Лайткоін-крани з висновком на гаманець: ТОП-5

Лайткоін крани — спеціальні сайти, що складаються з однієї або групи сторінок і роздають користувачам Літош за натискання на банери, введення капчі, участь в іграх або лотереях. Для участі в проекті потрібно ввести e-mail адресу і гаманець Litecoin, куди виводиться заробіток.

Власники кранів заробляють на залученні користувачів Мережі для перегляду рекламних оголошень. Вони заробляють на рекламі і частина грошей відраховують клієнтам в якості винагороду за періодичні відвідування сайту. Нижче наведемо список найкращих Лайткоін-кранів 2017 року, які виплачують Літош, виділимо їх особливості і розглянемо перспективи заробітку криптовалюта.

1. Litecoin-кран Moon Litecoin

Головна сторінка Litecoin-крана Moon Litecoin
Інтерфейс Litecoin-крана Moon Litecoin

Кран Moon Litecoin — накопичувальний сервіс для збору криптовалюта. Сума зібраних Літош накопичується і фіксуються на балансі. Після досягнення мінімальної суми (500 000 Літош) гроші виводяться користувачем. Далі лічильник обнуляється, і накопичення починається знову. З 6 липня 2017 року виплати Moon Litecoin здійснюються миттєво на рахунок в CoinPot.

Переваги Moon Litecoin:

 1. Можливість миттєвого виведення на рахунок в CoinPot.
 2. Проста і швидка реєстрація.
 3. Зручний і зрозумілий інтерфейс.
 4. Особливість Litecoin крана в тому, що чим довше користувач на сайті, тим на більшу суму він має право претендувати. Мінімальний період заробітку — раз в п’ять хвилин.
 5. Наявність реферального програми — 25% довічної комісії і бонус. Реферал вважається активним, якщо протягом 3-х днів він зробив хоча б одне активна дія.
 6. Можливість настройки звукового оповіщення. Якщо активувати опцію, при нарахуванні встановленого числа Літош лунає звуковий сигнал, після чого потрібно натиснути на кнопку Claim now і ввести каптчу.

Для реєстрації на цьому Лайткоін-крані потрібно зробити наступні кроки:

 1. Входимо на офіційний сайт крана — moonliteco.in.
 2. Вказуємо адресу електронної пошти. Врахуйте, що потрібно спочатку зареєструвати його на CoinPot. Адреси e-mail на moonliteco.in і CoinPot повинні збігатися.
 3. Натискаємо на кнопку реєстрації і ставимо галочку в спеціальному вікні (підтвердження, що ви — не робот).
 4. Входимо на сайт і заробляємо Літош.

Мінімальна періодичність для збору монет становить раз в 5 хвилин, а нараховується сума досягає 6-7 тисяч Літош. Чим довше людина перебуває на сайті, тим вище винагороду. Якщо забирати прибуток кожні п’ять хвилин, за годину вдається заробити близько: 72 000 Літош. При щоденній роботі протягом 8 годин на добу місячний заробіток становить 17 280 000 Літош або 2510 рублів (на 9 січня 2018 року). При зростанні курсу дохід буде збільшуватися.

Судячи з відгуків користувачів, це зручний Litecoin-кран з висновком на CoinPot і великим винагородою. Відзначається зручний інтерфейс, наявність оповіщення і хороша реферальная програма. Мінус в тому, що без залучення додаткових користувачів або використання інших кранів розраховувати на серйозний заробіток не доводиться.

2. Лайткоін-кран Bagi

Як виглядає Лайткоін-кран Bagi
Головна сторінка Лайткоін-крана Bagi

Кран bagi.co.in — мультивалютний сервіс, що дозволяє збирати різні криптовалюта, в тому числі біткоіни, Лайткоін і інші. Середній розмір прибутку становить від 5 до 500 Літош, які можна збирати з періодичністю раз в п’ять хвилин. Висновок миттєвий — на гаманець Faucethub.

Переваги Лайткоін-крана:

 1. Швидкий початок роботи — досить ввести адресу Litecoin, щоб почати заробляти.
 2. Реферальная програма. За кожного приведеного користувача нараховується 5% його прибутку.
 3. Зручний і зрозумілий інтерфейс, розібратися з яким може навіть початківець російськомовний користувач.

Недоліки bagi.co.in:

 1. Невелика сума винагороди.
 2. Періодичні збої з виведенням коштів. При цьому гроші зберігаються на балансі клієнта і можуть бути виведені відразу після поповнення.

При отриманні 500 Літош кожні 5 хвилин і роботі протягом 8 годин на добу місячний дохід складе 1 440 000 Літош або 209 рублів. Для збільшення прибутку потрібно залучати рефералів. У цьому випадку можливе отримання 5% з їх доходу.

У відгуках користувачів відзначають стабільність і зручність сайту, але заробляти тільки на ньому одному немає сенсу. Цей кран Litecoin рекомендується використовувати разом з іншими аналогічними сервісами в спеціальному ротаторі для підвищення прибутку (що це таке, і як працює, розглянуто нижче).

3. Litecoin-кран Bitcoinstraker

Рекламні банери на Litecoin-крані Bitcoinstraker
Інтерфейс Litecoin-крана Bitcoinstraker

Розглядаючи крани Лайткоін з висновком на гаманець Faucethub, варто виділити сервіс bitcoinstraker.com. Сайт відрізняється зручним функціоналом, простий реєстрацією і можливістю заробити Літош кожну хвилину.

Переваги bitcoinstraker.com для заробітку Лайткоін:

 1. Нарахування до 1500 Літош кожну хвилину. В середньому ця сума становить 500-1000 монет.
 2. Миттєве перерахування коштів на гаманець Faucethub.
 3. Реферальная програма, в якій передбачено нарахування до 40% комісійних за кожного приведеного користувача (реферальная посилання надається).

Для отримання Літош на Bitcoinstraker робимо наступні кроки:

 1. Вказуємо адресу Litecoin.
 2. Натискаємо Claim.
 3. Отримуємо Літош, які автоматично виводяться на гаманець.

Місячний заробіток на сайті при 8-годинному робочому дні і нарахуванні щохвилини 500 Літош становить 7 200 000 Літош або +1046 рублів (при розрахунку за курсом на 09.01.2018 року — 254 LTC за долар).

Відгуки про крані свідчать про надійність сервісу та своєчасності виплат. Користувачі відзначають зручність роботи і стабільний заробіток.

4. Litecoin-faucet для заробітку Латкоінов

Як виглядає кран Litecoin-faucet
Головна сторінка крана Litecoin-faucet

Щоб не втрачати час, варто працювати з Лайткоін кранами, які платять. Сервіс litecoin-faucet.com — надійний ресурс, який працює тривалий час і, судячи з відгуків користувачів, стабільно виплачує зароблені гроші. Нагорода видається з періодичністю раз на годину. Розмір нарахованих Літош становить від 350 до 250 000. Як правило, користувачеві зараховується на рахунок до 500-1000 Літош.

Переваги Лайткоін-крана litecoin-faucet.com:

 1. Стабільні виплати на гаманець Faucethub.
 2. Наявність програми залучення рефералів. За кожного приведеного користувача нараховується 15% від його прибутку.
 3. Зручний і зрозумілий інтерфейс.

Принцип заробітку аналогічний розглянутим вище сайтам. Для отримання Літош потрібно ввести адресу Litecoin, розгадати каптчу і натиснути на кнопку.

При щоденній роботі 8 годин на добу за допомогою крана litecoin-faucet.com можна заробити 120-500 тисяч Літош, що в перекладі на російську валюту становить всього 17-70 рублів.

Відгуки користувачів свідчать про те, що кран своєчасно платить, але через невелику заробітку доводиться працювати над залученням рефералів, а сам сайт використовувати в ротаторі разом з іншими сервісами.

5. Лайткоін-кран 8raa

Інтерфейс Лайткоін-крана 8raa
Сторінка крана 8raa

Сервіс 8raa.com — Litecoin кран з прямими виплатами на гаманець Faucethub і можливістю заробити Літош. Після відвідин кидається в очі простий інтерфейс і відсутність нав’язливої ​​реклами. За заявою творців ресурсу виплати здійснюються в розмірі 500 Літош кожні п’ять хвилин.

Переваги 8raa.com:

 1. Можливість накопичення разу кількох видів криптовалюта — Лайткоіна, біткоіни, біткоіни кешу, Ефіріума, Перкоіна та інших.
 2. Збір Літош відразу після відвідування сайту — досить мати аккаунт в Faucethub і ввести адресу Litecoin. Висновок відбувається безкоштовно.
 3. Наявність реферального програми. У разі залучення користувача нараховується 10% від отриманого ним прибутку (посилання для залучення нових користувачів приведена на сайті крана).

Якщо кожен день відвідувати ресурс і працювати на ньому протягом 8 годин, місячний дохід складає 120 000 Літош, що в перекладі всього 17 рублів. Ось чому робота з цим краном цікава тільки в разі залучення інших користувачів (рефералів) або використання в ротаторами.

Як підвищити ефективність роботи з кранами Litecoin?

Сірий значок Лайткоін на білому тлі

Щоб збільшити прибуток, одержуваний від Лайткоін-кранів, варто використовувати спеціальні сервіси — ротатори. Особливість сайтів полягає в великій кількості посилань на крани. Алгоритм роботи простий:

 1. Входимо на сайт ротатора.
 2. Вказуємо гаманець Лайткоіна.
 3. Розгадуємо зазначену капчу.

При виборі ротатора варто звернути увагу на список кранів, який часто регулюється адміністратором ресурсу. На деяких сайтах користувачам дозволяється самостійно встановлювати майданчики для роботи.

Переваги ротаторів:

 1. Можливість роботи з десятками різних кранів. Користувачеві не потрібно зберігати безліч посилань на різні крани — всі вони розташовані в одному ротаторі.
 2. Наявність постійного прибутку. Крім того, розмір доходу підвищується. Наприклад, якщо один кран приносить тільки 200 рублів на місяць, при використанні 20 сервісів заробіток збільшиться до 4000 рублів.
 3. Ротатори регулярно оновлюються і з них забираються підозрілі крани, які не платять або взагалі пропадають.
 4. Економія часу. Немає необхідності самому досліджувати Інтернет, читати відгуки і підбирати гідні крани — цю роботу виконує адміністратор сервісу-ротатора.
 5. Наявність партнерської програми. Як і в звичайних кранах, тут передбачена партнерська програма, що дозволяє залучати інших людей і підвищувати заробіток.

До популярних ротаторами варто віднести:

 1. Faucethub.io — потужний сервіс, який одночасно виконує функції мікрокошелька і має свій ротатор кранів. Тут можна заробляти не тільки Лайткоін, а й інші криптовалюта — Догікоін, біткоіни, Ефіріум та інші. Переваги — зручність користування, широкий перелік доступних ресурсів, а також висока швидкість роботи. Головний мінус — відсутність російської мови.
 2. Ifaucet.net/litecoin — надійний ротатор кранів, де на початок січня 2018 року зібрано 12 кращих сервісів. При бажанні користувач має право додати свій кран, який додається до переліку після перевірки. Переваги ротатора — безпека, можливість заробітку різних криптовалюта, стабільність виплат. Щоб зареєструватися, потрібно ввести номер поштової скриньки і пароль.

Заробіток на кранах Лайткоін реальний, але розраховувати на більший прибуток не доводиться. При щоденному знаходженні біля ПК і розгадуванні каптчі кожні п’ять хвилин, можна отримати тільки на 2 500 рублів на місяць (використаний приклад з Moon Litecoin). Щоб збільшити заробіток, варто залучати рефералів або використовувати ротатори — спеціальні сервіси, на яких зібрані кращі крани для збору Літош.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector