервіс, то можна знайти з десяток інших.

Існують і різні програми збирачі, що прискорюють цей процес. Деякі користувачі примудряються непогано заробляти таким способом, завантажуючи одночасно кілька сервісів. Але для цього буде потрібно швидкісний інтернет і посидючість. Найчастіше вони користуються ротаторами. Це своєрідні мульти крани, які містять посилання на велику кількість сервісів, роздають безкоштовні кріптомонети. Це прискорює і полегшує відвідування подібних ресурсів, які можна гортати зразок сторінок в книзі.

Так, скільки ж можна зібрати крітовалюти таким способом? Якщо щодня виконувати різних дій скажімо на 50 тисяч Сатоши, то при поточному курсі біткоіни в $ 4 100 це складе трохи більше 2 доларів (близько 120 рублів). Не так вже й багато, чи не так? Особливо, якщо врахувати, що на це піде кілька годин постійних кліків на десятках сайтів і введення капчі, від якої до вечора ваші очі будуть не раді такому заробітку.

Як працювати на кранах, щоб заробити цифрові монети? Досить непоганий пасивний заробіток можуть забезпечити реферали, так як практично всі сервіси пропонують партнерську програму для залучення нових користувачів. Для цього непогано мати добре розкручений блог, канал на YouTube або групу в соцмережі.

Але розглядати такий спосіб заробітку в якості серйозного варіанта все ж не варто.

Список найкращих кранів для заробітку криптовалюта в 2017 році

Серед безлічі сервісів існують як надійні варіанти зі стабільними виплатами, так і не платять. Щоб не витрачати даремно час на подібні шахрайські проекти краще відразу скласти для себе список хороших ресурсів, в залежності від того, які коін вас цікавлять.

Нижче представлені топ 10 кращих кранів криптовалюта в 2017 році:

  • Free bitcoin;
  • BitFun;
  • Multicoin Faucet;
  • SwissAdpays Faucet;
  • BTCclicks;
  • Moon Bitcoin;
  • Bits for clicks;
  • Bonus Bitcoin;
  • Claim BTC;
  • Bitcoinker.

Free bitcoin — мінімальна сума заробітку — 0.000003 BTC, мінімальний поріг для виплат — 0.0003 BTC, щотижневі прямі виплати на гаманець, часовий інтервал — 1 година, реферальні відрахування — 50%.

BitFun — 0.0000003 / 0.0005 BTC, п’ятихвилинний інтервал, виплати на вимогу на гаманець, реферальні відрахування — 50%.

Multicoin Faucet — 0.0000005 / 0.0005 BTC, півгодинний інтервал, виплати на вимогу на гаманець FaucetHub або Coinbase, 35% за заробіток рефералів.

SwissAdpays Faucet — 0.0000005 / 0.0005 BTC, 45-хвилинний інтервал, виплати на вимогу на гаманець FaucetHub або Coinbase, 40% -е реферальні відрахування.

BTCclicks — 0.0000005 / 0.00001 BTC, 5-хвилинний інтервал, виплати на гаманець на вимогу, 40% за рефералів.

Moon Bitcoin — 0.000002 / 0.000055 BTC, виплати раз на тиждень або негайні на біткоіни-гаманець або Xapo, п’ятихвилинний інтервал, комісійні за рефералів — 40%.

Bits for clicks — 0.000003 / 0.000015 BTC, часовий інтервал 5 хвилин, виплати на гаманець на вимогу, 20% за рефералів.

Bonus Bitcoin — 0.000001 / 0.0001 BTC, виплати на вимогу на CoinPot, 15-хвилинний інтервал, реферальні відрахування — 50%.

Claim BTC — 0.000001 / 0.0002 BTC, щотижневі виплати на гаманець, інтервал 15 хвилин, 25% за рефералів.

Bitcoinker — 0.000001 / 0.000013 BTC, щотижневі або моментальні виплати на гаманець Bitcoin або Xapo, 5-хвилинний інтервал, 50% за рефералів.

Криптовалюта монери поступово набирає популярність завдяки своїм характеристикам. Найбільшу увагу інвесторів і Майнер до неї виникло в 2016 році, коли її почали приймати в якості оплати за товари в AppStore. Її також почали використовувати в розроблювані додатки для гаджетів на основі IOS. Її активно використовують любителі азартних ігор, в тому числі завсідники онлайн-казино.

Спроба зробити аналогічну підбірку монери кранів успіху не принесла, тому що подібних сервісів просто немає. На сьогоднішній день в інтернеті є тільки один подібний ресурс — MoneroFaucet. Тут кожну годину є можливість отримати від 0.000005 до 0.01 XMR.

Ще одним варіантом розжитися халявними монетами Monero є сайт хмарного Майнінг Eobot. Вбудований кран дозволяє раз на добу отримати кілька коинов з числа тих, які на ньому можна добувати. Він підійде і в якості альтернативи ресурсів, що пропонують заробіток рідкісних криптовалюта, таких як Ripple.

джерело:

http://www.jobzal.com/

http://litecoin.club/

http://cryptoaddicted.biz/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector