Litecoin курс до рубля на сьогодні

Незважаючи на те, що переважна більшість Майнер і трейдерів на біржах відстежує курс криптовалюта по відношенню до долара, багато російськомовних користувачів віддають перевагу національних грошей. Тому поточний курс Лайткоіна до рубля цікавить багатьох вітчизняних користувачів. Актуальність даного питання обумовлена ​​двома факторами: високою популярністю монет LTC і відсутністю у більшості людей доларових банківських карт, внаслідок чого майже кожен майнер отримує підсумкове винагороду саме в російській валюті. Ми спробуємо з’ясувати, скільки коштує 1 Лайткоін в рублях на сьогодні (4 квітня 2018 року). Також, спробуємо знайти взаємозв’язок між коливаннями ціни LTC і загальною ситуацією на кріптовалютном ринку.

Дізнатися поточний курс Лайткоіна до рубля можна в онлайн-графіку, представленому нижче:

Скільки коштує один Лайткоін в рублях на момент написання статті?

Значок Лайткоіна і рублева монета розділені косою лінією

Вдень 04.04.2018 року ми зафіксували співвідношення LTC-RUB — 6 566.26 рублів за одну монету. В цілому, спостерігаємо глибоку корекцію ринку, яка торкнулася Лайткоіна, як і всіх інших криптовалюта. Так, ще в опівночі 4 квітня 2018 року за 1 LTC давали 7 210.87 рублів, але вже до середини дня котирування цієї цифрової валюти опустилися до показника, який ми вказали вище.

Загальна динаміка курсу Litecoin до рубля навряд чи тішить його власників. Як показує російський графік, представлений нижче, тренд стабільно йде на зниження. Спробуємо проаналізувати дану ситуацію і дізнатися, в чому причина здешевлення цього популярного альткоіна.

Аналіз курсу Лайткоіна до рубля на сьогодні: причини падіння

Курс Лайткоіна до рубля за 4 квітня 2018 року
Котирування Лайткоіна до рубля за 04.04.2018

Стабільне зменшення вартості LTC, яке ми можемо спостерігати на графіку, обумовлено низкою факторів. Ось головні з них:

  1. Падіння ціни біткоіни. Незважаючи на те, що кожна криптовалюта по-своєму унікальна і пропонує користувачеві щось нове, загальний стан на ринку побічно залежить від цінності монет Bitcoin. Подорожчання даної валюти майже завжди позитивно позначається на курсі інших цифрових активів, включаючи Лайткоін. А ось її здешевлення надає дзеркально протилежний вплив, з якого випливає наступний фактор.
  2. Зменшення довіри до криптовалюта з боку користувачів. Найнеприємніше те, що через зменшення вартості біткоіни і інших активів падає обсяг інвестицій з боку великих компаній. Якщо великі представники на фінансовому ринку втрачають будь-який інтерес до кріптоденьгам, то і звичайні люди (принаймні ті, хто стежить за новинами в даній сфері) перестають довіряти цифровим активів. А оскільки інтерес до тієї чи іншої криптовалюта багато в чому визначає її цінність, курс починає падати (що ми і спостерігаємо сьогодні).
  3. Зменшення рентабельності Майнінг. Цей фактор випливає з двох попередніх. При зростанні складності і зменшенні вартості Лайткоіна Майнер перестають отримувати той дохід, до якого звикли. На оплату електрики доводиться віддавати більший відсоток виручки, а окупність обладнання починає займати більше часу. Як наслідок, «шахтарі» або зовсім розчаровуються в Майнінг, або переходять на видобуток інших монет. В обох випадках результат один: відбувається відтік користувачів мережі Litecoin, а це негативно позначається на однойменній криптовалюта.

До непрямих причин здешевлення Лайткоіна можна віднести той факт, що в кінці березня 2018 року його знайшов не найкращу славу. Зарубіжний сервіс Recorded Future визнав Litecoin другий за популярністю криптовалюта в Dark Web — тому сегменті інтернету, в якому відбуваються незаконні оборудки та інші неправомірні дії. Даний цифровий актив закономірно програв біткоіни, який використовується в цій області досить довго, зате обійшов дорожчі монети: Ethereum, Bitcoin Cash, Monero, Zcash. Звичайно, така неоднозначна популярність не могла сильно підкосити довіру до Лайткоіну ​​(тим же біткоіни лідерство в Dark Web не завадило подорожчати майже до 20 тисяч доларів в грудні 2017 року). Але частина інвесторів вона все ж могла відлякати.

Отже, ми дізналися, скільки коштує Litecoin в рублях за станом на 04.04.2018 і чим може бути обумовлена ​​така ціна. Відразу скажемо, що котирування LTC до рубля краще відстежувати безпосередньо перед обміном. Аналіз курсу за тривалий період (тиждень, місяць) може бути не зовсім точним і, наприклад, зростання Лайткоіна може спостерігатися не через подорожчання самої монети, а через девальвацію національної російської валюти. Для цієї мети краще переглядати тижневі або місячні котирування LTC до долара, євро або іншим криптовалюта (біткоіни, Ефіріуму і так далі).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector