Криптовалюта DigiByte: здійснення підтримки фондом, перспективи розвитку

Після чотирирічного періоду послідовного розвитку, швидкого зростання спільноти і нових варіантів використання криптовалюта DigiByte (Дігібайт, DGB) привернула до себе увагу. Однойменна блокчейн мережу, в свою чергу, стала саме великої, швидкої та безпечної блочної платформою на базі моделі UTXO в світі.

Історія розвитку та команда DGB

Старт проекту відбувся в 2013 році, а в січні 2014 року було створено перший блок мережі. На той момент він практично не привернув до себе уваги. Криптовалюта початку торги на біржах з дуже низьким курсом, але вже незабаром піднялася в ціні завдяки створенню Digishield — передовий альтернативи системі KGW (гравітаційну свердловину Кімото).

Вона використовується Dogecoin і багатьма іншими альткоінамі в рамках альтернативного способу Майнінг. Її головна перевага полягає в тої, що вона набагато більш дружелюбна до використання CPU і GPU для видобутку цифрових валют.

Всі монети на основі алгоритму PoW використовують математичний процес для контролю складності Майнінг. У випадку з Dogecoin і Digibyte необхідні поправки відбуваються кожні 60 секунд. Отже, реалізація Digishield допомогла забезпечити, щоб коливання на біржах були пов’язані з природним зростанням і падінням, а не через зміни труднощі видобутку, якими користувалися спритні трейдери.

За розробкою DGB варто кілька людей, інформації про яких на сайті проекту практично немає, в тому числі не зазначені навіть їх повні імена і прізвища (за винятком засновника):

 • Джаред Тейт (засновник);
 • Аммар (відповідає за партнерські програми);
 • Джеред (здійснює просування проекту);
 • Джос (посол проекту);
 • Gary (розробник ядра платформи);
 • Фредрік (розробник).

Офіційний сайт: digibytefoundation.org.

Огляд основних цілей і особливостей DGB

DGB — цифровий токен мережі, яка створювалася на основі таких інтернет цінностей, як безпека, децентралізація і швидкість. Будучи заснованої в 2014 році, вона є частиною більш старого класу кріптовалютних проектів. Однак, незважаючи на свій вік і постійний розвиток протягом останніх чотирьох років цей проект досі не отримав належної популярності в кріптовалютном світі.

Його прихильники називають його сплячими гігантом екосистеми цифрових грошей. За їх словами, він знаходиться на передньому краї кріптотехнологій. Створена його авторами мережу швидше, більш масштабируема і безпечна в порівнянні з багатьма іншими основними монетами. Вони стверджують, що з часом його перевершує технологія переможе біткоіни, Лайткоін і інші кращі цифрові валюти. DGB може похвалитися особливим співтовариством і майже 100 000 мережевими вузлами по всьому світу.

З іншого боку розвиток проекту протягом останніх чотирьох років проходило повільно. Її майбутнє і раніше відносно туманно в порівнянні з її конкурентами. Сайт DGB пропонує безліч відмінних маркетингових ідеї і модних виразів. Однак немає ніякої технічної інформації про те, як функціонує мережа. Важко зрозуміти реальні досягнення розробників в порівнянні з тим, що вони раніше описували в своїй дорожній карті.

Основні технічні характеристики DGB

Як і біткоіни ця криптовалюта створена на основі моделі UTXO. Це означає, що нові транзакції здійснюються не з балансу «гаманця». Замість цього кожна окрема монета має ідентифікатор. Коли вона надходить на гаманець користувача, то вважається «невитраченою» його гаманцем. При відправці цієї монети іншій особі вона стає «витраченої». Це запобігає проблему подвійних тратт, а також вирішує інші проблеми безпеки за допомогою технології блокчейн.

DGB Foundation

Це некомерційна організація, мета якої полягає в підтримці глобальної блокової ланцюжка DGB за трьома напрямками:

 • навчання;
 • просування;
 • розвиток.

навчання

Фонд надає навчальні матеріали для розробників, інвесторів і всіх, хто цікавиться технологією blockchain і екосистемою платформи.

просування

Фонд прагне залучати потенційних партнерів в особі організацій і урядів для подальшого розширення і глобального впровадження блокчейна мережі DGB.

розвиток

Фонд здійснює нагляд за розвитком і просуванням інноваційних продуктів на базі блочної технології і платформи DGB.

токен DGB

Системою передбачена максимальна емісія 21 млрд токенов протягом 21 року. В даний час в обігу перебуває понад 10 млрд з них.

переваги DGB

 1. Високий рівень безпеки і масштабованості.
 2. Найшвидші транзакції в сфері криптовалюта.
 3. Минулий протягом чотирьох років випробування система.
 4. Керовані компоненти архітектури, готові до масового використання.
 5. Активна команда розробників і відомий засновник проекту.

багаторівнева інфраструктура

Інфраструктура мережі складається з трьох рівнів, які розташовані один над одним:

 • Core Communications Global Network. З’єднання всіх вузлів мережі, що підтримує дуже швидку передачу даних між вузлами. Крім того, воно здатне ставати основою для інших компонентів платформи.
 • Public Ledger Digital Assets. У ньому зберігаються дані мережі. Цей об’єкт також має підвищені заходи безпеки для запобігання маніпулювання даними. Він стимулює і контролює Майнер.
 • Це частина користувацького розділу мережі. Вона включає в себе інтерфейс, систему транзакцій, API і будь-які інші повсякденні додатки, створені на базі DGB.

Як Майні DBG

Розробники використовували в мережі єдиний алгоритм — доказ виконання роботи. Незабаром після запуску відбувся хард форк для впровадження в цілому п’яти версій PoW. Автори проекту стверджують, що поділ видобутку між цими алгоритмами сприяє децентралізації і підвищує безпеку мережі.

Новий блок створюється приблизно кожні 15-18 секунд. Кожен з п’яти алгоритмів видобутку запускає один блок кожні 1,5 хвилини. У кожному блоці розміри транзакцій обмежені. Платформа DGB стала першою, хто отримав технологію Segregated Witness, допомагаючи зберегти компактність і масштабованість. Швидке створення блоків в поєднанні з чотирма роками існування означає, що у DGB є найдовша блок-ланцюг в світі на сьогоднішній день.

Для видобутку токена можна приєднатися до Майнінг пулу (mining pool). Різні варіанти алгоритму PoW мережі дозволяють використовувати, як Асіка (asic), так і відеокарти (GPU).

Де купити DBG

Придбати або продати монету можна на більшості основних бірж, включаючи:

 • Bittrex;
 • Upbit;
 • Poloniex;
 • OKEx;
 • Kucoin;
 • HitBTC;
 • YoBit.

На момент написання статті курс DGB до долара становив $ 0,030414, до рубля — 1,74 RUR, а капіталізація перевищувала $ 308 млн. Токен займав 55-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати DGB

На сайті проекту представлено широке розмаїття офіційних гаманців для DGB, в тому числі:

 • десктопні (для Windows, Mac і Linux 64-bit і 32-bit);
 • в формі плагіна для браузера Chrom;
 • мобільні (Android, до якого незабаром приєднається і iOS).

З сторонніх гаманців рекомендуються:

 • Coinomi Wallet (Android і бета-версія iOS);
 • апаратний (Ledger і Trezor);
 • мултікошелек (Exodus).

Прогноз і перспектива на 2018 рік

Незважаючи на те, що за свою чотирирічну історію він не домігся масштабних результатів, 100 000 мережевих вузлів — це істотний обсяг мережі для простого альткоіна.

В даний час платформа набирає обертів в ігровому співтоваристві. Відгалуження мережі під назвою DigiByte Gaming пропонує токени DGB для геймерів в обмін на час, витрачений на певні гри.

Доля проекту залежить від подальших дій розробників. Він може стати лідером за швидкістю, масштабованості і безпеки або ж продовжить нудитися у відносній безвісності.

В майбутньому творці платформи планують забезпечити підтримку розробці смарт-контрактів на своєму блокчейне. Спільнота розробників потребує надійних інструментах з відкритим вихідним кодом для реалізації програм і сервісів в мережі. DigiByte.JS надасть надійний API для додатків на основі JavaScript, які зможуть взаємодіяти з платформою.

Автори проекту також стверджують, що їх платформа буде в майбутньому підтримувати додатки на основі штучного інтелекту, а також «інтернет-речі» (IoT), створені на базі його блокової ланцюжка.

джерело:

https://www.digibyte.co/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector