Криптовалюта Loopring: переваги і недоліки, список бірж і гаманців

Криптовалюта Loopring (Лупрінг, LRC) — децентралізований протокол обміну цифровими валютами з автоматичною системою виконання операцій на основі Ethereum. Мережа дозволяє користувачам торгувати активами один з одним, забезпечує захист від ризиків і знижує витрати на торгівлю.

Історія розвитку та команда Лупрінг

Проект був створений в 2017 році невеликою, але достатньо компетентною командою з Китаю під керівництвом Даніеля Ванга, які раніше працювали технічним директором ряду проектів в Google. Він також складається в дружніх відносинах із засновником NEO і має тісні зв’язки з криптовалюта QTUM.

В команду розробників входять, в тому числі:

Даніель Ванг (засновник, провідний спеціаліст з технологій і віце-президент відділу технологій в Yunrang Technology, старший інженер-розробник JD.com, співзасновник і гендиректор Coinport Exchange, співзасновник і віце-президент Hygene Online, старший директор і провідний програміст за технологіями Zhongan Technology );

 • Джей Чжоу (головний фінансовий директор, засновник SJ Consulting);
 • Джонстон Чен (головний операційний директор, експерт по продуктах у фінансовій індустрії, очолює відділ інформації в 3NOD);
 • Чуньмін Лю (старший архітектор, старший науковий керівник в Meituan);
 • Фрімен Чжун (архітектор, старший інженер Банку Китаю і платіжної системи Unionpay, архітектор в EaseCredit);
 • Леон Ван (провідний розробник, керівник відділу досліджень Google).

Офіційний сайт: loopring.org.

Огляд основних цілей Лупрінг

Система націлена на вирішення однієї з найбільш нагальних проблем в кріптовалютной індустрії на поточний момент — пошук альтернативи централізованим сервісів обміну криптовалюта. Існує кілька проблем з торговельними майданчиками. Найбільша з них полягає у відсутності контролю клієнтів над своїми засобами. Крім цього, часто хакерські атаки призводять до втрати коштів клієнтів.

Протокол Лупрінг дозволяє торгувати цифровими валютами безпосередньо через гаманець. Це усуває необхідність покладатися на систему безпеки централізованого обмінника або біржі.

питання безпеки

Лупрінг повністю автономна торгова платформа, призначена для обміну різних цифрових монет. Основний недолік фондових ринків — надмірна централізація. Це призводить до високої залежності від сторонніх чинників.

Такі сервіси уразливі для шахраїв і хакерських атак, які можуть привести до втрати коштів клієнтів. Крім цього централізація торгових майданчиків здатна серйозно обмежувати свободу користувачів.

Одним із прикладів є недавнє рішення однієї з найбільших кріптовалютних бірж Coinbase заморозити рахунки трейдерів, які проживають в американських штатах Вайомінг і Гаваї в зв’язку з постановою регуляторів США.

Мережа не має таких недоліків і виступає в якості абсолютно децентралізованій біржової платформи, яка забезпечує високу прозорість і ліквідність активів. Вона не вимагає від користувачів переводити криптовалюта на свої рахунки для зберігання на період здійснення угод.

Замість цього користувачі можуть постійно контролювати свої маркери, які захищені від таких загроз, як дії хакерів, банкрутство біржі або DDOS-атаки.

Завдання, розміщені на платформі, виконуються в автоматичному режимі. Торгові рахунки залишаються під контролем користувачів, хоча вони і захищені смарт-контрактами. Механізм, керуючий платформою, ділить ставки на кілька частин, а потім визначає час і місце для торгівлі цими фрагментами.

У проекті використовується передова логіка, що дозволяє оптимізувати результати операцій. Унікальною особливістю системи є те, що вона являє собою «блоковий агностик», сумісний з усіма типами ланцюжків, які підтримують технологію інтелектуальних контрактів. Користувачі можуть торгувати будь-якими монетами на основі стандарту ERC-20 відразу після підключення черговий криптовалюта до мережі.

переваги Лупрінг

Протокол Лупрінг — революційна ідея. Він здатний не тільки децентралізувати кріптовалютную торгівлю, але також не прагне стати прямим конкурентом іншим торів сервісів. При цьому він забезпечує їм ліквідність.

Децентралізована торгівля побудована так, що цифрові активи ніколи не покидають гаманець користувача, поки він не продасть їх. Для цього необхідний доступ смарт-контрактів платформи до цифрового гаманця. Однак кошти і доступ до них ніколи не передаються третій стороні, що значно знижує ризики.

Особливості ордерів Лупрінг

Система здатна розбивати один ордер на велику кількість невеликих заявок. Це допомагає знайти кращу ціну на різних біржах. Фактично це означає, що користувач завжди продає і купує за найкращою ціною, яку можна знайти на всіх біржах, що використовують аналогічний протокол.

Платформа передбачає також так звані «кільцеві» ордера. У цьому випадку протокол формує список з безлічі різних продавців і покупців на різних біржах. Всі разом вони утворюють «кільце». Він формується поза блокової ланцюга, що дозволяє добитися високої швидкості роботи, але остаточні операції обміну здійснюються всередині блокчейна платформи.

Дуже важливою перевагою мережі є те, що він не підключений тільки до однієї єдиної блокової ланцюжку. Він сумісний з будь-блок-ланцюжком, яка підтримує смарт-контракти.

недоліки Лупрінг

Як і більшість кріптовалютних проектів, ця система має і слабкі сторони. Перш за все, варто відзначити, що проект все ще знаходиться на стадії розробки і його авторам належить виконати ще чималий обсяг роботи. Робити більш-менш серйозні висновки про життєздатність проекту стоїть ближче до кінця 2018 року.

Якщо проект буде реалізований, то він має всі перспективи зробити революцію в кріптовалютной індустрії. Проте, поки невідомо, наскільки біржі будуть готові співпрацювати з платформою. Для отримання більш високого рангу в протоколі, торговим майданчикам необхідно буде купувати і зберігати токени LRC. Крім того, їм доведеться розкрити всю інформацію про своїх внутрішніх процесах, включаючи стакан ордерів.

Де купити LRC

Купити і продати токен LRC можна на таких біржах, як:

 • Binance;
 • Upbit;
 • IDAX;
 • Bittrex;
 • OKEx.

На момент написання статті курс LRC до долара становив $ 0,449705, до рублю — 26,22 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 257 млн. Токен займав 51-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати LRC

Перелік гаманців, сумісних з токеном LRC, включає:

 • MyEther Wallet;
 • Ethereum Mist DApp;
 • Ledger Wallet;
 • Trezor;
 • MetaMask.

Як Майні LRC

Криптовалюта Лупрінг не підлягає Майнінг, так як всі монети пройшли стадію попередньої емісії розробниками в рамках підготовки проекту до запуску.

Краудсейл токенов відбувся шляхом ICO, цілю якого був збір коштів для реалізації проекту. Всього було випущено 1 374 956 357 LRC.

Дорожня карта Лупрінг

На II квартал 2018 року намічений реліз програмного забезпечення платформи з відкритим вихідним кодом.

У IV кварталі 2018 року має відбутися запуск гаманця для торгівлі через протокол платформи і публікація його вихідного коду.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Лупрінг може стати гідним конкурентом в своєму сегменті кріптовалютного ринку. Його сильні сторони включають досвідчену команду розробників, хорошу стійкість мережі до перевантажень, стабільність і великі інструменти торгівлі. Серед негативних моментів варто відзначити відносну молодість проекту, який характеризується поки що недостатнім розвитком інфраструктури.

Розробники платформи хочуть представити світові одну з найбільш технологічно просунутих, безпечних і функціональних електронних платформ, здатних забезпечити вигідні та зручні умови торгівлі альткоінамі. Однак, оскільки процес розвитку платформи повільний, тільки час покаже, наскільки успішним він буде.

джерело:

https://loopring.org/

Captain Altcoin

https://www.coin-report.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector