Що таке російськомовна соціальна мережа Steemit

Соціальна мережа Steemit (Стим) була заснована в 2016 році на базі технології блокчейн. Її автори гендиректор BitShares Ден Лерімер і Нед Скотт. Концепцію свого проекту вони виклали в опублікованому в березні 2016 року документі. Його мета — створення платформи соціальної мережі аналогічної Reddit, де текстовий контент і метадані зберігаються в блокової ланцюжку. Використання можливостей blockchain не просто полегшує створення подібної системи, але і дозволяє винагороджувати за опубліковані матеріали і «лайки» постів і коментарів.

У цьому огляді ми розглянемо можливості і відмінності проекту від звичайних соціальних медіа.

Офіційний сайт проекту: www steemit com.

Що таке Steemit, Steem і Steem Power?

Steem — це назва токена, продаж і купівля якого доступна на багатьох основних біржах криптовалюта. На відміну від інших цифрових монет, він створюється шляхом публікації матеріалів на платформі Стиму.

Steemit — це сама платформа, що надає можливість заробітку на авторське контенті. Вона функціонує аналогічно багатьом іншим соцмережах.

Steem Power — так звана сила голосу, яка впливає на заробіток користувача на своєму контенті і на «лайок» (апвоутах, від англ. — upvote) чужих постів і коментарів.

На Steemit діє система репутації, на яку впливають різні фактори, в тому числі якість контенту, кількість «лайків» постів і коментарів до них. Такий підхід націлений на стимулювання публікації якісних матеріалів і перешкоджання діям спамерів і «тролів».

При створенні облікових записів використовуються буквено-цифрові імена (ніки) користувачів, що набагато простіше криптографічних хеш-кодувань. Це ще більше зближує Стиму з традиційними соціальними мережами.

Реєстрація аккаунта не займе багато часу і є безкоштовною. Але варто відзначити, що, незважаючи на те, що на платформі є розділ для авторів контенту російською мовою, його аудиторія надто нечисленна. На реальний заробіток варто сподіватися, якщо ви володієте англійською хоча б на середньому або трохи більше середнього рівня.

Для досягнення консенсусу в основі токена Steem лежить доказ частки, в якому вузлами (так званими свідками) вибираються зацікавлені сторони проекту. У технічній документації проекту йдеться, що 75% генеруються токенов йдуть на фінансування пулу винагород. Ці засоби поділяються між кураторами і авторами. Ще 15% монет присуджуються власникам Steem Power (Стим сила). Свідки отримують 10% для підтримки роботи мережі блокчейн.

Грошові одиниці Steemit

На Стиму діють три різних типи валютних одиниць:

 • Steem;
 • Steem Power;
 • Steem Dollars.

Steem

Цей токен торгується у вільному доступі на біржах, як і будь-яка інша криптовалюта. Накопичення світовим співтовариством Стиму протягом тривалого періоду часу небезпечно через загрозу інфляції, оскільки платформа генерує велику кількість нових монет щодня. На момент написання статті рівень інфляції становив близько 9,5% в рік. Однак ринковий курс токена виріс більш ніж в три рази, починаючи з травня 2016 року.

Steem Power

Після покупки Steem Power його не можна продати протягом 13 тижнів. Спочатку це обмеження діяло протягом двох років і призначалося для запобігання різкому і масового відтоку монет на ринок, що потенційно могло призвести до краху проекту.

Це свого роду довгострокові інвестиції, так як Steem Power надає право своїм власникам на пропорційну володіння часткою мережі. Таким чином, у міру зростання мережі буде збільшуватися і цінність цього цифрового капіталу.

Чим більше одиниць Steem Power має користувач, тим сильніше він може впливати на ситуацію на сайті. Він також отримує більш високий дохід при просуванні ( «лайки») чужих постів і коментарів.

Steem Dollars

Він задуманий, як найстабільніший з усіх трьох типів валют, так як прив’язаний до долара США. По закінченню семи діб після публікації контенту 25% отримують проголосували за нього куратори, а 75% — автор (з них 50% нараховується в Steem Dollars і 50% в Steem Power).

Steem Dollars можна використовувати для різних цілей, надаючи можливість творцям контенту:

 • конвертувати їх в Steem, вивести з платформи і продати на біржі за фіатние гроші або обміняти на інші маркери;
 • накопичувати і отримувати дохід в розмірі 10% річних;
 • торгувати на внутрішній біржі;
 • конвертувати в Steem Power для збільшення прибутку з опублікованого контенту (в першу чергу підійде для новачків на початковому етапі розвитку).

У багатьох новачків виникає питання про те, як вивести зароблені токени на біржу. У цей немає нічого складного, але якщо ви робите це вперше, то краще потренуватися з невеликою кількістю монет, щоб розібратися в цьому механізмі.

Звідки беруться гроші?

Мережа Steemit працює шляхом генерації нових токенов, що надаються тим, хто, так або інакше, бере участь в її розвитку. Цю схему можна порівняти з роботою публічної компанії, яка випускає нові акції для залучення коштів з метою збільшення оборотного капіталу.

Інший спосіб поглянути на це — порівняти випуск нових токенов з оподаткуванням використовують мережу людей. Амортизація, викликана випуском нових монет Steem при публікації контенту, змушує валюту трохи падати в ціні, але популярність проекту компенсує це зростанням курсу токенов на кріптовалютних біржах.

Курс Steem багато в чому залежить від ситуації на кріптовалютном ринку.

Як заробити на Steemit?

На платформі існує п’ять різних способів заробітку:

 • ведення особистого блогу (публікація авторського, унікального контенту);
 • коментування чужих постів (upvote);
 • здача в оренду Steem Power (лізинг сили голосу);
 • кураторство;
 • написання контенту для інших авторів (спільнот).

ведення блогу

Основний і найпростіший спосіб того, як заробляти на Steemit. Якщо ви вмієте писати цікаві і проникливі статті, ви можете швидко розкрутитися на платформі. Чим більше «лайків» (апвоутов) ви привернете до своїх матеріалів, тим більше зможете заробити.

З іншого боку якісний блог — самий трудомісткий спосіб заробити гроші на блокчейн платформі Steemit. Це зажадає активності в мережі і регулярної публікації цікавих для читачів матеріалів. Про швидкий розвиток не йдеться. На це буде потрібно немало часу, але принесе дуже великі плоди в майбутньому, якщо все робити правильно.

коментування

Якщо вам не подобається писати статті, не хвилюйтеся, є і більш прості способи того, як заробити на Steemit. Просто публікуйте коментарі під чужими постами.

Дохід від коментарів, як правило, набагато менше, ніж за матеріали в блогах, але якщо грамотно підійти до цього, то можна теж непогано заробити. Пам’ятайте, що більш проникливі і доречні коментарі, частіше просуваються іншими учасникам і приносять вам більше грошей.

Лізинг Steem Power

Steem Power — ключ до платформи Steemit. Його можна порівняти з вплив людини в реальному житті в тій чи іншій сфері. Чим більше у вас одиниць потужності голосу, тим більшим впливом на платформі ви володієте. Ця сила настільки важлива, що багато людей беруть плату за здачу її в оренду.

Чим вище цей показник, тим більше ви можете заробити на публікації свого контенту і просуванні чужих статей і коментарів. Саме тому користувачі з високим Steem Power користуються цією необхідністю, передаючи її в оренду іншим. Крім того, багато заробляють, просуваючи чужі статті за гроші. Найчастіше для цього використовуються боти, які від імені власника великого Steem Power «лайкають» статті і коментарі інших користувачів за певну суму в Steem Dollars.

кураторство

Організація Curie на платформі Steemit створена для підтримки перспективних авторів, які публікують високоякісний контент, але через низький Steem Power не здатні багато на ньому заробити. Учасниками організації є великі учасники з високим Steem Power, яких називають «китами». Лайк такого співтовариства може принести кілька десятків доларів автору статті.

Написання контенту під замовлення

Якщо вам подобається писати статті, але немає можливості робити це регулярно або ви новачок і поки не в змозі багато заробити на них, а витрачати час за копійки не хочеться, то це варіант для вас. Можливо, вам варто задуматися про написання статей для інших людей. На платформі Steemit є чимало інвесторів з великою кількістю Steem Power, але які з тієї чи іншої причини не займаються або не хочуть займатися написанням контенту.

З ними можна співпрацювати через співтовариство A.D.S.A.C.T.L.Y. Їх мета — стимулювати людей з певним набором навичок працювати і отримувати за це винагороду. Чим більше отримає за контент автор, тим більше зможуть отримати і організатори спільноти. Це дозволяє поєднувати таланти одних користувачів до фінансових можливостей інших для досягнення загальних цілей.

перспективи Steemit

Стиму — унікальна і самодостатня система для авторів контенту, кураторів і беруть участь в підтримці і розвитку мережі осіб. Вона намагається пробитися в сфері, яка вже дозріла для змін, але фактично до них поки що не всі готові. Ця платформа — особливий проект, з яким звичайним соцмережах буде важко конкурувати в майбутньому.

Його майбутнє ще попереду, так як поки мережа продемонструвала лише верхівку свого потенціалу. Щоб розуміти це досить порівняти число користувачів Steemit і Reddit — близько 26 тисяч проти більш 542 млн чоловік. Незважаючи на те, що це просто мізер, платформа активно розвивається, залучаючи все більше число новачків. У зарубіжній середовищі про неї ходять дуже хороші відгуки. Якими стануть її можливості, якщо вона зрівняється з провідними світовими соцмережами за кількістю користувачів, навіть уявити собі важко.

джерело:

Home

https://cryptosrus.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector