Криптовалюта Veritaseum (VERI) — автономна торгова платформа

Veritaseum (VERI) — революційна фінансова платформа на базі технології блокчейн, смарт-контрактів і розподілених систем обчислення з власної криптовалюта. Її мета — надання допомоги компанія і організаціям, які страждають від високих економічних витрат і валового неефективності.

Veritaseum криптовалюта заснована на блокової ланцюжку Ethereum і прагне запропонувати користувачам автономну платформу, яка дозволяє організаціям і окремим особам торгувати цифровими активами без втручання третіх осіб.

Історія створення і команда проекту

Засновником ідеї і виконавчим директором є Реджі Міддлтон, а її провідним інженером — Патрік Дворжнік. Міддлтон — широко відомий аналітик. Його найбільші роботи в сфері фінансів включають в себе доповідь, що містить прогноз краху ринку нерухомості в 2007 році і що послідувала за ним глобальної рецесії в 2008 році.

Команда розробників проекту включає:

 • Реджі Міддлтон (засновник і виконавчий директор, консультант з великим досвідом в сфері інвестування, трейдингу, банківської діяльності та хедж-фондів, автор запатентованої системи роботи на ринках капіталу, ентузіаст блокчейна);
 • Патрік Дворжнік (розробник, творець клієнта Java Veritaseum, адепт в розробці блокчейна, скриптів на блокової технології, вадеет мовами програмування Java, React, JavaScript, C ++, Go і Solidity, очолює команду з шести розробників, фахівців UI / UX і інженерів);
 • Маніш Капур (дипломований бухгалтер з глибокою спеціалізацією в області судового обліку, оцінки, інвестицій / M A консультаційних послуг, корпоративних фінансів, стратегічного консультування та реструктуризації бізнесу, очолює команду висококваліфікованих консультантів Верітазеум);
 • Елеонора Рід (володіє академічним і практичним досвідом у науковій сфері, фахівець з управлінського консалтингу, корпоративного розвитку та фінансів, має ступінь бакалавра в області металургійного машинобудування, відповідає за загальні операції і реалізацію стратегії).

Офіційний сайт: veritas.veritaseum.com.

Основні особливості проекту

Платформа проекту складається з ряду вбудованих інструментів.

Veritaseum Autonomous, Dynamic, Interactive Research (VeADIR)

VeADIR позиціонується як революційна платформа для трейдингу і досліджень, яка перевершує за своїми можливостями будь-який існуючий додаток. Користувачі можуть активувати смарт-контракти для дослідження різних активів, а також виконувати автоматизовані угоди. Хоча доступ до платформи поки практично відсутня, можна зробити висновок, що ціна її токена цілком виправдана.

Простіше кажучи, VeADIR — це інтерактивна, динамічна платформа для торгівлі та досліджень, яка діє завдяки координації ряду інтелектуальних контрактів. Платформа надає своїм користувачам набір інструментів, призначених для торгових і фінансових ринків.

У простому прикладі система являє собою шлюз для тимчасових ринків капіталу. Вона дозволяє будь-яким двом або більше фізичних осіб взаємодіяти один з одним в транзакціях з цінними активами, не покладаючись на централізовані або авторитетні треті сторони. Всі операції можуть здійснюватися без турботи про кредитному або контрагентські ризик. Верітазеум — НЕ брокер, фонд, банк або біржа. Вона заснована на безсерверном програмному забезпеченні.

Розподілені рішення платформи використовують дуже унікальний підхід, заснований на дослідженнях і аналізі. У цьому процесі задіяний фундаментальний аналіз і макроанализ, консультації по розробки різних суб-токенів Veritas, які можуть служити дуже конкретним цілям, і багато іншого.

Процес створення субтокенов включає наступні дії:

 • мети передаються клієнтом команді проекту;
 • фінансові аналітики, макростратегій і фінансові інженери створюють фінансовий продукт і аналітичні рамки, які підтримують цей продукт;
 • фінансовий продукт передається розробникам програмного забезпечення для створення суб-токенів Veritas (ліцензій на програмне забезпечення), які розблокують спеціальні смарт-контракти (вони підтримують бізнес-процеси і логіку новоствореного продукту);
 • програмний токен видається безпосередньо клієнту платформи для прямої передачі через мережу P2P або для зберігання.

VeRent

VeRent — інструмент для проведення тимчасових, позабіржових токеновних транзакцій. Це не система обміну або пропозиції купівлі / продажу цифрових активів.

Активація цього додатка доступна через браузер Google Chrome шляхом настройки MetaMask. VeRent складається з двох розділів. Один для маркерів-орендодавців «Get Veri Tokens», а другий — для власників токенов «Offer Veri Tokens»

VeExposure

Це реалізація можливостей людини (VeResearch) і машини (VeADIR), що працюють спільно, для зниження витрат і підвищення продуктивності. Такий підхід дозволяє користувачам контролювати зберігання, володіння і контроль своїх активів за допомогою приватних ключів.

Для використання VeExposure потрібно натиснути на ліву бічну панель і вибрати «VeADIR Beta». Інтерфейс обмежений двома таблицями. Далі слід клікнути по значку «+» і скористатися формою на правій бічній панелі. Потім необхідно підтвердити транзакцію і відправити вказану кількість токенов VERI і ETH відповідно до співвідношення VERI: Ether.

VeResearch

Пропонує фундаментальний і макроаналітіческій аналіз, проведений тією ж командою фахівців, яка передбачала падіння Bear Stearns, Lehman Brothers, Countrywide, Washington Mutual, General Growth Properties і європейської кризи суверенного боргу. Ця команда займається вивченням економіки та оцінкою розподілених систем з 2013 року. Вона створює індивідуальні моделі оцінки для кожного аналізованого активу.

VeManagement

Ve Model Portfolio Manager складається з веб-додатки та портфоліо адміністратора, отриманого в VeResearch.

Інтерфейс адміністратора завантажує запропоновану модель з електронної таблиці. Він являє собою набір змін, які потребують розгляду і прийняття адміністратором портфоліо з подальшим підписанням за допомогою приватного ключа.

VeTokenization

Ve Tokenized Assets Manager складається з адміністративного веб-додатки, листа конфігурації активів і смарт-контракту Ethereum. Створення нового активу починається з додавання рядка з інформацією про нього, яка включає в себе назву і символ токена, тип і список пар «ключ-значення», що визначають джерело активу.

Після натискання кнопки «Create» з’являється стандартний діалог транзакцій Metamask. Відправляючи транзакцію до смарт-контракту реєстру, адміністратор створює новий контракт, сумісний з Ethereum ERC2, що представляє собою токензірованний актив.

Електронна таблиця періодично витягує інформацію з Etherscan API. Властивості активу виділяються, коли НЕ синхронізуються з блочною ланцюжком. Будь-які зміни, внесені в електронну таблицю (включаючи нові доповнення до токені), відображаються в веб-додатку адміністратора.

У таблиці «Blockchain» містяться дані тільки для читання про фактичний стан токенов в ланцюжку.

Як запропонувати токени VERI в оренду

Для цього необхідно перейти до закладки «Offer VERI Tokens» і встановити суму депозиту VERI, натиснувши кнопку «Deposit» в заголовку. Далі система запропонує підписати транзакцію в діалоговому вікні Metamask.

В якості альтернативи створенню нової пропозиції можна прийняти поточні пропозиції інших користувачів, представлені в таблиці «Offers». Щоб прийняти пропозицію, потрібно клікнути на іконку «Shopping cart». Після того, як транзакція буде прийнята, на бічній панелі відобразиться нове значення депозиту.

Далі потрібно заповнити форму на правій панелі, вказавши суму, ціну, тривалість і термін дії. Останній параметр не є обов’язковим. За замовчуванням пропозицію буде стояти безстроково, поки його не приймуть або користувач не скасує його. У верхній частині форми зазначений курс обміну між VERI і ETH. Після заповнення форми слід натиснути «Order», щоб створити нову пропозицію

Плагін MetaMask попросить підтвердити транзакцію у спливаючому вікні. Поки транзакція не буде завершена і не буде додана в блок-ланцюжок, вона буде мати статус очікує в таблиці «My offers». Обробка транзакції іноді займає багато часу, після чого вона переміститься в таблицю «My offers». У правій частині рядка будуть вказані доступні дії: перегляд транзакції в блокчейне і скасування.

Після прийняття вона буде переміщена з таблиці «My offers» в «Opened exposures». Стежити за подальшим станом угоди можна в шпальтах «Time Left» і «Projected ROI» (прогноз рентабельності інвестицій).

Після закінчення часу експозиції статус змінюється на «Closing», і вона переміщається в розділ «Closed exposures», де оновлюються дані на основі фактичного ROI. Тепер користувач може зняти свої кошти, клікнувши на значок монети у правій частині рядка таблиці.

Де купити VERI

Купівля та продаж токена доступна на обмеженій кількості бірж:

 • ForkDelta;
 • HitBTC;
 • Mercatox;
 • Vebitcoin.

На момент написання статті курс VERI до долара становив $ 169,09, до рублю — 9 694 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 344 млн. Токен займав 43-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати VERI

Для зберігання токена VERI підійдуть будь-які гаманці, підтримують Ethereum:

 • Ledger Wallet;
 • MetaMask;
 • Jaxx;
 • Parity;
 • Gatehub;
 • MyEther Wallet;
 • Exodus;
 • Eidoo;
 • Ethereum Mist DApp.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Незважаючи на серйозні критичні зауваження, висунуті користувачами щодо проекту, у нього є хороший потенціал на майбутнє. Особливо, якщо VeADIR зможе залучити більше користувачів і доведе свою ефективність, про яку говорять його творці.

Проте, існує великий ризик, пов’язаний з ціною VERI, який перевищує ризики інших монет з аналогічною ринковою капіталізацією. Ціна цієї монети може бути сильно змінена за примхою команди розробників. У разі появи новин про те, що вони мають намір продати частину своїх запасів токенов, вартість монети може сильно впасти.

Крім того, низькі обсяги щоденних торгів цим токеном можуть свідчити про те, що проект не привернув до себе велику увагу і не викликав особливого інтересу серед інвесторів.

джерело:

https://veritas.veritaseum.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector