Lisk криптовалюта: огляд, створення гаманця і способи купити LSK

Що таке Lisk?

Оскільки все більше і більше галузей прагнуть використовувати технології блокчейн, їм знадобиться інструмент для створення власних додатків. Одним з таких інструментів цілком може стати Lisk криптовалюта (LSK).

Будь-який інструмент, які максимально спростить складне завдання різного роду, настільки ж хороший, як і золото, і саме в цьому і суть проекту Lisk. Роблячи додатки на блокчейне простішими для розробки, більш стабільними і більш гнучкими. Lisk прагне зробити технологію блокчейн більш доступною за допомогою SDK, написаного на JavaScript, з особливою увагою до призначеного для користувача досвіду, підтримки розробників і поглибленої документації.

Мережа Lisk управляється з використанням високоефективної моделі узгодженого делегованого доступу (англ. DPoS), яка забезпечується демократично обраними делегатами. Lisk, зі штаб-квартирою в Цузі, Швейцарія, привернув інвестицій, на суму понад 14 000 біткоіни, як фінансування, під час свого зоряного ICO, що зробило його одним з найуспішніших проектів по зворотному фінансування в крипто-історії.

З Lisk кожна блокчейн мережу насправді є власною мережею. Ніяка помилка або збій в будь-якої мережевої мережі не завадять основної діяльності мережі Lisk. По суті, мережа Lisk нескінченно масштабируема, щоб охопити стільки додатків, скільки можна зареєструвати.

Оскільки Lisk пропонує настроюються мережі, які ви можете використовувати практично для будь-якої програми, використовуючи будь-яку мову і будь-який алгоритм, Lisk дає вам гнучкість у створенні того, чого ви дійсно хочете досягти.

Також Lisk дозволяє вам вибрати свій власний алгоритм в автономній ланцюжку, і він не буде руйнувати всю вашу мережу для розповсюдження оновлень.

команда

Макс Кордек (англ. Max Kordek) і Олівер Беддоуз (англ. Oliver Beddows) очолюють Lisk.

Компанія зареєстрована в Швейцарії, швидко розвивається центрі для крипто-стартапів через свою вільної позиції по криптовалюта і нейтральному політичного статусу.

До складу команди входять близько 23 амбітних осіб, найнятих через Lightcurve, берлінську консалтингову блокчейн-компанію, пов’язану з Lisk.

У команді знаходяться деякі експерти з Ethereum’а, а Чарльз Хоскінсон (англ. Charles Hoskinson) (колишній генеральний директор Ethereum, — прим. Ред.) Тепер виступає в якості старшого радника в Lisk.

Ці гравці надають Lisk не тільки свій досвід і знання, а й легітимність другий за значимістю в світі криптовалюта.

iTunes для блокчейн-додатків

Lisk розглядався як гарантує «iTunes для блокчейн-додатків», і Макс Кордек вважає, що це більш ніж піддається реалізації.

Нещодавно, Кордек трудився з Microsoft, для того щоб інтегрувати власну платформу Lisk в продукцію Microsoft Azure.

Це була не тільки велика перевірка сумісності Lisk з Microsoft, але і цілої концепції блокчейн-доповнень.

На сторінці «Оновлення системи», на веб-сайті Microsoft Asure, корпорація показує передумови інтеграції Lisk в платформу:

«Внаслідок своєї кріптовалютной особливості, платформа Lisk надає можливість просто створювати свої власні блокчейн-мережі і програмувати децентралізовані додатки в їх базі, застосовуючи мультіпарадігменний стиль програмування JavaScript. Ми хочемо зробити цей досвід максимально простим для розробників JavaScript, застосовуючи хмарний платформу Microsoft Azure ».

придбання

Ви можете придбати токен Lisk (LSK) на основних популярних кріптобіржах і обмінних сервісах: 1. Changelly 2. Binance 3. Bittrex 4. YoBit 5. Poloniex і т.д.

Перш ніж купити Lisk, вам, бажано, для початку створити свій цифровий-гаманець Lisk, щоб утримувати кошти.

На жаль, в більшості випадків ви не зможете купити Lisk прямо за готівку, вам потрібно буде використовувати біткоіни.

Чому Lisk краще ніж інші платформи?

Платформа Lisk націлена на загального розробника, який хоче створити блокчейн-додатки або експериментувати в цій області. Розробники прагнуть зробити Lisk простішим, ніж інші блокчейн системи, просуваючи технологію в маси.

Також Lisk унікально дозволяє розробникам розгорнути свою власну блокчейн-мережу, що підвищує безпеку і забезпечує значну масштабованість за допомогою призначеного для користувача токена в мережі Lisk

прогнози

Хоча платформа Lisk все ще знаходиться на стадії розробки, токен Lisk (LSK) значно виріс з моменту його початкового випуску в 2016 році.

Кріптовалютние ринки, як відомо, нестійкі, і кінцева цінність LSK, швидше за все, стане більш зрозумілою, якщо все більше додатків почнуть використовувати Lisk фреймворк.

Ті, хто побачать потенціал у більшій структурі Lisk, можуть віддати перевагу інвестувати в токен з припущенням, що він буде збільшуватися в міру розвитку проекту.

Минулий 2017 рік став роком справжніх інновацій в індустрії блокчейн додатків.

Великі варіанти використання і масштабні вкладення деяких корпорацій по всьому світу, швидше за все, будуть гарантувати повсюдну популярність токена LSK вже в найближчому майбутньому.

джерела:

https://jaxenter.com/

https://coinsutra.com/

https://cryptoslate.com/

http://lisk.linkspage.online/

https://angel.co/lisk

Finder Money, Insurance, Mobile & Shopping Comparison

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector