Криптовалюта Dogecoin: особливості, як Майні або купити

Що таке Dogecoin?

Спочатку задумана як «жартівлива валюта», заснована на Меме про щасливе Сіба Іну (відомої як «DOGE»), криптовалюта Dogecoin (DOGE) поступово будувала свою цінність і може легко продаватися на самих різних біржах.

Вона здобула популярність через спонсорства ямайської бобслейній команди на зимових Олімпійських іграх в Сочі в 2014 році, зібравши кошти, оскільки сама команда не могла собі дозволити брати участь самостійно.

Спільнота також відоме своїми іншими заходами, такими як залучення коштів для благодійності: будівництва водостічних свердловин в Кенії.

Проте, криптовалюта насилу сприймається серйозно з кількох причин:

  1. У криптовалюта немає повноцінної спеціалізованої команди розробників.
  2. Оновлення не випускаються протягом досить довгого часу.
  3. Репутація була підмочена через декілька хакерських зломів і скандалів.

Прихильники стверджують, що, хоча технологія, що стоїть за криптовалюта і не є передовою, немає серйозних недоліків системі безпеки, і вона продовжує добре працювати.

Незважаючи на це, факт залишається фактом, що Dogecoin є одним з найбільш широко використовуваних криптовалюта з виключно великим і активним онлайн-спільнотою.

У чому особливість?

Отже, Dogecoin — це скоріше альткоін, ніж криптовалюта, який був покликаний залучити ширшу демографію, ніж біткоіни.

Спочатку передбачалося, що він буде мати свіжі і забавні відчуття, які відокремлюють його від протиріч минулого біткоіни. Станом на вересень 2017 року його увірвався в десятку кращих в світі криптовалюта, зараховані на декількох кріптовалютних біржах, що пропонують торгову пару DOGE / LTC і DOGE / BTC.

Багато інших альткоіни розвиваються, щоб стати чимось більш широким і великим, ніж просто платформа для кріптовалютних транзакцій, але Dogecoin дотримується своїх маршрутів. В даний час він широко використовується на платформах, таких як Reddit і Twitter, як засіб опитування користувачів для цінного контенту.

У червні 2015 року DogeCoin досяг максимальної позначки в 100 мільярдів монет, хоч ціна і залишається на досить низькому рівні в порівнянні з альткоінамі, що мають більш обмежену кількість. Але узгодженість, яку продемонстрував Dogecoin і його постійна присутність серед великих онлайн-спільнот, дозволило йому поступово закріпити своє місце серед кращих альткоінов.

Як працює Dogecoin?

Dogecoin найтісніше пов’язаний з Litecoin, хоча його код спочатку був заснований на LuckyCoin — одному з варіантів Litecoin. Як і у випадку з Litecoin, блокчейн-мережу Dogecoin’а заснована на Майнер, що вирішують завдання, згенеровані алгоритмом Scrypt.

І по суті, дві криптовалюта фактично об’єднали свої майнінговие пули в 2014 році, а це означає, що будь-який видобуває DOGE може також Майні і LTC.

Це зручно для Майнер, а ще об’єднана видобуток крипти також допомагає підвищити безпеку обох криптовалюта, гарантуючи, що завжди є достатня кількість Майнер, що захищають децентралізовану мережу від верховенства єдиного особи.

Основною перевагою Dogecoin над більшістю інших альткоінов — це час генерації його блоків в мережі блокчейн. Всього одна хвилина (проти десяти хвилин біткоіни і 2,5 Litecoin).

Це означає, що Майнер можуть перевірити вашу транзакцію і помістити її в постійну базу даних набагато швидше.

Ще одна рідкісна особливість полягає в тому, що немає межі того, скільки DOGE може бути намайнено.

З одного боку, через це валютна цінність завжди залишається досить низькою, проте вона цілком узгоджується з неконкурентною філософією, яку охоплює її спільнота. Незважаючи на недавню волатильність курсу, Dogecoin як і раніше використовується для початкової мети: онлайн валюти, в першу чергу на Reddit.

Майнінг Dogecoin ‘а

Як і багато інших криптовалюта і альткоіни, Dogecoin’и також можна Майні. Майнінг в основному передбачає, що ваш комп’ютер вирішує складні математичні хешировать кодування.

Нагорода у вигляді Dogecoin’ов надається за кожну правильно вирішену хеш кодування. Розробники Dogecoin надають фіксовану винагороду за видобуток в розмірі 10 000 Doge за один намайненний блок після того, як було завершено 600 000 блоків.

Майнінг захищає мережу криптовалюта Dogecoin. Крім того, Майнінг гарантує, що валютна роздача строго запрограмована і розподіляється час від часу. Різниця між кріптовалютной здобиччю та розробкою дорогоцінних металів, таких як золото, полягає в тому, що на колишній рівень видобутку не впливає його ціна, на відміну від останньої.

Dogecoin використовує систему Майнінг, яка вимагає, як апаратного, так і програмного належного забезпечення.

Апаратне забезпечення включає в себе графічні карти та інші обчислювальні елементи, тоді як програмне забезпечення являє собою серію програм для видобутку альткоінов Dogecoin. Серед необхідного ПО: cgminer, guiminer і cudaminer.

Щоб відправити Dogecoin’и, транзакції, в свою чергу, повинні бути включені в блокчейн-мережу.

Майнер включають транзакції в мережу через доказ виконання роботи.

Вони перевіряють входять транзакції в порівнянні з попередніми транзакціями в блокчейне. Якщо немає виявлених подвійних витрат, Майнер верифікують транзакції, включаючи їх до існуючого блокчейну.

Як купити?

Dogecoin, в основному, купується і продається на Poloniex і Bittrex. Ви не cможете купити його за допомогою звичайної валюти, так що ось короткий посібник про те, як купити Dogecoin.

Спочатку необхідно купити біткоіни на біржі, яка зможе прийняти звичайні засоби, на зразок долара або євро, наприклад, біржа Coinbase.

Потім перенесіть свої BTC кошти на ту біржу, яка підтримує Dogecoin. В даний час Poloniex- досить хороший вибір.

Далі ви зможете купити Dogecoin, продавши свої BTC.

гаманець Dogecoin

Ви напевно хоч раз в житті використовували гаманець для зберігання і захисту своїх грошей. Цифровий гаманець Dogecoin нічим не відрізняється від вашого шкіряного гаманця. Ключове відмінність між ними полягає в тому, що другий є цифровим і автоматично оновлює всі ваші транзакції.

Існують різні типи гаманців для зберігання цифрових валют, які можна розділити на програмні, веб і фізичні «холодні» гаманці.

Програмні гаманці встановлюються і запускаються на апаратних пристроях, таких як настільні комп’ютери, ноутбуки або мобільні телефони.

Веб-гаманці не потребують будь-яких установок, оскільки вони розміщуються і управляються через віддалені веб-сховища.

«Холодні» гаманці — це фізичні пристрої, які можуть бути підключені до Інтернету на певний час використання.

І як ви вже зрозуміли, Dogecoin підтримує всі три види гаманців. Вибір за вами.

майбутнє

Майбутнє валюти DOGE є досить неоднозначним. У кріптосообществе на даний момент дуже багато дискусій після того, як їх кілька разів обдурили і пограбували, відібравши все Dogecoin’и.

Малоймовірно, що DOGE досягне ціни в $ 1.00 в 2018 році. Однак, поки є бажаючі покупці і продавці на ринку криптовалюта, ця валюта буде досить цікавим активом.

джерела:

https://cryptodaily.co.uk/

https://fangalbert.com/

https://www.abitgreedy.com/

ForexNewsNow.com – your ultimate source of FX news & market updates

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector