Висновок Лайткоін в рублях на карту і електронні гаманці — інструкція

Незалежно від того, куди ви збираєтеся вивести Лайткоіни в рублях, починати варто з моніторингу обмінників. Можна відразу в пошуковику задати, що ви міняєте Лайткоіни на рублі або вибрати цю опцію вже на сайті моніторингу. За запитом «моніторинг обмінників» видається цілий список сайтів. На першому місці давно і добре зарекомендував себе bestchange.ru. Тут все перевірено і кожному обмінки зі списку можна довіряти.

Відрізняються вони, по-перше, курсом — найвигідніший для нас завжди знаходиться вгорі. По-друге, умовами і термінами виведення — деякі працюють в ручному, інші — в напівавтоматичному або автоматичному режимі. В обмінниках останнього типу операції проходять практично моментально, але перший раз звичайно потрібно більш ретельна ручна перевірка, яка займає деякий час.

Переклад Лайткоінов на рублевий QIWI-гаманець
Сайт з обмінниками для перекладу Лайткоінов в рублі

Ви також можете вибрати інший сервіс моніторингу, де більш приємний для вас інтерфейс або є додаткові дані, які вам потрібні. Найпопулярніші з них:

 • monitorkursov.com;
 • okchanger.ru;
 • kurses.com.ua.

Існують і інші можливості — за вигіднішою ціною обмінюються LTC на електронні або фіатние рублі на кріптовалютних біржах: EXMO, Yobit і інші.

Лайткоіни можна вивести в рублях на електронні гаманці (Вебмані, Ківі, Яндекс.Деньги) або на банківську карту. Теоретично висновок виробляється на карту Visa / MasterCard RUB будь-якого банку. Практично простіше і з кращим курсом виводиться криптовалюта на карти найпопулярніших банків (Сбербанк, Альфа-банк, Тінькоф, ВТБ) — просто тому, що користувачів там більше.

Висновок Лайткоінов на електронні гаманці в рублях через обмінник

Сторінка обмінника для перекладу Лайткоінов на гаманець QIWI
Обмінник Fast Change для перекладу Лайткоінов в рублі

Інструкція по обміну Лайткоінов на рублі на свій електронний гаманець за оптимальним курсом:

 1. На сайті моніторингу шукаємо відповідний сайт обміну — для цього в лівій зеленої колонці виділяємо «Лайткоін», а в правій, наприклад, Qiwi.
 2. Вибираємо обмінник з тих, що знаходяться вгорі. Переглядаємо про всяк випадок відгуки про виведення Лайткоінов на Ощадбанк або електронний гаманець. Тобто дивимося, не стикалися чи раніше інші користувачі з проблемами при виведенні у вашому напрямку. Звертаємо також увагу на резерв — чи вистачить нам для обміну.
 3. Потім переходимо на обраний сайт, в нашому випадку, це Fast Change, реєструємося, якщо в перший раз, заповнюємо всі поля: кількість LTC, номер гаманця Ківі, електронну пошту, і переходимо до оплати.
 4. Вас автоматично перекине на сторінку оплати в потрібній валюті, де залишиться тільки оформити платіж.

Як передати Лайткоіни, ви можете подивитися в своєму гаманці. Сервіс обміну надасть вам адреса для криптовалюта і тільки після 3-6 підтверджень транзакції перекине ваші рублі.

Абсолютно так само проводиться висновок Лайткоінов на банківську карту в рублях через сервіси обміну. Розглянемо для прикладу, як вивести Лайткоіни на карту Альфа-банку.

Висновок Лайткоінов на банківську карту в рублях — покрокова інструкція

Процес виведення Лайткоінов на рублеву банківську карту
Поетапне виведення Лайткоінов на рублеву карту

Зі списку обмінників вибираємо Xchange — хоч курс у нього і не найкращий, але у цього сайту найбільше відгуків, він давно і добре працює:

 1. При переході по посиланню ми відразу потрапляємо на потрібний нам варіант обміну Лайткоінов на рублі Альфа-банку. Там же можна вибрати висновок Лайткоін на Ощадбанк.
 2. Як тільки ви вводите суму, яку готові обміняти, праворуч з’явиться кількість належних рублів.
 3. Далі заповнюємо всі поля і натискаємо «Почати обмін».
 4. Потрапляємо на сторінку, де згенерований Лайткоін-адреса — на нього потрібно перекинути монети з кріптокошелька.
 5. Переходимо до свого гаманця і копіюємо цю адресу в поле для виведення Лайткоінов. Ми, зокрема, використовуємо гаманець Jaxx. Він мультивалютний, тому в самому верхньому рядку вибираємо потрібну валюту (LTC) і переходимо на вкладку «Send» (Відправити).
 6. Натискаємо кнопку «Send», після чого транзакція проходить вже без нашої участі.
 7. Потрібно буде ще раз зайти на сайт обмінника і натиснути на кнопку «Я оплатив».

Тепер нам залишається дочекатися смс про те, що на банківську карту прийшла відповідна сума в рублях. Таким же чином здійснюється висновок Лайткоін на Ощадбанк. Відгуки про такі операції на Xchange хороші.

Найвигідніший обмін Лайткоін буде на кріптобірже. Розглянемо для прикладу біржу Poloniex.

Як вивести Лайткоіни в рублях з кріптовалютной біржі Полонікс?

Сторінка кріптовалютной біржі Полонікс
Інтерфейс головної сторінки кріптовалютной біржі Полонікс

На біржі простіше знайти вигідний курс, щоб купити або продати кріптомонети, проте сам висновок все одно здійснюється через обмінник. Просто замість гаманця Лайткоіни зберігаються на біржі, і її функціонал ми використовуємо, щоб перевести кріптоденьгі.

Переходимо на сайт біржі і у вкладці «balances» заходимо на «deposits withdrawals ». У таблиці, вибираємо валюту LTC, натискаємо «вивести» (withdraw) і копіюємо сюди адреса, виданий раніше обмінником, і кількість монет.

Процес виведення Лайткоінов з кріптовалютной біржі Полонікс
Покроковий висновок Litecoin з кріптовалютной біржі Полонікс

Зверніть увагу, що біржа бере комісію за виведення (червоні цифри) — 0,001. Якщо вам потрібна кругленька сума (ми заповнили 5 LTC), потрібно додати трохи монет на висновок. Виправляємо суму на 5,0011 і отримуємо на виході потрібну суму 5 LTC. Далі тиснемо на висновок. Якщо у вас двухфакторная аутентифікація, то система попросить ще один код, який генерується Гуглом. Після цього на пошту прийде лист з посиланням, по якій потрібно пройти, щоб підтвердити транзакцію.

Проходження двофакторної аутентифікації на кріптовалютной біржі Полонікс
Висновок Litecoin з біржі Полонікс при наявності двофакторної аутентифікації

Відразу після цього ви потрапляєте на сторінку з історіями перекладів. Вибираємо «Історія висновків» і можемо побачити подробиці: адреса, на який ми виводили Лайткоіни, дату, час, суму. Якщо з’явилася зелена напис «Complete», то переклад пройшов успішно. Повертаємося на сайт обмінника і натискаємо кнопку «Я оплатив».

Завершення виведення Лайткоінов
Розташування кнопки «Я оплатив» на обміннику xchange.is

Після цього ваша заявка починає оброблятися на сервісі обміну, про що прийде повідомлення на пошту. Протягом декількох хвилин переклад в рублях повинен прийти на вашу карту або електронний гаманець обраної системи. Звертайте увагу на правильність заповнення всіх полів, щоб вчасно побачити всі звіти і знати, що відбувається з грошима, на якій стадії обробки знаходиться ваша заявка.

Скільки триває висновок Лайткоінов в рублі? Сама транзакція займає лічені хвилини. Більше часу знадобиться, щоб розібратися з функціоналом кожного ресурсу — гаманця, обмінника. Але це тільки в перший раз. Надалі все разом (створення і оплата заявки) займе у вас не більше кількох хвилин.

Ми розглянули, як вивести Лайткоіни в рублях через один обмінник, на інших ресурсах послідовність дій та ж. У будь-якому випадку, потрібно ввести пошту, суму, отримати Лайткоін-адреса. Потім перейти на свій гаманець (біржу), вивести кріптомонети і очікувати перекладу в рублях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector