Куди можна впровадити проекти на основі блокчейна

Технологічний розвиток людства з одного боку забезпечує йому масу переваг і можливостей, без яких сучасне суспільство просто не зможе розвиватися. Однак зворотна сторона цього процесу зводиться до хаосу, який твориться в екосистемі нашої планети в останні десятиліття. Наслідки цього вже видно неозброєним поглядом: урагани, повені, селеві потоки і т. Д. Настав час поговорити про те, як перетворити Землю в ідеальне середовище існування для всіх населяють її істот, а не тільки людини. І в цьому істотну роль можуть зіграти і проекти на основі блокчейна.

На що здатний блокчейн в сфері екології?

Давайте спробуємо розібратися, як впровадити блокчейн в сферу боротьби за навколишнє середовище і які реальні області застосування цієї технології.

Топ-5 проектів на базі блочної технології:

  • Green Earth;
  • Earth Token;
  • Eco Coin;
  • The Earth Dollar;
  • Carbon Coin.

Green Earth

Австрійська компанія Team-Vision анонсувала проект Green Earth. Вона прагне, щоб кожна монета, добута в майбутньому, була «зеленої». Це означає, що він має бути створена за допомогою поновлюваних джерел енергії.

На поточний момент на Майнінг 1 BTC потрібно електроенергії приблизно на $ 1 000. Це величезна кількість енергії, яке Майнер витрачають на видобуток біткоіни. Щоб зробити з блокчейна не просто чергову технологію, яка завдає шкоди нашій планеті і збагачує багатих, Team-Vision хоче зробити її екологічно корисної.

Компанія вирішила задуматися над тим, як створити свій блокчейн проект, щоб забезпечити потреби Майнінг в чистої електроенергії. Для цієї мети Team-Vision викупила в Коста-Ріці територію площею близько 814 гектарів. На ній будуть розміщені сонячні батареї і вітрові турбіни, які будуть забезпечувати електроенергією великі майнінговие центри і компанії. За попередніми оцінками це дозволить знизити рівень викидів СО2 в атмосферу в обсязі більше 364 000 тон щорічно.

Earth Token

На тлі підвищення обізнаності про кліматичні зміни по всьому світу багато людей і підприємства хочуть внести свій вклад в боротьбу з цим. Проблема в тому, що весь ринок природних активів широко поширений і нелегко поєднується один з одним. Це саме те, що хоче змінити Earth Token. Як це працює? Давайте розглянемо на прикладі.

Замість того щоб рубати ліс для отримання деревини, місцеві спільноти будуть отримувати спеціальні маркери за збереження і розвиток лісових масивів.

Учасники проекту зможуть використовувати їх для компенсації свого вплив на навколишнє середовище за допомогою обміну природними активами між покупцями і продавцями. Цей ринок вже органічно розвивається і досяг істотного потенціалу, зберігаючи природу для майбутніх поколінь.

Eco Coin

Мета проекту — оцінювати і заохочувати ефективні дії в захисті навколишнього середовища. Основна ідея проекту полягає в тому, щоб винагороджувати дії людей, які приносять користь природі.

Наприклад, використовуючи електронні квитки для поїздок в деяких видах транспорту замість паперових, дозволить зберегти ліс і отримати токени ECO COINS. Зароблені монети можна використовувати в різних сервісах і додатках, від замовлення ексклюзивних страв і скачування мультимедійного контенту до отримання доступу до секретних сферам. Чим більше ви берете участь в цьому проекті, тим більше зможете заробити. Це громадський проект, в якому кожен може брати участь і заробляти нагороди або створювати свої завдання для винагороди інших учасників. Концепція досить проста, але вона може дійсно змінити наш спосіб повсякденному житті, якщо цей проект стане масовим.

The Earth Dollar

Цінність токена заснована на здоров’я нашої планети. Замість вилучення корисних копалин і ресурсів з надр нашої землі, проект вкладає свої сили в відновлення планети. Посадка дерев, очищення річок і океанів, поліпшення якості атмосфери — все це підвищує ціну токена.

Наприклад, забруднена вода не має ніякої цінності. Очищаючи її, ви зможете не тільки пити її, тому вона має пряме практичне значення. За реалізацію подібних проектів учасники будуть отримувати монети.

Carbon Coin

Ідея цього проекту полягає в тому, щоб використовувати блокову технологію для винагороди всіх фермерів в будь-якій точці світу за їх розсудливе і дбайливе ставлення до Землі. Всім відомо, що сільськогосподарський сектор стає дедалі більше через попит на продукти харчування через зростання населення планети. Ця галузь має великий вплив на баланс CO2 в атмосфері.

Виробництво м’яса є одним з найбільших механізмів виробництва вуглекислого газу і вимагає необхідних змін. Існують способи вимірювання загального обсягу виробництва вуглекислого газу об’єктами АПК, що дозволяє контролювати ці зміни і винагороджувати за зусилля щодо поліпшення екологічної обстановки.

Наскільки успішними будуть ці проекти і як написати дійсно варту блокчейн концепцію, яка стане не черговим способом банального збагачення, а принесе користь всьому світу, сказати важко. Тільки час покаже, що саме з описаного в цій статті вдасться успішно застосувати на практиці.

джерело:

https://steemit.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector