Курс Лайткоін до біткоіни — графік на сьогодні

Добувати біткоіни безпосередньо може собі дозволити далеко не кожен бажаючий. Для реального заробітку необхідні спеціальні Асіка для Майнінг цього цифрового активу, що працюють на алгоритмі SHA-256. А ось накопичення Сатоши на кранах рідко приносить нормальний дохід. Тому більшість користувачів йдуть альтернативним шляхом: Майні або збирають на кранах іншу валюту, а потім роблять її обмін на монети Bitcoin. Інші ж взагалі не вірять в те, що біткоіни ще підніметься і звертають увагу на альтернативні крипти, наприклад, Лайткоін. Ці монети користуються великою популярністю, їх можна відносно швидко збирати на безкоштовних роздачах, а Майнінг більш вигідний.

Незважаючи на зрослу популярність криптовалюта і підвищена увага до них, біткоіни є все ж «кріптовалютним» золотом. І все активи так чи інакше порівнюють з ним. З цієї причини актуальний курс Лайткоіна до біткоіни цікавить не тільки учасників мережі, а й експертів, які відстежують залежність альткоінов від BTC. Саме про нього ми поговоримо далі.

Дізнатися курс Лайткоіна до біткоіни на сьогодні можна в онлайн-графіку, розташованому нижче:

Котирування монет LTC-BTC на момент написання статті

Курс Лайткоіна до біткоіни на 05.04.2018
Котирування Лайткоіна до біткоіни станом на 5 квітня 2018 року

Увечері 05.04.2018 нами був зафіксований наступний курс: за 1 Лайткоін дають 0.01746 біткоіни. Що стосується ціни в доларах (на цей же момент часу), то вона становить 116.72 USD за 1 LTC.

Якщо аналізувати курс біткоіни до Лайткоіну ​​за графіком, представленому вище, то можна зрозуміти, що протягом дня котирування двох криптовалюта залишалися відносно стабільними, різких стрибків майже не було (ні вгору, ні вниз). Тільки в 4:08 ранку LTC помітніше подорожчав по відношенню до BTC, але потім опустився майже до вихідної точки, і почалися незначні коливання.

Які фактори вплинули на формування глибокої корекції і що чекає обидві криптовалюта в найближчому майбутньому? Про це поговоримо далі.

Чим можна пояснити поточний курс Litecoin to Bitcoin і що буде далі?

Значки Bitcoin і Litecoin

Як відомо, біткоіни, на правах найпопулярнішою і дорогий криптовалюта, багато в чому визначає цінність інших цифрових активів. Тому зміни курсу LTC майже дзеркально відображають коливання вартості монет BTC. В цілому ситуація на кріптовалютном ринку залишається відносно сприятливою і курс Лайткоіна по відношенню до біткоіни можна пояснити двома факторами:

  1. На початку тижня (2 квітня 2018 роки) біткоіни почав відігравати своє падіння, що сталося вдень 1 квітня (тоді вартість впала до 6 500 доларів). Його ціна стабілізувалася вище планки в 6 600 доларів, а в середині тижня вартість досить довго перевищувала позначку в 7 000 USD. Таке зростання сприятливо позначився на цінності інших криптовалюта і Лайткоіна зокрема.
  2. Сам Лайткоін зумів поліпшити свої позиції на грунті сприятливих новин. 5 квітня американський платіжний сервіс Aliant офіційно оголосив про те, що став партнером мережі LTC. Початок співпраці з досить популярною компанією підвищило довіру до Litecoin з боку інвесторів і звичайних людей. Ця новина відразу не дала приголомшливий результат, але в найближчому майбутньому дана криптовалюта може обзавестися новими інвесторами, що ще більше зміцнить її позиції на ринку. Звичайно, на днях монети LTC отримали сумнівну славу, ставши другим за популярністю коін в Dark Web. Якийсь час така репутація може відлякувати деяких інвесторів, але навряд чи вона призведе до масштабних наслідків.

Якщо говорити про перспективи на найближче майбутнє, то вони не дуже райдужні, причому для більшості криптовалюта. Як відомо, з понеділка компанія Google заборонила додавати в свій онлайн-магазин розширення для Майнінг, так як 90% з них були вірусними (тобто використовували ресурси комп’ютера без згоди його власника). Найбільшою мірою це вплине на стан біткоіни, який продовжить падіння. Аналітики стверджують, що зовсім скоро найдорожчий коін досягне лютневого мінімуму в 5 930 доларів. При цьому не виключено і подальше здешевлення.

Природно, падіння лідера негативно позначиться і на ціні Лайткоіна. Швидше за все, приплив нових інвесторів вбереже монети LTC від занадто глибокого просідання, але серйозного здешевлення криптовалюта не уникнути. Ринок в стані глибокої корекції після вибухового стрибка і поки кожен коін «шукає своє місце», щоб врівноважити попит і пропозицію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector