Курс Ripple (XRP) до Долара США (USD) — онлайн-графік

Курс Ripple до долара — це фактор, що цікавить власників даної криптовалюта в першу чергу. Саме в доларах люди найчастіше відслідковують коливання вартості того чи іншого цифрового активу. Цей показник дозволяє краще зрозуміти, яку цінність на ринку має конкретна електронна монета. Ми спробуємо проаналізувати поточну котирування в парі XRP / USD, а також складемо приблизний прогноз на майбутнє.

Дізнатися поточний курс Ріппл до долара дозволить онлайн-графік, представлений нижче:

Вартість Ripple в доларах на сьогодні

Курс Ріппл до долара за 23 квітня 2018 року
Котирування Ripple до долара за 23.04.2018

На момент написання статті (вечір 23.04.2018 року) був зафіксований наступний курс: 0.87 USD за 1 XRP. Якщо порівнювати з вартістю інших популярних криптовалюта, то вона порівняно невисока. Але безпосередньо для Ріппл ця позначка є справжнім досягненням. Ще 11 квітня за монету XRP давали тільки 50 центів, а сьогодні актив уже наближається до психологічно важливої ​​позначки в 1 долар. По суті, за півтора тижні монети Ріппл подорожчали більш ніж в 1,5 рази.

Таке зростання вартості XRP можна пояснити цілим рядом факторів:

  1. Поліпшенням загальної ситуації на ринку криптовалюта (вперше за довгий час почав відчутно дорожчати біткоіни, потягнувши за собою інші електронні монети).
  2. Активною популяризацією платіжної системи Ripple. Тут можна відзначити впровадження технології xCurrent в роботу банківської групи Santander. З її допомогою жителі Великобританії, Іспанії, Польщі та Бразилії зможуть швидко здійснювати міжнародні грошові перекази.
  3. Зростанням підтримки монет XRP з боку великих бірж. Зокрема, компанія Sowa Labs, яка є підрозділом великої фондової біржі в Штутгарті, 13 квітня оголосила про швидкий запуск програми, яка дозволить торгувати криптовалюта. Примітно те, що спочатку програма буде підтримувати лише 4 цифрових активу, і Ріппл — один з них.

Як видно, на даному етапі все криптовалюта переживають непогані часи. Але яким буде курс Ріппл до долара в кінці 2018 роки? Чи варто зараз закуповуватися цими монетами? Спробуємо знайти відповіді на поставлені питання.

Прогноз курсу XRP на 2018 рік

Чотири монети Ріппл на білому тлі

В принципі, прогнозування кріптовалютного курсу — це справа невдячна, адже ситуація може перевернутися з ніг на голову буквально на наступний день (не кажучи вже про таких тривалих термінах, як півроку або рік). Проте ми спробуємо виділити можливі шляхи розвитку Ріппл, спираючись на наявні відомості.

Курс Ripple до долара США за 2018 рік
Коливання курсу Ріппл до долара за січень-квітень 2018 року

Якщо подивитися на графік курсу Ripple до долара за календарний 2018 рік, можна побачити, що дані монети пройшли через тривалий етап падіння. Здешевлення цифрового активу обумовлено станом глибокої корекції, в яке потрапив весь кріптовалютний ринок. На момент написання статті ситуація більш-менш стабілізувалася, і все кріптомонети почали дорожчати. Це логічно, адже після падінь (незалежно від їх тривалості) завжди настає етап зростання. Скільки він триватиме, поки неясно. Крім того, не можна точно стверджувати, що час корекції вже закінчилося. Немає гарантій того, що незабаром вартість знову не почнеться падати.

При найкращих розкладах ми будемо спостерігати поступове подорожчання всіх криптовалюта, включаючи Ріппл. Природно, періодично буде наступати корекція, проте загальна динаміка позитивна. Якщо XRP розглядати окремо від інших активів, то на перший погляд його можна оцінювати позитивно: платіжна система Ripple набирає популярність, монети включаються в лістинг великих бірж, творці залучають до свого проекту непогані інвестиції. Але, на жаль, ситуація все одно неоднозначна.

Ми виділили кілька сильних і слабких сторін Ріппл, які можуть вплинути на його подальшу долю (як в кращу, так і в гіршу сторону). Ці дані наведені в таблиці нижче.

плюсимінуси
Залучення великої кількості інвестицій до проекту Ріппл, що гарантує стабільність його роботи.Централізація мережі, що може відштовхувати багатьох кріптовалютних користувачів.
Низькі комісії за транзакції (всього 0,003 долара), що може посприяти залученню нових користувачів, зростання популярності і, як наслідок, подорожчання монет.Відсутність Майнінг — ще один момент, який не подобається багатьом представникам кріптовалютного спільноти. Через нього популярність активу може не досягти позамежних висот, а якщо немає популярності, немає і високої ціни на ринку.
Масштабованість мережі, що дозволяє проводити до півтори тисячі платіжних операцій в секунду. За цим параметром Ріппл перевершує чи не всіх своїх конкурентів.Залежність курсу від компанії-творця, яка є власником найбільшого числа монет. При бажанні вона може вивести у вільний обіг величезну кількість XRP, що неодмінно призведе до здешевлення.
Можливість скасування платіжних операцій.Низька ймовірність солідного подорожчання (як у випадку з біткоіни). Тут проти Ріппл грають відразу два чинники: відсутність Майнінг як такого і кількість емітованих монет (100 млрд). Цей момент також може негативно відбитися на популярності XRP серед людей. Багато хто не захочуть купувати монету, практично не маючи шансів збагатитися на ній в майбутньому (якщо не брати до уваги закупівлю відразу декількох тисяч токенов).
Низька ймовірність різкого знецінення монет. Це пояснюється тим, що вони вже випущені в повному обсязі і поступово викидаються компанією на ринок.Система Ripple і валюта XRP — це не тотожні поняття. Даний момент, мабуть, є головним мінусом цифрового активу. Яку б популярність не знайшла сама платформа, паралельний зліт монет не гарантований.
Основою мережі є технологія, що відрізняється від блокчейн. Це робить монети XRP більш незалежними від курсу біткоіни і інших криптовалюта.

Якщо на основі наявної інформації спрогнозувати, скільки буде коштувати 1 Ripple в доларах до кінця поточного року, то тут можна виділити два варіанти:

  1. Позитивний — ціна буде коливатися в районі 3-5 доларів за монету. Цей сценарій можливий у тому випадку, якщо популяризація мережі і валюти буде йти тими темпами, якими вона йде зараз.
  2. Негативний — вартість залишиться нижче позначки в 1 долар або зовсім опуститься до пари десятків центів. Це може статися при обвалі всього кріптовалютного ринку або в тому випадку, якщо Ripple Labs повністю сконцентруються на платіжній системі, повністю закинувши розглянуту криптовалюта.

Окремо можна виділити фантастичний сценарій, при якому курс XRP перевершить планку в 10 доларів. Однак для цього проекту буде потрібно близько 300 млрд доларів інвестицій. Неважко здогадатися, що такий варіант практично неможливий.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector