Litecoin-гаманець на Android: як встановити та налаштувати

Якщо ваш смартфон працює під управлінням ОС Android, Litecoin wallet стане відмінним помічником в зберіганні, передачі і обміні «срібною» криптовалюта. Однак, щоб бути впевненим у збереженні сресдств, важливо правильно вибрати надійне сховище. Розглядаємо найкращі гаманці LTC 2018 роки для смартфонів і планшетів, а також розбираємо особливості їх застосування.

Види Litecoin-гаманців для Андроїд

Мобільний гаманець Jaxx Blockchain Wallet
Інтерфейс мобільного гаманця Jaxx Blockchain Wallet

Всього існує 3 типи Лайткоін-гаманців, якими можна користуватися зі смартфона:

 1. Спеціалізовані — гаманці, призначені для зберігання тільки «срібних» монет (Litecoin Wallet від Freewallet, LoafWallet, Litecoin Wallet від Wallet Ico).
 2. Мультивалютні — гаманці для зберігання кількох криптовалюта (Litecoin, Bitcoin, Dogecoin, Dash). До таких належать Coinomi Wallet, Jaxx Blockchain Wallet, Кріптонатор.
 3. Онлайн — сховища, які створюються на біржах, що підтримують мобільну версію (Exmo.com, Coinbase).

Як встановити і налаштувати Litecoin-гаманець на Android?

Сторінка для скачування мобільного гаманця Coinomi Wallet
Розташування кнопки для скачування і установки Coinomi Wallet

Щоб почати використовувати мобільний Лайткоін-гаманець, треба зробити наступне:

 1. Зайти на Google Play.
 2. Ввести в пошуковик Вас гаманець.
 3. Вибрати його і натиснути на кнопку «Встановити».
 4. Запустити клієнт.
 5. Зареєструватися (найчастіше, треба ввести e-mail і придумати пароль).
 6. В меню гаманця натиснути на кнопку «Отримати» або «Receive».
 7. Натиснути на кнопку «Створити / Згенерувати адреса» (якщо на гаманці він не формується автоматично).
 8. Скопіювати публічний адресу.
 9. Переслати адресу людини, яка має перекинути Лайткоіни, або розмістити його на сервісі, з якого планується отримання доходу (на біржі, крані, онлайн-казино).

Якщо ж вам потрібно переслати комусь монети, то натисніть на кнопку «Відправити» або «Send». З’явиться поле, в яке потрібно вписати адресу гаманця іншої людини.

При роботі з мультивалютними програмами генерація адреси проходить трохи інакше: спочатку вибирається тип електронних монет, а вже потім проробляються згадані дії.

У деяких випадках для підвищеної безпеки знадобиться підключити для Litecoin-гаманця на Android систему двофакторної аутентифікації. Вона буде генерувати новий код при кожному вході в акаунт і у вас буде певний час, щоб його ввести.

Створення гаманця на біржових майданчиках проходить майже так само. Відмінність в тому, що ви не завантажуєте клієнт, а гроші зберігаються на сервері.

При виборі мобільного сховища обов’язково дивіться на підтримувану версію ОС. Якщо клієнт не підтримуватиме вашу версію Android, Litecoin гаманець не запуститься.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector