Криптовалюта Monero (XMR): інструмент на блокчейн-платформі

Monero (XMR) — це взаємозамінна криптовалюта, яка позиціонується на анонімних транзакціях і встановлює закритий, цензурний токен, який використовується для передачі цінної інформації по всьому світу.

Завдяки використанню захищеного протоколу конфіденційності, відомого як CryptoNote, криптовалюта Monero змогла показати, що цінні транзакції дійсно можуть залишатися прихованими від сторонніх очей.

Найбільш часта помилка, яке все ще спостерігається серед новачків кріптоіндустріі, полягає в тому, що біткоіни — це нібито найбільш закрита і не піддається відстеженню криптовалюта.

Реальність же така, що біткоіни добре відомий перш за все через використання публічної системи обліку (блокчейн-платформи), яка містить незмінний список транзакцій для всіх, хто використовує екосистему біткоіни.

Використання подібної системи може бути корисно для перевірки того, що транзакції підтримують цілісність і конфіденційність, але це зовсім не означає, що біткоіни є конфіденційним.

Оскільки кожна транзакція, виконана в мережі біткоіни, ґрунтується на блокчейн-платформі, то всі транзакції і її метадані можна побачити для будь-якого публічного адреси. Це також означає, що кожна окрема транзакція буде залишатися видимою будь-якому охочому з моменту початку першої транзакції і до самої останньої транзакції.

Операції ж з Monero конфіденційні і не відслідковуються.

З допомогою розробленого проекту Kovri, технологія Monero зможе заплутувати IP-адреса відправника і забезпечити додатковий захист від мережевого моніторингу з боку третіх осіб.

Піддаються відстеження кільцеві підпису

Monero піклується з приводу захисту від стеження за допомогою використання технології, відомої як кільцеві підпису (англ Ring Signatures). Кільцеві підпису дозволяють проводити транзакційних змішування, яке додає ще одну функцію, яка поліпшує конфіденційність, на передньому плані всієї багаторівневої кріптоструктури.

Процес змішування транзакцій дозволяє відправнику випадковим чином вибирати кілька інших потенційних посередників для відправки криптовалюта по блокчейну.

Головна особливість тут полягає в тому, що підписи гарантують, що ніхто не може розшифрувати, звідки надходили кошти, оскільки кожен з них є потенційним підписує особою в групі відправників.

Кільцеві підписи ускладнюють відстеження транзакції на конкретний IP-адресу, що відповідає відправнику або одержувачу транзакції, який є черговим доказом перемоги в секторі конфіденційності та анонімності.

команда Monero

Основна команда розробників Monero складається з талановитих кріптографістов з особливим поглядом на недоторканність приватного життя і анонімності. З семи основних розробників двоє є відомими громадськості — Ріккардо спання (англ. Riccardo Spagni) і Франсіско Кабаньяс (англ. Francisco Cabañas), а решта п’ять залишаються невідомі.

Поряд з основною командою, Monero має більше 200 співробітників на віддаленій основі, протягом всієї життєдіяльності продукту. Monero також проводить оновлення, які зазвичай додають оновлені функції і поліпшення безпеки майже раз на півроку.

Подібне розклад дозволяє Monero продовжувати рости і гарантує, що основна команда і всі розробники, здатні внести свій вклад, зможуть адаптуватися до цих змін, в кінцевому підсумку дозволяючи екосистемі і мережі Monero розвиватися.

конкуренти

Оскільки конфіденційність є основоположною темою в сфері криптовалюта, існує величезна кількість цифрових токенов, націлених на забезпечення конфіденційності з використанням різних криптографічних протоколів, методів і основних технологій.

Monero виділяється на тлі інших криптовалюта, наприклад, таких як Dash і ZCash, використовуючи різні протоколи і методи.

Де її придбати?

Monero вже придбала досить велику аудиторію і визнання, з боку найбільших кріптобірж. Саме тому, не особливо складає труднощів її купити на таких біржах, як:

  • Binance
  • Kraken
  • Bitfinex
  • EXMO
  • Poloniex

Де зберігати?

Usb Monero cold wallet — «холодний» варіант зберігання криптовалюта на фізичному носії. Такий варіант вкрай ефективний з точки зору конфіденційності, проте варто бути напоготові, оскільки, втративши доступ до холодного гаманцю, його вже не повернути.

MyMonero — цифровий онлайн-гаманець, створений одним з розробників криптовалюта Monero, що вже говорить про рівень його репутації.

Джерело: https://mymonero.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector