Litecoin-гаманець на Android: як встановити та налаштувати

Якщо ваш смартфон працює під управлінням ОС Android, Litecoin wallet стане відмінним помічником в зберіганні, передачі і обміні «срібною» криптовалюта. Однак, щоб бути впевненим у збереженні сресдств, важливо правильно вибрати надійне сховище. Розглядаємо найкращі гаманці LTC 2018 роки для смартфонів і планшетів, а також розбираємо особливості їх застосування.

Види Litecoin-гаманців для Андроїд

Мобільний гаманець Jaxx Blockchain Wallet
Інтерфейс мобільного гаманця Jaxx Blockchain Wallet

Всього існує 3 типи Лайткоін-гаманців, якими можна користуватися зі смартфона:

 1. Спеціалізовані — гаманці, призначені для зберігання тільки «срібних» монет (Litecoin Wallet від Freewallet, LoafWallet, Litecoin Wallet від Wallet Ico).
 2. Мультивалютні — гаманці для зберігання кількох криптовалюта (Litecoin, Bitcoin, Dogecoin, Dash). До таких належать Coinomi Wallet, Jaxx Blockchain Wallet, Кріптонатор.
 3. Онлайн — сховища, які створюються на біржах, що підтримують мобільну версію (Exmo.com, Coinbase).

Як встановити і налаштувати Litecoin-гаманець на Android?

Сторінка для скачування мобільного гаманця Coinomi Wallet
Розташування кнопки для скачування і установки Coinomi Wallet

Щоб почати використовувати мобільний Лайткоін-гаманець, треба зробити наступне:

 1. Зайти на Google Play.
 2. Ввести в пошуковик Вас гаманець.
 3. Вибрати його і натиснути на кнопку «Встановити».
 4. Запустити клієнт.
 5. Зареєструватися (найчастіше, треба ввести e-mail і придумати пароль).
 6. В меню гаманця натиснути на кнопку «Отримати» або «Receive».
 7. Натиснути на кнопку «Створити / Згенерувати адреса» (якщо на гаманці він не формується автоматично).
 8. Скопіювати публічний адресу.
 9. Переслати адресу людини, яка має перекинути Лайткоіни, або розмістити його на сервісі, з якого планується отримання доходу (на біржі, крані, онлайн-казино).

Якщо ж вам потрібно переслати комусь монети, то натисніть на кнопку «Відправити» або «Send». З’явиться поле, в яке потрібно вписати адресу гаманця іншої людини.

При роботі з мультивалютними програмами генерація адреси проходить трохи інакше: спочатку вибирається тип електронних монет, а вже потім проробляються згадані дії.

У деяких випадках для підвищеної безпеки знадобиться підключити для Litecoin-гаманця на Android систему двофакторної аутентифікації. Вона буде генерувати новий код при кожному вході в акаунт і у вас буде певний час, щоб його ввести.

Створення гаманця на біржових майданчиках проходить майже так само. Відмінність в тому, що ви не завантажуєте клієнт, а гроші зберігаються на сервері.

При виборі мобільного сховища обов’язково дивіться на підтримувану версію ОС. Якщо клієнт не підтримуватиме вашу версію Android, Litecoin гаманець не запуститься.

Ссылка на основную публикацию