Litecoin крани з висновком на Faucethub — ТОП-5

Faucethub (Фаусет Хаб) — сервіс, з яким знайомі всі бажаючі заробити криптовалюта без вкладень. Це мультивалютний мікрокошелёк, на який можна виводити монети з кранів та ігор. Однак, функціонал ресурсу не обмежується тільки прийомом мікроплатежів. На faucethub.io також можна:

 1. Здійснити обмін між кріптовалютнимі рахунками (за курсом Coinmarketcap.com).
 2. Спробувати удачу в лотереях від сервісу.
 3. Вибрати опитування для заробітку криптовалюта.
 4. Подивитися детальну статистику виплат та заробітків користувачів на сайті.
 5. Вибрати надійні Litecoin крани з висновком на Faucethub.

На даний момент faucethub.io працює з 10-ю криптовалюта, серед яких біткоіни, Лайткоін, Ефіріум, Догікоін, Даш і інші. Ми ж докладніше зупинимося на Лайткоін-кранах. Розглянемо, як вибрати надійний сервіс і заробляти на ньому криптовалюта.

Інструкція по вибору Litecoin кранів з висновком на Faucethub

Сторінка сервісу Faucethub
Інтерфейс онлайн-платформи Faucethub

Варто відзначити, що сам faucethub.io, незважаючи на простий інтерфейс, русифікованої версії як такої не має. Однак, внизу є вбудована від Гугл немає змоги вибирати мови. Користуючись цією нагодою, можна вибрати потрібну мову, але якість перекладу по суті таке ж, як у автоматичного перекладача браузера. Незважаючи на відсутність повноцінного русифікованого інтерфейсу, багато користувачів країн СНД все ж користуються Фаусет хабом, оскільки він багатофункціональний і надійний.

Отже, щоб вибрати крани Лайткоінов для Faucethub, спочатку реєструватимемося на самому сервісі і увійдемо в особистий кабінет.

Особистий кабінет на сайті Faucethub
Як виглядає особистий кабінет на сервісі Faucethub

Проскролів свій особистий кабінет нижче, побачите 10 гаманців, які доступні для використання. У нас вже там є трохи монет біткоіни і Лайткоіна на балансі після тестувань кранів. У вас там буде все по нолям.

Гаманці, доступні на майданчику Faucethub
Гаманці сервісу Faucethub

Щоб почати заробляти Лайткоіни, потрібно буде ввести на Фаусет хабі Litecoin-адреса. Де його взяти, ми раніше писали. По суті, сам сервіс є своєрідним накопичувальним посередницьким пунктом, між краном і вашим Лайткоін-гаманцем. Він приймає мікроплатежі і дозволяє вам накопичити суму для виводу на свій гаманець, забезпечуючи безпеку і захист ваших коштів.

Крани дуже часто стають лаві, тому зберігати на них зібрані монети нерозумно, але сума іноді дуже маленька для здійснення перекладу на гаманець. Тут і приходить на допомогу Фаусет Хаб. Ви можете виводити з різних кранів на нього маленькі суми, накопичуючи її для виведення. Так простіше зібрати зароблену криптовалюта, ніж зберігати її врозкид на різних кранах, які в один день можуть не виплатити взагалі.

Отже, після того, як ви прив’язали Лайткоін-адреса до сервісу, потрібно розібратися які крани Litecoin Faucethub пропонує. Для цього переходимо в розділ TOP FAUCETS (Кращі крани).

Кнопка TOP FAUCETS на сайті Faucethub
Розташування кнопки TOP FAUCETS на сервісі Faucethub

На сторінці, вгорі вибираємо криптовалюта, яку хочемо заробляти на кранах. Нам потрібен Litecoin.

Кнопка на сайті Faucethub, що відкриває крани для заробітку Лайткоінов
Розташування кнопки Litecoin на сайті Faucethub

Потім нижче вибираємо Faucets (крани).

Де знаходиться кнопка Faucets на сайті Faucethub
Розташування кнопки Faucets

Зі списку нижче дивимося назви кранів і їх параметри. У першому стовпчику — назва крана. У другому зазначено, скільки часу назад він був доданий на ресурс. Чим довше кран на Фаусет хабі, тим надійніше він. Далі йде інформація про те, з якою періодичністю на сайті можна заробляти Лайткоіни, розмір виплат учасникам на цьому тижні і активне посилання на сам кран.

Перелік кранів Litecoin на сайті Faucethub
Список кранів Litecoin і інформація про них

Вибираємо зі списку крани, які додані якомога раніше з оптимальним розміром виплат і для переконливості дивимося додаткові відгуки в мережі.

Варто відзначити, що на одному крані, ви навряд чи заробите багато грошей. Нагорода за відвідування, введення каптчі або інше завдання нараховується в Літош. Однак, доцільно використовувати відразу кілька надійних кранів і збирати зароблені кріптомонети на faucethub.io.

Кращі Litecoin крани для Faucethub

Ми вже розглядали кращі крани Лайткоінов, але не всі вони підтримують висновок на мікрокошелёк. Ми склали ТОП-5 Litecoin кранів з висновком на Faucethub і зараз їх розглянемо.

1) Crypto Mining Game

Сторінка Лайткоін крана Crypto Mining Game
Інтерфейс крана Crypto Mining Game

Перший у списку на Фаусет хабі кран cryptomininggame.com. Він доданий 2 місяці тому і на цьому тижні вже виплатив користувачам 1.37 LTC.

Crypto Mining Game — це кран-гра зі стилізацією під Майнінг. Відразу після реєстрації нам запропонували пройти навчання, за яке нарахували 100 Сатоши. Щоб добувати Літош, під відповідним значком ми натиснули MINE.

Вкладка для видобутку Літош на сайті Crypto Mining Game
Розташування вкладки для збору Літош на крані Crypto Mining Game

Крім видобутку Літош тут можна заробляти Сатоши і монети Догікоіна. Також здобуту криптовалюта є можливість обмінювати між собою в розділі Exchange, зазначеному червоним вгорі.

Заробляють Лайткоіни на Crypto Mining Game двома способами:

 1. Гра, стилізована під Майнінг. Для цього потрібно натиснути MINE.
 2. Виконання місій, які знаходяться в розділі Missions, зазначеному помаранчевим зверху, біля кнопки обміну.

Для Майнінг в цій грі потрібна енергія. Її можна відновлювати, переходячи раз в 10 хвилин за посиланням партнера або виконуючи місії. Крім цього за завдання ви отримуєте XP для переходу на наступний рівень і нагороду в монетах.

Залежно від рівня змінюється час «Майнінг». З кожним новим рівнем воно збільшується. Сума мінімального виведення на Faucethub з комісією 1,5% становить:

 • BTC — 0.0005;
 • LTC — 0.004;
 • DOGE — 200.

З кожного реферала користувач може заробляти 10%. За 20 хвилин перебування на крані ми накопичили трохи більше 100 Сатоши і трохи більше 3 Літош. По курсу на 11 січня 2018 року ця одно 78 копійкам.

Кількість Літош, зароблених на крані Crypto Mining Game
Дохід на крані Crypto Mining Game

Відгуки в мережі про Crypto Mining Game позитивні, гроші виводяться чесно. З недоліків відзначимо наявність комісії і порога для виведення, а також порівняно складний англомовний інтерфейс. Новачкові потрібно розібратися з використанням енергії та її відновленням. Однак користувачі, які люблять гри, по достоїнству оцінять цей сервіс.

2) WapServ Faucet Network

Інтерфейс крана WapServ Faucet Network
Сторінка крана для збору Літош WapServ Faucet Network

Наступний в нашому огляді — wapserv.info, один з кращих Litecoin кранів з моментальним виведенням на Faucethub. Доданий він 3 місяці тому і дозволяє заробляти Літош кожні п’ять хвилин з миттєвим висновком на Лайткоін-адреса, прив’язаний до Фаусет Хабу.

Переваги крана WapServ:

 1. Відсутність реєстрації.
 2. Видача Літош кожні 5 хвилин.
 3. Моментальний висновок на Faucethub без комісії.
 4. Реферальная програма — 20%.

Сервіс повністю англомовний, але як і на самому faucethub.io є вбудована опція вибору мови з Гугл-перекладачем. В принципі особливої ​​потреби в перекладі немає. Все, що потрібно зробити, щоб заробити Літош, ввести свій Лайткоін-адреса у відведений поле, розгадати каптчу і перейти по посиланню, куди вас перенаправить.

Поле для введення Лайткоін-адреси на сайті WapServ Faucet Network
Розташування поля для вписування Лайткоін-адреси на крані WapServ Faucet Network

Нам відразу видало 638 ​​Літош (8 копійок за курсом 11.01.2018). Ми їх перевели на Фаусет Хаб і відразу ж перевірили баланс. Монети зарахований моментально і безкоштовно (без комісій). Порівняно велика виплата, можливість ручного миттєвого виведення і зручний інтерфейс роблять цей сервіс одним з кращих кранів Лайткоінов для Faucethub.

Баланс Лайткоінов і біткоіни, зароблених на WapServ Faucet Network
Кількість Літош і Сатоши, отриманих на крані WapServ Faucet Network

3) Get Free Coin LTC

Сторінка крана Get Free Coin LTC
Інтерфейс крана Get Free Coin LTC

Наступний кран дозволяє заробляти кожні 10 хвилин до 1000 Літош. Він був доданий на faucethub.io 8 місяців тому і на цьому тижні виплатив користувачам вже 0.35325252 LTC.

Інтерфейс getfree.co.in як для крана дуже незвичний — немає купи банерів, які не виблискує рекламами, як новорічна ялинка. Тут можна заробляти Лайткоіни, біткоіни, біткоіни Кеш, Блеккоіни і Праймкоіни. Для заробітку Літош потрібно ввести свій Лайткоін-адреса і потім каптчу.

Переваги Get Free Coin LTC для заробітку Litecoin:

 1. Зрозумілий і зручний інтерфейс.
 2. Можливість заробітку різних криптовалюта (біткоіни, біткоіни Кеш, Блеккоін, Праймкоін).
 3. Простий висновок на Фаусет Хаб.
 4. Відсутність реєстрації.
 5. Реферальная програма — 10%.

Заробіток на крані Get Free Coin LTC
Баланс Літош на крані Get Free Coin LTC

Ми заробили 162 Літош за 1 раз. Сервіс Get Free Coin LTC відрізняється не тільки надійністю і порівняно хорошими виплатами, а й простотою у використанні. Висновок з крана Litecoin на Faucethub здійснюється швидко при досягненні мінімального порога.

4) Bitcoin-s.com — Litecoin кран з висновком на Faucethub

Сторінка сайту Bitcoin-s.com
Інтерфейс крана Bitcoin-s.com і поле для введення Лайткоін-адреси

Наступний в списку Litecoin кранів з висновком на Faucethub — Bitcoin-s.com. Він доданий півроку тому і на цьому тижні вже виплатив користувачам 0.308775 LTC.

Основні переваги крана Bitcoin-s.com:

 1. Простий інтерфейс.
 2. Отримання прибутку кожні 5 хвилин.
 3. Миттєве зарахування Litecoin з крана на Faucethub.
 4. Можливість заробляти різні криптовалюта (Dashcoin, Bitcoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, Bitcore, Ethereum, Primecoin, Blackcoin, Peercoin).

Щоб отримувати 500 Літош кожні 5 хвилин, необхідно ввести свій Лайткоін-адреса, прив’язаний до аккаунту на Фаусет хабі, і кілька разів каптчу. Ми зробили це і отримали 500 Літош відразу ж на рахунок!

500 Літош, отримані на крані Bitcoin-s.com
Заробіток на сайті Bitcoin-s.com

Крім того, є можливість підключити рефералів і отримувати 10% їхнього заробітку. В цілому дуже зручно, що не потрібно створювати аккаунт, прив’язувати пошту, виводити кошти, досягнувши певного порогу. Просто раз в п’ять хвилин потрібно ввести свою адресу, каптчу і отримуйте зароблені кошти відразу ж на рахунок.

5) Cryptoclaimer

Поле для введення адреси гаманця на сайті Cryptoclaimer
Інтерфейс крана Cryptoclaimer

Серед Лайткоін-кранів з моментальним виведенням на Faucethub популярністю користується і cryptoclaimer.website/ltc/. Він доданий на Фаусет три місяці тому і на цьому тижні вже сплатив 0.2366525 LTC.

Переваги крана Cryptoclaimer для заробітку криптовалюта:

 1. Можливість заробітку 9 криптовалюта.
 2. Відсутність реєстрації і таймера.
 3. Миттєве зарахування коштів на Лайткоін-адреса в мікрокошельке faucethub.io.
 4. Зрозумілий інтерфейс.

Ми з першого разу заробили 150 Літош і вони зараховані на наш рахунок.

150 Сатоши, отримані на крані Cryptoclaimer
Разовий виграш на крані Cryptoclaimer

Користуватися сервісом приємно і зручно. З недоліків виділимо хіба що відсутність реферальной програми і невеликий розмір винагороди.

Крім розглянутих кранів висновок на Фаусет Хаб підтримує Litecoin-Faucet.com, огляд якого ми робили раніше.

Отже, ми детально вивчили ТОП-5 Litecoin-кранів з висновком на Faucethub. Всі сервіси надійні і чесні. Багато з них видають монети кожні 5-10 хвилин. Користувачеві не потрібно чекати 30 хвилин або годину, як у багатьох біткоіни-кранах. Працюючи тільки на одному сайті навряд чи вдасться заробити багато, але поєднання декількох кранів і залучення рефералів дозволить заробляти в день до 10 тисяч Літош. При цьому дуже зручно, що кошти можуть бути відразу зараховані на Фаусет Хаб. Ви в одному місці зможете збирати всі винагороди і точніше контролювати баланс, доходи, доцільність використання різних кранів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector