SYS криптовалюта: основні принципи та інструменти платформи Syscoin

Що з себе являє проект Syscoin

Проект Syscoin або SYS криптовалюта — це полегшує транзакції платформа, заснована на блокчейне, метою якої є побудова інфраструктури, яка змогла б залучати бізнес на блокчейн.

Syscoin унікальний тим, що дана платформа підтримує як децентралізовані, так і централізовані ринки. Проект з’явився в 2014 році і практично відразу після запуску була продана частина токенов SYS на кріптовалютной біржі.

Таким чином, в проект було залучено півтори тисячі біткоіни.

Уже в 2015, платформа Syscoin додалася до мережі Supernet, а трохи пізніше і до хмарного сховища Microsoft. Також була запущена платформа Blockmarket, яка відповідає за конфіденційність даних.

На жаль, всі ці успіхи компанії ніяк не вплинули на вартість самої монети SYS. Кардинально змінилася ця ситуація тільки в 2017 році, коли команда розробників проекту вирішила скоротити кількість емісії монет в двоє, що і призвело до різкого стрибка ціни.

особливості платформи

Одним з найцікавіших інструментів платформи є комбінований гаманець з внутрішнім ринком Blockmarket. Даний елемент складається з комплексу інструментів доступних користувачам і потрібних для покупки, продажу, обміну валюти або зашифрованих повідомлень.

Blockmarket цілком можна порівняти з Ebay, тільки вдосконаленим, сучасним, абсолютно децентралізованим і безпечним, де користувач має можливість як робити покупки, так і продавати що-небудь з максимально низькими комісіями, які практично не мають ніякого значення для покупців.

Проект Syscoin націлений на безпечне зберігання інформації про ідентифікацію користувачів за межами мережі, але з прив’язкою до блокчейну, що і дає можливість зберігати величезну кількість інформаційних даних не впливаючи на працездатність розподіленої бази даних.

Саме цей принцип дає можливість системі постійно розвиватися і розширювати функціонал без розгалуження ланцюга. Так чи інакше, команда додала на платформу кілька дуже цікавих і незвичайних функцій.

Однією з них є підтримка видачі маркерів в систему. Таким чином, за допомогою цього інструменту у користувачів з’являється можливість організовувати програми лояльності на базі криптовалюта, створювати проекти по системам винагороди і запускати свої стартапи в блокчейне Syscoin.

Друга цікава функція, додана розробниками, отримала назву Instant Asset Transfer.

Якщо простими словами, то це максимально прискорена транзакція активів в систему Syscoin, яка дозволяє користувачам майданчики Syscoin отримувати готівку, наприклад, в казино, не чекаючи тривалих термінів верифікації, які притаманні банківським переказам з традиційною валютою. Ця функція дійсно перспективна і може бути дійсно затребувана на ринку.

Де купити / продати і як зберігати SYS

На сьогоднішній день, курс монети SYS коливається на рівні 0,17 доларів, а загальна капіталізація становить 93 мільйони доларів. Монета торгується на багатьох великих кріптовалютних біржах, включаючи Binance (охоплює 48% від обороту SYS), Bittrex (охоплює 25% від обороту SYS), Upbit (охоплює 17% від обороту SYS), Poloniex (охоплює 3% від обороту SYS) і багато інші. Причому варто відзначити, що торги ведуться в валютних парах як з криптовалюта, такими як Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Teather (ETH), так і з традиційними валютами, включаючи USD і GBP.

висновок

За час від створення проекту до теперішнього моменту платформа Syscoin перетворилася на велику бізнес майданчик, яка працює на блокчейне. Таким чином, токен SYS можна назвати і фінансовою структурою, і електронною готівкою в одне і теж час.

У платформи вже є чимала кількість прихильників, які готові підтримувати життєдіяльність токена. Це так чи інакше, дає деяку гарантію стабільності курсу.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

http://syscoin.org/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector