Криптовалюта QASH: принцип роботи, біржі для торгівлі, зберігання

Криптовалюта QASH використовує в якості основи блочну ланцюжок Ethereum. Її автори позиціонують свій проект як наступне покоління цифрових грошей, яке може замінити біткоіни і Ефіріум. Розвиток цієї валюти має тісний зв’язок з системою Liquid і компанією-розробником Quoine.

Історія розвитку і команда розробників

Компанія Quoine розпочала роботу в 2014 році. За цей період вона заснувала ряд найбільших обмінних платформ в Японії, в тому числі Quoinex і Qryptos. Проект був реалізований шляхом проведення ICO, в ході якого було розпродано 350 млн токенов Кеш.

В основі ідеї створення платформи Liquid і криптовалюта Кеш лежить прагнення розробників об’єднати обмінники і збільшити коефіцієнт ліквідності угод. Автори проекту мають намір усунути поточний обмежений доступ до ліквідних криптовалюта. Як правило, великі сервіси працюють в автономному режимі, а ринки, що розвиваються найчастіше прив’язані національних валют з низькою ліквідністю.

В результаті створюється ситуація, яка ускладнює доступ до торгівлі і обміну криптовалюта. Творці Liqudi і Кеш ставлять перед собою мету усунути наявні бар’єри, об’єднавши функціональність багатьох торгових платформ в одну великомасштабну децентралізовану мережу.

Група розробників проекту включає 16 фахівців, в тому числі:

 • Майк Кайаморі (співзасновник, генеральний директор, закінчив Токійський університет і Гарвардської школи бізнесу, отримавши ступінь бакалавра і MBA, володіє більш ніж 22-річним досвідом в області інвестицій, управління бізнесом, IT-сфері та венчурному капіталі, працював в Японії, США, Індії і Південно-Східної Азії);
 • Маріо Гомес Лозада (співзасновник, президент і технічний директор, раніше очолював IT-підрозділ в Credit Suisse, керував проектами, пов’язаними з розширенням бізнесу з фіксованими доходами, валютами і сировинними товарами в Азії, відповідав за створення Глобального центру розвитку FICC в Сінгапурі);
 • Кацуя Кінно (фінансовий директор, близько восьми років працював в SoftBank Group, де займався численними великими угодами по злиттю, поглинанню та венчурним операціях, в 2011-2013 роках очолив створення венчурного капіталу SoftBank в США і Південно-Східної Азії);
 • Рей Хеннесі (головний фахівець зі стратегії, має більш ніж 30-річний досвід роботи в сфері IB-технологій, управління ризиками, фінансів, управлінського консалтингу та платежів, більше 5 років працював в Deutsche Bank);
 • Андре Пеммелаар (головний торговий директор, має великий досвід тестування практичних проектів з використанням технології штучного інтелекту (ІІ) в сфері криптовалюта, має більш ніж 15-річний досвід розробки та впровадження низьковитратних високопродуктивних автоматизованих торгових систем).

Офіційний сайт: liquid.plus.

Основні цілі Кеш

Проект має на меті усунути ситуацію, що склалася в сфері цифрових грошей, в результаті якої кожен обмінний сервіс та фондовий ринок зазвичай працюють ізольовано один від одного, що впливає на ліквідність їх торгівлі.

Платформа Liquid пропонує реалізувати проект World Book з функціональністю, яка передбачає здійснення всіх операцій з криптовалюта в рамках єдиного потоку. Відмітна особливість механізму «Всесвітньої книги» відповідно до технічної документації проекту — це можливість обробки до мільйона операцій в секунду. Таке масштабування дозволить домогтися актуальності проекту як в сфері трейдингу, так і для звичайних користувачів, що бажають обміняти QASH або іншу цифрову і національну валюту своєї країни.

Принципи роботи World Book

Як заявили автори QASH, система «Всесвітня книга» працює на основі трьох основних механізмів забезпечення максимальної ліквідності:

 • Matching Engine (ME). Дозволяє обробляти мільйони транзакцій за 1 секунду. Він передбачає невід’ємну підтримку провідних валютних пар і розроблений таким чином, що може легко адаптуватися до появи нових валютних пар з плином часу
 • Крос-конверсійний двигун (CCCE). Забезпечує можливість здійснення автоматичної і практично миттєвої передачі цінностей між різними цифровими валютами і дозволяє домогтися безшовної сумісності різних торгових пар. Згодом число можливих пар буде рости, що призведе до формування абсолютно гнучкого ринку.
 • Технологія Smart Order Routing (SOR). Призначена для відстеження всіх великих бірж і використання їх склянок ордерів в тому випадку, якщо який-небудь ордер не вдасться обробити в рамках власної «Всесвітньої книги» Liquid.

Де купити Кеш?

Продаж криптовалюта доступна на таких біржах, як:

 • Quoine;
 • Huobi;
 • LATOKEN;
 • Qryptos;
 • Hotbit.

Криптовалюта торгується на декількох біржах, однак купити монету поки можна тільки на сайті торговельної платформи Qryptos. Розробники пояснюють це міркуваннями безпеки.

На момент написання статті курс Кеш до долара становив $ 0,474191, до рублю — 29,39 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 165 млн. Токен займав 81-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати Кеш?

Для зберігання криптовалюта підійде будь-який гаманець, сумісний зі стандартом ERC-20. Проте, команда Quoine планує перевести Кеш з блокчейна Ethereum на свою блокову ланцюжок в 2019 році. Після цього гаманець, який користувачі використовували для зберігання монети, перестане підтримувати її.

Перспектива і прогноз 2018 року

Мета Quione — зробити Кеш кращим платіжним токеном в сфері фінансових послуг з використанням криптовалюта. Чим більше фінансових установ, Фінтех стартапів і партнерів почнуть приймати Кеш як спосіб оплати, тим більше вона буде масштабироваться, вносячи свій внесок в розвиток кріптовалютной сфери.

Платформу планується запустити до кінця другого кварталу 2018 року, забезпечивши максимально високий рівень ліквідності. Це дозволить будь-якій людині отримати доступ до можливостей нової кріптоекономікі.

Якщо команді Quione вдасться вирішити проблему ліквідності, це стане величезним досягненням не тільки для фахівців компанії, але і для сфери цифрових грошей в цілому.

джерело:

https://liquid.plus/

https://en.bitday.com/

Captain Altcoin

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector