Курс біткоіни до 2020 року — прогноз

 • Прогноз курсу біткоіни на 2020 рік від експертів
 • Чого чекати від курсу біткоіни в 2018, 2019 і 2020 роках
 • Сьогодні все більше інвесторів цікавиться, яким буде курс біткоіни в 2018, 2019 і 2020 роках. Після зростання курсової вартості до 20000 $ 17 грудня 2017 го про перспективи біткоіни заговорили навіть найзапекліші скептики. Тисячі інвесторів вклали гроші в BTC в надії на майбутнє зростання криптовалюта. Але вже в 2018 році ситуація змінилася.

  Монета Bitcoin, яка показувала активне зростання, раптом почала різке зниження, і вже 5 лютого ціна BTC підібралася до позначки в 7000 доларів. На 19 серпня 2018 року ціни на біткоіни становить 6402 долара. На тлі такої волатильності і ведмежого тренда поки важко зробити висновок, куди саме піде ціна далі — вгору або вниз. Нижче розглянемо, що говорять експерти по відношенню до майбутнього криптовалюта, чи можна очікувати зростання курсу або готуватися до чергового падіння.

  Від чого залежатиме курс біткоіни в 2020 році — базові чинники

  Значок біткоіни і цифра 2020

  При створенні прогнозу аналітики і експерти кріптовалютного ринку не покладаються на інтуїцію. Вони аналізують поточну ситуацію в секторі BTC і намагаються передбачити події, які можуть вплинути на вартість Bitcoin в майбутньому. Нижче розглянемо, від яких аспектів залежатиме курс біткоіни в 2020 році.

  оптимізація технологій

  Зображення біткоіни у вигляді атома

  На 19 серпня 2018 го Bitcoin є безсумнівним лідером серед інших криптовалюта за ціною (6402 долара), капіталізації (110,2 мільярда доларів) і обороту торгів за добу (3,7 мільйона доларів). Найближчим переслідувачем є Ефіріум, який значно відстає від BTC за вказаними параметрами. Це означає, що лідерство біткоіни поки є непорушним, але до 2020-го багато може змінитися.

  Причина полягає в ряді недоліків криптовалюта, які давно обговорюються представниками біткоіни-спільноти:

  1. Проблеми з масштабністю. Із зростанням попиту на Bitcoin збільшилася і кількість операцій, але через лімітованої величини блоку (1 МБ) виникли труднощі з їх обробкою. У поточному вигляді мережа не справляється з таким обсягом запитів, що призводить до затримок.
  2. Повільні переклади. Структура Bitcoin така, що на створення 1 блоку йде близько 10 хвилин. Системі для «легалізації» угоди потрібно 6 підтверджень, тому в середньому транзакція займає близько 1 години. З урахуванням навантаження на мережу операція з Bitcoin часто затягується на більший термін (іноді на кілька діб). Такий стан речей не влаштовує багатьох учасників кріптовалютного ринку. Тож не дивно, що багато хто з них (в тому числі компанії) переходять на інші цифрові монети.
  3. Висока комісія. Одним з переваг біткоіни була низька комісія за переказ. З ростом популярності BTC цей показник також пішов вгору. В кінці грудня 2017 го параметр досягав 52 доларів. Сьогодні він значно нижче — 0,55 доларів. Але навіть це високий показник, якщо порівнювати з конкурентами. Наприклад, у Ефіріума середня комісія дорівнює 0,21 USD, а у біткоіни Кеш і зовсім 0,005.

  З огляду на ці фактори, можна зробити висновок, що майбутнє курсової ціни багато в чому залежить від майбутніх розробок і вдосконалення біткоіни. Якщо нічого не зміниться, а число транзакцій так і буде рости, користувачам доведеться переходити на інші криптовалюта. Масова міграція з високою ймовірністю призведе до зниження курсової ціни. З іншого боку, така ситуація може піти навіть на користь BTC. У разі розвантаження мережі зменшиться число транзакцій, що усуне проблему із затримками і високою комісією.

  Що стосується нових розробок, тут є ряд досягнень. Питаннями оптимізації біткоіни-мережі займається компанія Lightning Labs. В середині березня 2018 го вона представила бета-версію клієнта для Bitcoin, що дозволяє проводити транзакції поза blockchain. Головним недоліком поки є ліміти на переклади — до 400 доларів для одного платежу.

  Законодавство

  З моменту своєї появи біткоіни доводить право на існування. При цьому доля криптовалюта і її курс залежить від ставлення державних органів до віртуальної монеті і готовності пустити її на внутрішній грошовий ринок. Справжнім проривом стала легалізація Bitcoin в Японії в 2017 році. У свою чергу, влада Китаю в 2018 році озвучили багато жорстких заяв, пов’язаних з обмеженнями в кріптовалютном секторі, що призвело до тимчасового зниження курсу. Але влітку 2018 го з’явилися новини про бажання Піднебесної легалізувати BTC.

  Однак ситуація з Bitcoin не так плачевна, як може здатися. Крім Японії існує ряд інших країн, які офіційно визнали, або дозволяють вільне ходіння BTC в країні. До таких можна віднести Естонію, Швецію, США, Голландії та ряд інших держав. Та ж Канада і Німеччина легалізували віртуальну валюту в 2017 і 2018 роках відповідно. Білорусь і зовсім стала оазою для кріптовалютних бірж, Майнер і учасників кріптовалютного ринку. Крім того, лояльне ставлення до BTC можна відзначити в Фінляндії, Данії, Великобританії, Хорватії та інших країнах.

  У питанні визнання біткоіни повільно, але впевнено рухається в позитивному напрямку. Тож не дивно, що багато аналітиків озвучують позитивний прогноз курсу біткоіни на 2020 рік. Вони бачать хороші тенденції, що і відбивається на їх думці.

  Чим більше держав легалізують BTC, тим вище буде довіра до кріптовалютному сектору. Поки все знаходяться в очікуванні рішення по біткоіни від китайської влади, а також регуляторів США, які ніяк не можуть визначитися зі статусом криптовалюта. Отримання офіційного статусу в свою чергу призведе до зростання вартості Bitcoin і зниження рівня волатильності.

  Сфера використання

  Малюнок людини, яка купила автомобіль за біткоіни

  У 2018 року можна говорити про значне поширення криптовалюта в світі. За Bitcoin можна купувати нерухомість, автомобілі, продукти, техніку і навіть громадянство. Багато туристичні компанії беруть BTC в якості оплати за подорожі, а університети беруть біткоіни у вигляді щорічної оплати за надані послуги. Найбільша концентрація торгових точок, де приймають Bitcoin, зосереджена в США, ПАР, ЄС, Австралії, Нової Зеландії та інших країнах. Поступово підтягується Білорусь і Росія.

  У 2018-му тенденція зростання торгових точок зберігається. З ростом людей, які вкладають гроші в криптовалюта, буде збільшуватися і число магазинів, які приймають її для оплати. Якщо до 2020 року рух в цьому напрямку прискориться, курс віртуальної монети також піде вгору.

  конкуренція

  Біткоіни і монети інших популярних криптовалюта

  Вище зазначалося, що біткоіни-мережа має ряд недоліків, пов’язаних з високою комісією, тривалістю перекладів і низькою масштабністю. На цьому тлі з’являються нові криптовалюта, в яких багато ці проблеми відсутні. Кріптовалютное суспільство, по суті, є консервативним і більше довіряє перевіреної віртуальної монеті BTC, але до 2020 року ситуація може змінитися.

  «Семимильними» кроками набирають обертів інші криптовалюта, про які раніше ніхто не знав. Добре відомий Litecoin поступово втрачає позиції і займає вже 7-е місце в ТОП-10 криптовалюта. При цьому до лідируючої трійки у вигляді біткоіни, Ефіріума і Ріппла, підтягується EOS, Stellar і інші криптовалюта. На 19 серпня 2018 року ТОП-10 замикає віртуальна монета Monero (XMR), яка нещодавно була далека від цієї позиції.

  На тлі такої конкуренції важливо, як буде розвиватися криптовалюта BTC і чи зможе використовувати свої головні «козирі» — стабільність і надійність. За багатьма параметрами біткоіни вже програє.

  перспективи Майнінг

  Хлопець в шахтарській касці тримає монету біткоіни

  При аналізі курсу біткоіни в 2020 році не можна забувати про ещёё один важливий чинник — винагороду Майнер. У 2018-му учасники ринку за видобуток 1 елемента ланцюга отримують 12,5 BTC. При цьому чергове зменшення в 2 рази доводиться на літо 2020 го. Це означає, що Майнер отримуватимуть не 12,5 монет за блок, а всього 6,25. При цьому рентабельність видобутку Bitcoin може знизитися. Ситуацію погіршує і той факт, що число здобутих BTC неухильно наближається до граничної точці. На 19.08.2018 року отримано 17 218 087 монет. Це означає, що залишається менше 3,8 млн. Біткоіни.

  Зменшення винагороди в 2020-м — не єдиний привід для переживань. Ситуація залежить ще від двох важливих факторів:

  1. Розвиток ринку Асік-Майнер. З розробкою потужних ASIC-пристроїв підвищується складність видобутку Bitcoin. Багато «шахтарі» змушені переходити на інші віртуальні монети. Поки окупність обладнання для Майнінг становить близько 10 місяців, але вже до 2019-го вона може досягти 12-15 місяців і більше.
  2. Курсова ціна. Цей параметр залежить від чинників, про які згадувалося вище. Якщо вартість BTC піде вгору, рентабельність видобутку монет збережеться навіть при зниженні премії. У разі падіння курсу Майнінг криптовалюта може стати не рентабельним, що стане проблемою для всієї спільноти.

  Інші фактори

  При складанні прогнозу ціни BTC на 2020 й потрібно врахувати і ряд додаткових нюансів:

  1. Психологія. У Bitcoin немає забезпечення, через що він схильний до настроям, які ходять серед учасників кріптосфери. На ціну BTC можуть впливати заяви авторитетних експертів, думки представників команди розробників, зломи кріптовалютних бірж та інші фактори.
  2. Спекуляції. Досвідчені учасники ринку чудово розуміють, що біткоіни — спекулятивний інструмент, ціна якого залежить від поведінки великих гравців. Люди з великим капіталом цілком можуть впливати на курс шляхом здійснення великих угод з купівлі або продажу криптовалюта. Наприклад, при різкій продажу великого числа BTC вартість монети піде вниз. Як тільки вона досягає «дна», спекулянт купує віртуальну монету в великих обсягах, що призводить до зростання курсової вартості. Такі дії носять назви памп і дамп.
  3. Популярність. Цей аспект багато в чому випливає з тих нюансів, що були розглянуті вище. Попит на BTC залежить від ціни, відносини урядів великих держав, а також наявності торгових точок, які приймають віртуальну монету.
  4. Надійність. Вплив на вартість надають зломи бірж і кріптовалютних гаманців. Такі події знижують довіру до Bitcoin і «тиснуть» на курс. Так, в березні 2018 го тимчасова зупинка біржі Binance привела до просідання ціни BTC. На початку червня цього ж року постраждала біржова площадка Coinrail, з якої зловмисники «повели» близько 37 000 000 $. Якщо в майбутньому така тенденція збережеться, говорити про позитивну тенденцію в вартості Bitcoin важко.

  Таким чином, прогнозування курсу BTC вимагає комплексного підходу і детального аналізу кожної зі складових.

  Прогноз курсу біткоіни на 2020 рік від експертів

  Зображення купівельної спроможності біткоіни по роках

  У процесі прийняття рішення новачки часто орієнтуються на думку аналітиків і досвідчених членів кріптосообщества. Вони читають прогнози курсу біткоіни на 2020 рік, щоб прийняти вірне рішення — вкладати кошти в монети Bitcoin або вибрати для себе більш надійний актив. Нижче наведемо думки найбільш одіозних і відомих особистостей:

  1. Дж. Макафі, який прославився створенням відомої антивірусної програмою McAfee Security, ще в 2017-му спрогнозував зростання вартості біткоіни до 1 000 000 доларів. Він запевняє, що його припущення будується не на «голому» інтуїції, а на спеціальній моделі, суть якої він не збирається розголошувати. Більш того, в листопаді 2017 року він заявив, що якщо його прогноз не збудеться до 2020-го, він з’їсть власний дітородний орган. Можна припустити, що після зниження ціни BTC в 2018-му Джон неодноразово пошкодував про свій висловлюванні.
  2. Том Лі, аналітик Fundstrat, передбачив підвищення вартості біткоіни до 2020 року до рівня 91 тисячі доларів. Як і Джон Макафі, Лі провів велику роботу з аналізу курсової ціни. При створенні прогнозу він орієнтувався на кріптовалютний графік за останні 9 років. Згодом Том скорегував прогноз. В останній заяві (в серпні 2018 го) він заявив, що ціна вже до грудня повинна досягти позначки в 20 000 $.
  3. П. Анагносту, засновник консалтингової фірми Crypto Solutions, запевняє, що до 2020-го вартість BTC дійде до 50 000 $ або навіть 100 000 $ за 1 Bitcoin. Точної цифри Петрон не назвав, але він упевнений, що до 2020-го вартість розташується в діапазоні між 50 і 100 тисячами.
  4. О. Аван-Номайо, аналітик Bitcoinist, заявив про майбутнє зростання вартості BTC до рівня 20 000 $. Свій прогноз ОСАТ побудував на тенденції зменшення винагороди за отриманий блок біткоіни кожні чотири роки.
  5. Д. Харрістон, працівник інтернет-майданчики Coinspeaker, запевняє, що до 2020-го вартість Bitcoin повинна дістатися до 30 000 $. Експерт вважає, що головними аспектами, які впливають на курс, можна вважати три вартості — споживча, емісійна і інвестиційна.
  6. Ф. Страйнар, директор компанії Brave New Coin, передбачив підвищення курсової ціни до 200 тисяч доларів вже до 2020 року. Його аналіз показав, що блокчейн постійно розвивається, підвищується кількість біткоіни-гаманців, збільшується число бірж. Зростає попит на цифрові монети і, відповідно, їх цінність.
  7. Дж. Лоппе, автор численних статей про BTC, запевнив в підвищенні ціни BTC до 2020-го до 250 000 $. Лоппе провів аналіз вартості за останні 7 років, після чого і зробив настільки серйозні висновки.

  Чого чекати від курсу біткоіни в 2018, 2019 і 2020 роках?

  Монета BTC і лінія графіка

  Монета Bitcoin розвивається, але її перспективи залежать від ряду обставин, що ускладнює прогнозування. Позитивний вплив на ціну BTC має підвищення числа користувачів (в 2017-му цей параметр досяг 6,5 мільйона чоловік), високий рівень ліквідності, порівняно невелика комісія і надійність системи.

  Але існує і ряд негативних факторів, таких як технічні недоробки, невизначеність державних органів ряду країн по відношенню до криптовалюта, висока волатильність курсової ціни. Не можна забувати і про таких аспектах, як ускладнення процесу Майнінг і зниження премії в 2020 році, спекуляції і часті зломи біржових майданчиків.

  Якщо вірити позитивним прогнозам, уже до грудня 2018 року вартість криптовалюта повинна піднятися до позначки 13-15 тисяч доларів. У 2019 можливе тимчасове затишшя, після якого ціна віртуальної монети знову піде вгору. Експерти припускають, що влітку курс може «просісти» до 12,9 тисяч доларів, але до грудня 2019 року ціна підніметься до 25-30 тисяч доларів.

  Що стосується 2020 року, багато що залежить від того, як будуть розвиватися події. У разі зміцнення позицій BTC, його визнання в Піднебесній, а також оптимізації технічної складової можливе підвищення до 30-50 тисяч доларів або вище. При цьому позиції Bitcoin по відношенню до інших віртуальним монетам навряд чи похитнуть до 2020-го.

  Відео-прогноз курсу біткоіни на 2018-2020:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector