Litecoin курс до долара на сьогодні: графік онлайн

Litecoin курс до долара цікавить інвесторів, торговців, власників криптовалюта, експертів, які проводять аналіз ринку і роблять прогнози, а також просто людям, які бажають бути в курсі ситуації, що склалася навколо «віртуального срібла».

Курс Лайткоіна до долара на сьогодні — графік онлайн:

Як змінювався Litecoin курс до долара і чому падає ціна?

Графік Litecoin курсу до долара
Litecoin курс до долара з 2013 по 2018

Litecoin, як і інші криптовалюта, волатильним і децентралізований. З цієї причини передбачити курс до долара неможливо. За весь час існування котирування LTC багато разів показували вибухове зростання і падали в багато разів.

Перший стрибок стався в 2013 році. Тоді ціна зросла майже в 10 разів, однак поступово вона знижувалася і до вересня 2014 повернулася до колишньої позначки в 3-4 долари. Наступний стрибок стався тільки навесні 2017 го. Поступове підвищення вартості продовжилося до кінця року. Станом на 18 грудня Litecoin курс до долара становив 311.73 USD.

З січня графік курсу Лайткоіна до долара знову спадний. «Віртуальне срібло», як і весь кріптовалютний ринок, знаходиться в стані глибокої корекції. Причини цього в наступному:

  1. Падіння ринку спостерігалося щороку в 2015, 2016 і 2017. З лютого ринок знову починав зростати, проте в 2018 році такого не сталося. А все через другий причини.
  2. Негативний новинний фон. На початку січня заговорили про можливе обмеження основний майнінговой платформи в Китаї. Через тиждень з’явилася інформація про те, що в Південній Кореї розробляється законопроект, який заборонить торгівлю віртуальними валютами. І хоча інформацію не підтвердили, істотний фінансовий відтік все ж стався. Потім підозра в шахрайстві оголосили біржі Бітфінекс і її партнеру Tether в США. Після цього в Фейсбуці заявили про заборону реклами криптовалюта і ICO. Все це негативно позначилося на ринкової ситуації в цілому і на Litecoin курс до долара зокрема.
  3. Третя причина випливає з двох попередніх. На тлі всіх подій максимальне падіння показав біткоіни. В кінці грудня він торгувався в межах 20 тисяч доларів і всього за кілька днів скотився до 13-ти, після чого кілька разів були скачки до 15 тисяч USD, але все ж графік пішов на спад. Природно, така нестабільність основний криптовалюта відштовхує інвесторів для вкладення в будь-який інший кріптовалютний актив.

Що буде з курсом Лайткоіна в 2018-2019 році — прогноз

Експерти постійно відстежують курс Лайткоіна до долара онлайн. Незважаючи на децентралізацію валюти, котирування істотно змінюються під впливом новин про регулювання кріптооборота в різних державах. Чим більша кількість країн визнає криптовалюта і розробляє законодавчу регулятивну базу, тим позитивніше ситуація на ринку.

Що стосується майбутнього Litecoin, то в 2018-2019 році вибухового зростання не очікується. З одного боку, Чарлі Лі докладає всіх зусиль для вдосконалення крипти і її подальшої популяризації. І це безумовно позитивно відбивається на котируваннях. Згадаймо стрибок ціни при впровадженні SegWit навесні 2017. З іншого боку, після Лайткоіна з’явилося багато інших криптовалюта з більш вдосконаленими параметрами, з кращою реалізацією анонімності, з більшою швидкістю транзакцій. Ринок росте і конкуренція на ньому теж, тому утримувати високі позиції стає складніше. Якщо Litecoin курс до долара і підніметься, то швидше за графік буде стрибкоподібним.

Ну а якщо вас цікавить Лайткоін курс до долара, то графік онлайн завжди можна подивитися на нашому сайті.

Більше про перспективи Litecoin на 2018 у наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector