Skycoin криптовалюта: особливості проекту і прогнози на майбутнє

Skycoin криптовалюта (SKY) являє собою реалізацію концепції, яку її автори називають найбільш передовою в світі серед безлічі блокчейн-проектів. Її творці — ранні прихильники біткоіни і Ефіріума — називають своє дітище цілком безпечною, нескінченно масштабується і незалежної від інтернет-провайдерів (ISP). Вона володіє високою пропускною здатністю, пам’яттю і обчислювальним потенціалом.

Історія розвитку та розробники

У команди Скайкоін є три засновника. Сінт — ранній вкладник в біткоіни, Хоув Чен — учасник створення мережі Ethereum і Стів Леонард, що володіє досвідом роботи в галузі електронної комерції, розробки програмного забезпечення (ПО), математики та хімії.

Всього в команду розробників входить 10 осіб, в тому числі:

 • Сінт (співзасновник, почав працювати над Сіскоін 8 років тому, прагнучи створити новий децентралізований інтернет, є членом консультативних рад кількох кріптовалютних проектів, має досвід роботи в області математики, розподілених систем і символічної логіки);
 • Хоув Чен (співзасновник, один з творців Ефіріума, раніше викладав в Університеті Цінхуа);
 • Стів Леонард (співзасновник, автор більшої частини вихідне програмне забезпечення Скайкоін, раніше розробив кілька популярних корпоративних проектів в сфері електронної комерції, спеціалізується на створенні ПО, математики та хімії);
 • Майкл Терпін (радник, засновник і головний виконавчий директор CoinAgenda, автор і гендиректор Transform Group і засновник Marketwired, на початку 2013 року заснував компанію BitAngels, яка стала майданчиком серії конференцій CoinAgenda, співзасновник ранніх блокчейн-інкубаторів bCommerce Labs і Dapps Fund, в даний час очолює інвестиційний комітет ICO Alphabit Fund);
 • Майк Доті (радник, закінчив Каліфорнійський технологічний інститут, отримав ступінь бакалавра в галузі інженерних і прикладних наук, співзасновник і Bitseed, має більше 25 років досвіду роботи в галузі машинобудування та дизайну, включаючи виробництво, проектування, аналіз, тестування та системну інтеграцію).

Офіційний сайт: https://www.skycoin.net

Огляд основних особливостей і цілей

Скайкоін — криптовалюта і довгостроковий інфраструктурний проект блокчейн-платформи третього покоління. Робота над ним розпочалася приблизно в той час, коли був запущений Litecoin.

Автори проекту зосередилися на основних функціях, включаючи безпеку, зручність використання і спрощення блокчейна біткоіни замість додавання безлічі нових функцій в якості маркетингового трюку.

Сатоши Накамото спочатку припускав, що управління мережею BTC буде децентралізованим завдяки її розподілу на сотні тисяч комп’ютерів. На сьогодні мережа Bitcoin повністю контролюється трьома великими майнінговимі пулами. В результаті, біткоіни більше не можна назвати децентралізованим. На відміну від нього консалтинговий алгоритм Скайкоін призначений для досягнення справжньої децентралізації і консенсусу в рамках блокової ланцюжка.

Сучасний інтернет покладається на центральні сервіси, які контролюють доступ до глобальної мережі та процесу обміну даними. Команда Скайкоін стверджує, що спочатку Bitcoin і Ethereum мали деякі потенційні вирішення цієї проблеми, але в реальності не мають стійких характеристик для комплексного вирішення проблем сучасного інтернету.

Яке рішення пропонують автори Скайкоін?

Проект передбачає створення швидкого, що масштабується і по-справжньому децентралізованого блокчейна. Ця мета буде досягнута завдяки використанню трьох основних компонентів платформи:

 • Протокол конфіденційності, який надає користувачам дешевий, швидкий і керований учасниками мережі інтернет. За допомогою Skywire користувачі отримують винагороду за надання пропускної смуги іншим учасникам глобальної мережі.
 • Дозволяє отримати доступ до швидких децентралізованим додатків, а також створювати нові.
 • Призначений для забезпечення швидкого, безкоштовного і децентралізованого платіжного сервісу. Для підтримки стабільності мережі власники токена SKY отримуватимуть монети Coin Hours, які можуть використовуватися для оплати комісії за транзакції і послуги в мережі.

Принцип роботи Скайкоін

Платформа отримала унікальний консенсусний алгоритм під назвою Obelisk, який замінює більш поширені алгоритми доказ виконання роботи (PoW) і доказ ставки (PoS). Він є більш децентралізованим, тому що будь-який власник звичайного ПК може повноцінно брати участь в роботі мережі.

В основі Obelisk лежить так званий принцип «веб-довіри», що нагадує алгоритм делегованого докази ставки (DPoS). За допомогою нього вузли (приєднаному комп’ютері до мережі) заручаються передплатниками для включення в список довірених вузлів. Вузли з великою кількістю передплатників отримують більше потужності в мережі. Кожен вузол має свій власний блокчейн, який публічно записує всі дії користувача.

Будь-які інші учасники можуть переглядати історію їх діяльності і контролювати, наскільки чесно діють власники вузлів. У разі виявлення недобросовісного виконання своїх функцій вузли можуть втратити своїх передплатників і позбутися привілейованого статусу.

Централізація платформи може статися, якщо в мережі залишаться лише кілька обраних списків довірених вузлів. В цьому випадку, якщо мережа відчує будь-якого роду загрозу, вона може перекинути частину передплатників на інші вузли, щоб уникнути ризику централізації.

система транзакцій

Для транзакцій в рамках Скайкоін потрібно токен Coin Hours. Кожному власнику монети SKY щогодини нараховуються токени Coin Hours.

Крім комісійних зборів ці монети можуть використовуватися для оплати VPN-послуг і отримання додаткової пропускної здатності на Skywire. Щоб запобігти інфляції, кожна транзакція буде спалювати 50% Coin Hours, пов’язаних з кожної транзакції. Максимальний запас токенов SKY складає 100 млн. Це означає, що Coin Hours має аналогічний граничний рівень.

Skyminers і Skywire

Skyminers спроектований таким чином, щоб забезпечувати мережу параметрами, за якими вона буде перевершувати сучасний інтернет. Для досягнення цього Skywire використовує протокол інноваційної зв’язку, платіжний протокол, апаратну платформу і екосистему DApps-додатків.

У технічній документації проекту стверджується, що існуючі протоколи TCP / IP не підходять для блокових мереж. Для цього потрібно платіжний протокол здатний стимулювати вузли і підтримувати працездатність мережі і екосистема додатків, які забезпечать стимуляцію попиту і пропозицій для мережевих ресурсів Скайкоін.

протокол зв’язку

У «Білій книзі» проекту стверджується, що TCP не підходить для пористих мереж і що маршрутизація на основі IP-трафіку є повільною і дорогої. Замість TCP / IP Скайкоін використовує Multi-Protocol Label Switching (MPLS). За твердженням розробників, він забезпечує масштабовану і перформативном передачу даних шляхом підготовки пакетів інформації за допомогою мережевих маршрутів перед відправкою.

протокол оплати

За допомогою Skywire кожен вузол виконує роль мікроверсіі інтернет-сервісу, що забезпечує можливість обліку, виставлення рахунків і здійснення розрахунків. Коли вузли обробляють мережевий трафік, вони отримують винагороду токенами SKY і Coin Hours.

Fiber

Цей компонент використовується, щоб треті сторони могли запускати свої децентралізовані додатки і блокові ланцюжка, що відповідають стандарту ERC-20. Кожна третя сторона в рамках платформи матиме свою блок-ланцюжок з аналогічними характеристиками, що і Скайкоін, включаючи низьке енергоспоживання, швидкі транзакції і низькі комісійні.

переваги Скайкоін

Деякі сильні сторони проекту включають:

 • високу швидкість;
 • нульову комісію (збори оплачуються в Coin Hours);
 • безпечні транзакції без ризику підробки дублювання і атаки 51%;
 • конфіденційність;
 • низьке енергоспоживання;
 • система винагороди користувачів.

Де купити SKY?

Купити і продати токени SKY можна на таких біржах, як:

 • Binance;
 • C2CX;
 • ChaoEX;
 • Iquant;
 • Cryptopia.

На момент написання статті курс SKY до долара становив $ 20,79, до рублю — 1 244,05 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 187 млн. Токен займав 85-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні SKY?

Skywire дозволяє користувачам виступати в ролі Майнер для забезпечення процесів в рамках платформи. Учасники мережі платять монети за пропускну здатність, а оператори Skyminer отримують їх в якості оплати. Skyminer може мати кілька апаратних вузлів. Так, v.1 Skyminers об’єднує 8 апаратних вузлів. Можливо також використання 2, 4, 16, 32 і навіть більше вузлів в одному Skyminer.

Скайкоін — криптовалюта третього покоління, тому в її основі немає традиційного алгоритму PoW. Незважаючи на те, що фактично Майнінг SKY не передбачений, користувачі отримують монети в якості винагороди за перенаправлення трафіку або надання мережевих ресурсів.

Де зберігати SKY?

Завантажити гаманець для зберігання токена SKY можна на офіційному сайті проекту. Він доступний для різних ОС:

 • Mac;
 • Windows;
 • Linux.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Скайкоін — одні з самих амбітних кріптовалютних проектів, що викликає питання про можливість його успіху в майбутньому. Що лежать в його основі алгоритми і протоколи здаються продуманими на перший погляд. Однак поки важко перевірити, чи зможуть розробники досягти з їх допомогою цілі забезпечити інтернет нового покоління.

В екосистемі платформи є кілька компонентів, але для прогнозування потенціалу проекту на майбутнє не вистачає додатків на основі Скайкоін. Розширення їх кількості може стати переконливим доказом того, що Skywire здатний успішно працювати з багатьма децентралізованими вузлами в реальних умовах.

джерело:

https://www.skycoin.net/

Home

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector