Криптовалюта Zcash (ZEC): безпрецедентна конфіденційність

Zcash — це кріптовалютная платформа, яка з’явилася на світ у жовтні 2016 року. Як і інші кріптовалютние проекти, такі як біткоіни або ефіріум, Zcash дає можливість всім, у кого є ПК і інтернет-з’єднання, відправляти і приймати криптовалюта, яка може бути використана як готівкові кошти в Інтернеті. Програмне забезпечення, що керує Zcash, прямо пов’язане з основним програмним забезпеченням біткоіни, проте було змінено для підвищення рівня анонімності користувачів.

Майнінг в мережі Zcash

Учасники платформи, які ретранслюють, перевіряють і пов’язують транзакції користувача з блоками, як, наприклад, в біткоіни, зазвичай звуться Майнер.

Такі Майнер винагороджуються за чесне сприяння в транзакційних зборах і в створених Zcash токенов, і повинні вирішити складну алгометріческую завдання, щоб отримати право на участь в створенні блоків.

Як і з біткоіни, практично будь-хто може бути Майнер в мережі Zcash, все, що їм потрібно, це доступ до Інтернету, потужні складові ПК і безкоштовне програмне забезпечення Zcash з відкритим вихідним кодом.

Як працює?

Zcash надає безпрецедентну конфіденційність і конфіденційність для своїх користувачів.

У той час, як біткоіни допускає своєрідну канонічну маскування, Zcash пропонує багатоплановий рівень шифрування даних.

У блокчейн мережі бітоіна, всі відомості про транзакції відкриті для публіки: яку адресу відправив скільки і куди відправив, а також кому.

У Zcash в цьому плані справи йдуть інакше. Тут навіть псевдонім людини може бути зашифрований. Шифрування об’єднує дані, змінюючи адресу оригіналу, передану суму і пункт призначення, всякий раз, коли людина вирішує здійснити транзакцію.

Єдиний аспект, який не приховується в шифруванні — це відмітка часу.

Zcash — результат співпраці по-справжньому талановитих криптографов, які знають особливості будови криптографічних протоколів, а також здатні забезпечити високий рівень якості анонімності. Зуко Вілкокс (англ. Zooko Wilcox) генеральний директор і за сумісництвом засновник не тільки Zcash, але і Zecocoin Electric Coin Company, яка розробила криптографічний протокол Zerocoin в 2014 році.

Сама ж концепції Zcash була розроблена таким собі «Mr. Green », а також іншими вченими, а сам проект управляється некомерційної корпорацією Delaware, компанією Zcash Electric Coin Company, яку очолює Вілкокс.

У корпорації, розробники і ранні інвестори будуть отримувати прибуток від інвестування тим, що становить 10% плату за всі нові Zcash, створені користувачами протягом перших чотирьох років роботи. Деякі з цих монет також будуть спрямовані на некомерційний фонд Zcash.

Унікальна система Майнінг Zcash досить схожа на модель видобутку біткоіни, хоча їй і властиві деякі основні відмінності. Як і в біткоіни, протокол Zcash здатний сумарно випустити 21 млн токенов. Крім того, винагорода Майнер за видобуток зменшується наполовину майже кожні 4 роки, рівно так само, як і у біткоіни.

Одним з головних відмінностей, яке ставить Zcash на особливе місце в кріптополе, полягає в тому, що 10% з 21 млн. Токенов, отриманих користуванням протоколом Zerocash, будуть зараховані на рахунки зацікавленим в Zcash особам, тобто його засновникам, інвесторам і радникам. Такий метод називається «винагороду засновника».

Сторони, які мають інтерес в отриманні вигоди від Zcash не отримають цю нагороду лінійним чином. Спочатку протокол призводить до генерації 50 ZEC кожні 10 хвилин, при цьому 20% — у засновників, а решта — у Майнер. Кожні чотири роки цей стимул буде скорочений наполовину, але 100% цієї нагороди піде на Майнер після перших чотирьох років.

Як купити?

Zcash — це альткоін, а покупка альткоінов прямо через звичайну валюту дуже рідкісна. Єдиний варіант придбання Zcash — придбання будь-якої іншої криптовалюта за долари або рублі, а потім обміняти BTC, LTC або ETH в обмін на Zcash на різних кріптобіржах, будь то Changelly, Bitfinex, Kraken і т.д.

джерела:

Growth Investing, Ahead Of Its Time – Profit Confidential

https://www.coindesk.com/

https://www.nytimes.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector