Криптовалюта Ethereum Classic (ETC): опис і перспективи

Що таке Ethereum Classic?

Більшість користувачів ефіріума підтримувало хардфорк. Однак інші були проти, тому вони продовжили використовувати стару версію і назвали її «Ethereum Classic».

Блокчейн Ethereum Classic такий же платформи, як і Ethereum, був створений на блоці 192000, який пройшов через хардфорк.

Ethereum Classic (ETC) також, як і Ethereum, є децентралізованим. І, як ETH, ETC використовується на біржах і працює з тими ж функціями децентралізованих додатків і смарт-контрактів, що і Ethereum (ETH). Він написаний тією ж мовою, Solidity.

Яка ідея?

Головна ідея Ethereum Classic — створити безпечну і стабільну середу. Платформа, на якій розробники можуть писати код, який може запускатися за призначенням, без простою або втручання з третьої сторони. Творці мають намір врахувати всі аспекти Ethereum Classic. Будь то великий проект базової інфраструктури або невелика група розробників DApp’ов, вони мають намір дотримуватися принципів безпеки, послідовності і стабільності.

Дотримання цих цінностей побудує міцний фундамент для Ethereum Classic. Саме він буде сприяти зростанню додатків.

Творець Ethereum і команда Ethereum Classic

Ethereum — проект Віталіка Бутеріна, російського програміста. Віталік був раннім послідовником технології блокчейн і навіть був засновником журналу «Bitcoin».

Він створив Ethereum в кінці 2013 року, щоб зробити те, чого біткоіни не зміг досягти, і офіційно оголосив про це на Північноамериканської конференції, присвяченій біткоіни в Майамі, США, в січні 2014 року.

Ethereum це не просто чергова криптовалюта. Він накопичує, кодує і управляє децентралізованими додатками і смарт-контрактами.

Команда ETC вважає за краще залишатися в тіні, що часто викликає сумніви. Велика частина членів команди використовує псевдоніми. І, зрозуміло, ETC і його команда набагато менше, ніж нова команда ETH.

Відмінності між Ethereum classic (ETC) і Ethereum (ETH)

Єдина істотна відмінність між Ethereum classic (ETC) і Ethereum (ETH) — це основна ідея. Під час минулорічного хардфорка були ті, хто проти і ті, хто за. Незважаючи на те, що ETH і ETC засновані на різних блокчейнах, вони однакові в своїх функціях і використанні смарт-контрактів.

Одна з відмінностей з’явилося після чергового хардфорка Ethereum, більшість розробників і великих трейдерів, включаючи Віталіка Бутеріна, перейшли на Ефіріум, і блокчейн пройшов багато оновлень з тих пір.

З іншого боку, Ethereum Classic (ETC) тільки недавно став привертати увагу великих трейдерів.

До сих пір Ethereum коштував 468 доларів, в той час як Ethereum classic (ETC) коштував всього 30 доларів. Різниця в ціні підтверджується значним зростанням першого, на відміну від другого.

зберігання

Перш ніж Майні, вам потрібно створити гаманець. Існує кілька способів створити гаманець, які є дуже простими і безпечними. Exodus — це гаманець на кілька активів з вбудованою підтримкою ShapeShift для конвертації в різні криптовалюта. Додаток доступний для Windows, MacOS і Linux.

Одна з головних особливостей цього мультивалютного гаманця — шифрування ваших особистих ключів на стороні клієнта, що означає, що ви повністю контролюєте свої ключі, які ніколи не залишаються на комп’ютері в незашифрованому вигляді.

прогноз

Той, хто цікавиться криптовалюта, зауважив, що на початку цього року, було оголошено, що Ethereum Classic отримає підтримку інвесторів через інвестиційний фонд Ethereum Classic (ECT).

Траст був створений венчурним фондом Grayscale Investments, дочірньою компанією Digital Currency Group, яка тримає 3,6% Ethereum Classic.

Grayscale вже має хороший послужний список, він успішно допомагав інвесторам отримувати прибуток від кріптокредітов допомогою Bitcoin Investment Trust, тому не дивно, що до серпня чисті активи ECT досягли понад 53 мільйонів доларів.

У складному світі криптовалюта наявність двох різних версій Ethereum, Standard і Classic може вводити в оману.

Чи залишиться Ethereum Classic колишнім або ж стане краще — покаже час. Судячи з його позицією на ринку, очевидно, що він зайняв міцну позицію, однак в такому мінливому ринку як кріптовалютний ринок, важко стверджувати що-небудь напевно.

При уважному розгляді, видно, що ETC — це конкурентоспроможна валюта.

Починаючи з липня 2016 по липень 2017, ETC збільшився на 1600%. І як ми бачимо, цифри говорять самі за себе.

Проте, в технологічному плані, якщо ETC хоче залишатися в конкурентах ETH, йому доведеться вводити інновації як у Ethereum’а і заводити партнерські відносини, такі як Alliance Enterprise Ethereum.

В іншому випадку Ethereum Classic швидко застаріє як Kodak.

джерела:

https://coinsutra.com/

Home

https://poolmining.org/

ForexNewsNow.com – your ultimate source of FX news & market updates

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector