Криптовалюта STORM: рішення проблем фрілансу, перспективи

Що таке STORM

Криптовалюта STORM є токеном стандарту ERC20, які працюють на блокчейн-мережі Ethereum.

Дана криптовалюта з’явилася після того, як Генеральний директор Саймон Ю (англ. Simon Yu) і Співзасновник Кальвін Хсай (англ. Calvin Hsieh) здійснили ребрендинг BitMaker, створивши платформу StormX.

Робота над проектом проводилася з 2014 року. Уже тоді блокчейн-платформа STORM швидко завоювала популярність і великий оборот завдяки практично повній відсутності комісій за транзакцію.

Система StormX повторює систему StormPlay, також відомого як BitMaker — мобільного додатку, що використовується понад 250,000 користувачами з 187 країн. Платформа допомогла користувачам заробити близько 230 біткоіни.

Проектом керує StormX Inc. — компанія, розташована в Сіетлі.

пристрій платформи

Платформа Storm Market складається з декількох частин, що дозволяють користувачам заробляти токени:

  • Storm Play

Мобільний додаток, розроблене компанією StormX Inc., працює на блокчейне. Користувачі отримують завдання (напр. Перегляд відео, тестування продуктів і послуг) і нагороду за їх виконання.

  • Storm Shop

Тут користувачі можуть заробити певну кількість бонусних токенов як знижки при покупці деяких представлених на платформі товарів.

  • Storm Gigs

Також відома як Storm Tasks, платформа, яка пропонує користувачам ігрові освітні завдання, наприклад, з метою освоїти машинне навчання, QA тестування або розвитку навичок фрілансу.

  • Strom Tasks

Грає, мабуть, одну з найважливіших ролей в системі. Вона подібна до смарт-контрактами (англ. Smart-contract): завдання є угодою між публікує їх авторами і користувачами, які виконують їх. У завданнях містяться деталі, щодо термінів, умов, етапів та плати за виконання.

Основним завданням Storm Market є зниження транзакционной комісії. Розробники STORM заявляють, що сучасні платформи фрілансу вимагають комісію від 10% до 40%. Мета Storm Market полягає в тому, щоб комісія становила всього 1%.

Які проблеми збирається вирішити Storm Market

Платформа планує привернути індустрію фрілансу. Особливо розробники акцентують увагу на мікрозаданіях як основі фріланс-індустрії.

Головними конкурентами Strom Market є Fiverr, Taskrabbit, Upwork і Mechanical Turk. Оборот на даних платформах становить мільярди доларів, але вищевказані недоліки більшості платформ, включаючи ці, сильно шкодять індустрії фрілансу. Зазвичай, централізовані фріланс-платформи сильно урізують заробіток фрілансера великими комісіями: 40% і вище.

Також централізовані платформи не пропонують належний рівень безпеки та відповідно, ніяких гарантій того, що фрілансер зможе заробити на платформі наступного дня.

Як отримати криптовалюта STORM

Існують 2 способи заробити крипто-актив STORM:

Перший полягає в тому, що вам необхідно завантажити мобільний додаток Storm Play на сервісах Google Play або AppStore. Далі необхідно зробити реєстрацію за допомогою номера телефону.

Потім можна почати виконання завдань, які полягають в перегляді реклами та встановлення додатків. За їх виконання, користувач отримує, так звані, «блоки», які згодом можна обміняти на токени STORM.

Другий спосіб полягає в покупці STORM за біткоіни, наприклад, на крипто-біржі Binance. Там необхідно вибрати валютну пару STORM / BTC і зробити ордер на покупку. Після нарахування монет, STORM можна побачити в розділі «Balance».

На сьогоднішній день, кріптовалютний актив STORM також доступний наступними кріптовалютних біржах Upbit, Bittrex, Coinrail та інших.

Що очікує STORM в майбутньому

У проекту STORM є перспективи розвитку та шанси для зростання капіталізації.

На сьогоднішній день, число активних користувачів Storm Market становить понад 250,000 людина.

Команда проекту продовжує розвивати систему смарт-контрактів, роблячи їх більш зручними. Проте, на платформі присутні і негативні відгуки щодо роботи з додатком.

Як би там не було, керівництво проекту відноситься до цього з належною увагою і обіцяє виправляти виникаючі проблеми. Даний сервіс не пропонує великого заробітку на своїй платформі, але тим не менш, інвестори зацікавлені у співпраці.

джерела:

https://everipedia.org/

https://www.stormx.io/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector