KuCoin Shares криптовалюта: особливості кріптобіржі, розробники

Що таке KuCoin Shares?

KuCoin Shares криптовалюта (KCS) є офіційною валютою відносно молодий кріптовалютной біржі KuCoin, заснованої 15 вересня 2017 року. Незважаючи на те, що біржа з’явилася недавно, вона має всі шанси досягти успіху в кріптовалютном співтоваристві і вибитися в лідери. Талановита команда KuCoin сформувала по-справжньому стабільну і безпечну платформу.

Вони мають намір увірватися на ринок, увійшовши до п’ятірки кращих і навіть перевершити Binance. На даний момент, в середньому, торговий обсяг протягом доби становить понад $ 20млн.

Криптовалюта KuCoin Shares. Особливості

Загальний обсяг акцій і токенов KuCoin Shares (KCS) становить 200млн, капіталізація яких становить близько $ 70млн. В даний час, ціна одного KCS приблизно дорівнює $ 6. Дана криптовалюта має великі перспективи на розвиток і дає масу переваг її власникам. Тим, хто тримає в своєму гаманці KCS, біржа надає знижки на подальші операції. Відповідно, зі збільшенням обсягу KCS в гаманці, збільшуються і знижки. Таким чином, біржа постійно підтримує попит на власну валюту.

Крім зростання попиту, біржа регулярно проводить викуп та спалювання власних токенов, що природно призводить до зростання цін на дану криптовалюта. На сьогоднішній день, KuCoin спалила понад 10млн токенов. У планах команди знищити 100млн і залишити в обороті всього 80млн. Так що покупка KuCoin Shares, найімовірніше, стане вигідним вкладенням в довгостроковій перспективі.

На біржі також діє дуже вигідна бонусна програма і полягає вона в тому, що майже весь прибуток біржі, а це близько 90%, розподіляється між активними користувачами: 50% передається абсолютно всім власникам KCS, 40% учасників партнерської програми і 10% направлено на викуп токенов для знищення.

розробники KuCoin

Всього, команда розробників складається з дванадцяти чоловік, кожен з яких — експерт в своєму полі діяльності. Розглянемо детальніше деякі з них:

  • Майкл Ган (англ. Michael Gan)

У минулому був технічним експертом в Ant Financial Alibaba Group, а сьогодні вважається висококласним експертом у фінансових рішеннях, а також старшим партнером, таких гігантів, як KF5.COM та інших.

  • Кент Лі (англ. Kent Li)

Спеціаліст з розвитку техобслуговування, директор по операціям, а також керівник по операціях і обслуговування проекту REAP в Стенфордському університеті.

  • Джон Лі (англ. John Li)

Глава Jianbang Communication і провідний спеціаліст проекту магнатів групових покупок. Керував понад 30 сервісними центрами групових покупок в Китаєм, з його особливим розумінням споживчого фінансування.

Як і де отримати KCS?

Для того, щоб почати працювати з біржею і отримати свої KCS, для початку потрібно перейти на сайт біржі www.kucoin.com і зареєструватися. Після заповнення всіх даних в реєстраційній вкладці, ви отримаєте на електронну пошту лист з посиланням, по якій потрібно буде перейти для підтвердження реєстрації. Потім потрібно перейти в особистий кабінет, провести двухфакторную аутентифікацію і поповнити рахунок.

У розділі активів ви можете вибрати відповідну для поповнення балансу валюту. Після того, як обрана валюта надійшла на рахунок перейдіть у вкладку ринків і вибирайте потрібну торгову пару, в тому числі і з KuCoin Shares.

висновок

KuCoin — молода, але дуже перспективна, як і її валюта, KCS, кріптобіржа. Вона надає користувачам дуже вигідні пропозиції у вигляді знижок, винагороди за користування платформою і привабливу реферальную програму, у вигляді отримання комісійних за залучення нових трейдерів на біржу.

В цілому на KCS слід звернути увагу, хоча б з тієї причини, що ця криптовалюта має всі шанси на подальше зростання.

джерела:

https://intro.kucoin.com/

https://blockonomi.com/

https://bitcointalk.org/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector