Криптовалюта Bitcoin Cash: купити без посередників

нові придбання

Біткоіни Кеш ще немає повного року, однак він займає топові рядки рейтингів і має великий обсяг торгів на безлічі бірж. Криптовалюта користується популярністю серед новачків, давніх власників крипти і навіть затятих прихильників Bitcoin.

Більшість людей, які на момент хардфорка відмовлялися від BCC / BCH, сьогодні тримають частину свого капіталу саме в цій криптовалюта. Не дивно після того, як за три тижні вона отримала приріст в 300% і вже давно не втрачає своїх позицій.

Це призвело до того, що новоприбулі на цей ринок користувачі відразу бажають розпочати роботу саме з біткоіни Кеш. І якщо старожили, які переходять на цю криптовалюта, знають, де можна купити біткоіни Кеш, то новачки навіть не в курсі, з чого почати.

Нові придбання на ринку крипти обов’язково починаються зі створення гаманця. Так як офіційного клієнта для BCH немає, ви можете обзавестися мультивалютних сховищем начебто Jaxx або Blockchain.info, створити біржовий адресу або купити апаратний гаманець, на кшталт Ledger.

способи придбання

Існує не так багато способів купити криптовалюта, однак при сьогоднішньому масштабування цього ринку їх цілком достатньо. Адже вони надають практично всі електронні платіжні системи і більшість банків для розрахунку.

Крім того, користувачі часто скаржаться на незрозумілий механізм роботи більшості сервісів. Таким чином, можна стверджувати, що, якщо додати ще кілька способів, немає гарантій, що вони наберуть популярність. Адже це буде черговий майдан для роботи з криптовалюта. А вони всі мають особливий механізм.

зручний обмін

Найчисельнішими за кількістю звернень в день, безумовно, є обмінники. На покупку біткоіни Кеш ви витратите близько хвилини. Потім потрібно тільки почекати, поки мережа підтвердить транзакцію, і на ваш рахунок надійдуть монети.

Всі майданчики такого типу працюють за одним принципом. Потрібно вказати криптовалюта для покупки і засоби, які ви віддаєте в обмін. Після цього вводиться сума придбання (або сума продажу відповідно), і адреса гаманця BCC / BCH. Останній крок — це підтвердження оплати і відправка відповідної суми на адресу обмінника.

Переваги обмінників в тому, що вони не вимагають реєстрації. Таким чином, придбання монет буде більш конфіденційним. Звичайно, у платіжних систем, а тим більше карт, є якась прив’язка до особистості. Але якщо немає реєстрації — немає бази даних. Інформація, яку ви надаєте для обміну, не зберігається.

Серед недоліків можна виділити обмеження по резерву криптовалюта на майданчику, а також занижений курс. Іноді його опускають настільки, що можна втратити якийсь мінімальний капітал для початку торгівлі на біржі. Тому будьте уважні до цього показника.

Максимум від біржі

Менш зручний, але настільки ж популярний варіант — купити BCC / BCH онлайн на біржі. Багато набувають криптовалюта саме так, оскільки мета покупки — початок трейдингу. Відповідно, можна взяти кілька монет на біржі, де користувач буде торгувати, тим самим заощадивши час і кошти на комісію.

Є два варіанти придбання на біржі. В обох випадках потрібно зайти на торги. Далі ви можете вибрати покупку за ордером або по ринку. Від цього буде залежати час і максимально можливу кількість монет.

Перший спосіб полягає в тому, що ви виставляєте на продаж фіат в обмін на біткоіни Кеш, встановлюючи свій курс. Коли хтось виставить ордер на покупку відповідної валюти з таким же курсом, ви отримаєте свої монети. Аналогічно, можна поставити ордер на покупку BCH.

Крім того, є таке поняття, як «стакан ордерів». У ньому відображаються всі нездійснені ставки. Там можна знайти ордер, який вам підійде по курсу і сумі, а після виставити аналогічний.

Як ви розумієте, перевага даного способу в тому, що можна отримати більше, ніж монета коштує на ринку. Однак для цього доведеться почекати. Час очікування залежить від того, який курс ви встановите. Тому не загинайте занадто сильно, оскільки можете не дочекатися.

Другий набагато простіше. По суті, він працює майже як обмінник. Ви вказуєте валюту по покупку і продаж і підтверджуєте її. Тільки в цьому випадку не доведеться чекати, оскільки кошти моментально надійдуть на внутрішній гаманець з рахунку біржі.

Перевага другого в тому, що ви не будете чекати. Однак, якщо ваша мета — просте володіння монетами, а не трейдинг, то з’являться додаткові труднощі з виведенням на основний гаманець.

Особливості роботи з біржею в можливості отримати більше, а також бути впевненим у безпеці коштів. Проте, вони створюють додаткові проблеми, серед яких:

  • необхідність реєстрації;
  • необхідність перевести фіат з рахунку електронної платіжної системи;
  • багато комісій (хоч вони і невеликі).

Валідольний прямий розрахунок

Останній спосіб — це придбання біткоіни Кеш у власника монет без використання посередницьких сервісів. Найчастіше таких торгашів можна знайти на форумах, присвячених криптовалюта. Коли знайдете, то все використання полягає в умінні домовлятися.

Безумовна перевага — можливість домовитися про всі пунктах продажу, від курсу долара відповідального за комісію мережі. Більш того, якщо виявиться, що обидві сторони знаходяться в одному місті, то можна ще й зустрітися для гарантії виконання зобов’язань.

Але, як ви розумієте, це все здійснюється на свій страх і ризик. Будь-який продавець може виявитися шахраєм. Поскаржитись буде нікому, оскільки криптовалюта децентралізовані, а інформація про користувача форуму конфіденційна. Але, як то кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанське.

Чи варто купувати

Один з найбільш актуальних питань стосовно будь-якої криптовалюта. Що ж можна точно знати про BCC / BCH сьогодні? Він набагато швидше BTC, завдяки чому всі комісії за транзакції не перевищують 1 цент.

Крім того, розробники успішно впоралися із загрозою подвійний витрати, а також випускають оновлення мережі, які тримають існуючу швидкість підтвердження транзакцій на оптимальному рівні.

Поки проблема Bitcoin з масштабністю не буде вирішена, однозначно варто купувати Bitcoin Cash. Обсяг торгів у нього високий, тому можна буде успішно грати на біржі. Для звичайних платежів він також добре підійде завдяки відсутності завантаження мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector