Litecoin — переклад в рублі, покрокова інструкція, комісія

Найбезпечнішим вважається паперове зберігання криптовалюта. І хоча в такому варіанті гаманця виводити Лайткоіни дещо складніше, ніж з гаманця онлайн або аппаратног, цей спосіб самий надійний. Ми розповімо, як перевести Лайткоіни в рублі. Найдешевший спосіб — скористатися обмінниками. Ми вже розглядали кращі сервіси з обміну Litecoin. Сьогодні розберемося в інших методах. Спочатку переведемо Літош з паперового на онлайн-гаманець Litecoin Core, потім з останнього відправимо Лайткоіни на біржу EXMO. З біржі вже виведемо в рублях на Qiwi або карту.

Паперовий Лайткоін-гаманець має вигляд листа паперу з роздрукованим публічним адресою і секретним приватним ключем. Якщо, наприклад, ви створювали адреса на генераторі liteaddress.org, то ви отримаєте лист паперу такого виду.

Публічний адресу і приватний ключ гаманця Litecoin
Адреса і приватний ключ гаманця Лайткоін, а також їх QR-коди

Поки гроші на цю адресу капають з якого-небудь крана, все в порядку. Але коли накопичиться певна сума, доведеться переводити Лайткоіни з паперового гаманця в програмний.

Як подивитися, скільки Лайткоінов в паперовому гаманці?

Поле для введення Лайткоін-адреси при перевірці балансу на паперовому гаманці
Сторінка сервісу для перевірки балансу на паперовому гаманці Лайткоін

Для початку вам потрібно буде подивитися, скільки на вашому адресу вже грошей, чи є що виводити. Для цього заходимо на сайт Explorer.litecoin.net і в рядок зверху копіюємо публічний адресу, що зберігається у вас на папері. Робити це доведеться вручну, і це єдиний недолік паперового зберігання. Потрібно уважно переписати все знаки з урахуванням регістра, одна помилка і все доведеться переписувати.

Це не єдиний сервіс перевірки балансу за адресою, є й інші, наприклад, bchain.info/LTC/. Крім того, подивитися баланс можна і в будь-якому онлайн гаманці — для цього навіть не треба туди імпортувати приватні ключі. А ось щоб зробити будь-яку обмінну операцію, наприклад, перевести Лайткоіни в рублі, без імпорту приватного ключа не обійтися.

Імпорт приватних ключів з паперового Litecoin-гаманця — покрокова інструкція

Ми будемо імпортувати ключі в офіційний онлайн гаманець LTC Litecoin Core. В інших гаманцях все відбувається схоже, відрізнятися можуть лише незначні деталі і позначення в інтерфейсі. Імпортувати ключі потрібно тільки в тому випадку, якщо ви хочете перевести свої монети комусь іншому або обміняти їх на іншу валюту. Щоб отримувати кріптомонети на адресу паперового гаманця, досить просто передати цю адресу відправника.

Якщо ви не мали до цих пір справи з онлайн гаманцем і виводите монети вперше, вам потрібно буде зайти на офіційний сайт Litecoin.org і завантажити версію програми гаманця для вашого пристрою. Потім робите стандартні процедури з його встановлення. Не забуваємо, що запускати виконуваний файл програми потрібно при відключеному інтернеті. Коли все буде закінчено, додаток відкриється в такому вигляді.

Розташування пункту
Вказівка ​​на пункт «Вікно налагодження» в гаманці Litecoin Core

Переходимо у вкладку «Допомога», вибираємо пункт меню «Вікно налагодження» і «Консоль». Якщо ви відкрили додаток вперше, вам треба буде ввести 2 пароля — для входу і для шифрування гаманця. Останній пункт необов’язковий. Але якщо ви його введете, то його також треба про всяк випадок записати. Інакше ви не потрапите в додаток Litecoin Core. Це, загалом, не смертельно, можна буде потім за новою запустити онлайн-гаманець, але це втрата часу. Якщо ви вже раніше встановлювали додаток і вводили пароль, то зараз його потрібно підтвердити. Щоб розблокувати Лайткоін-гаманець, якщо він зашифрований, в командний рядок внизу вводимо пароль і число, наприклад, 300. Це означає, що протягом 300 секунд гаманець буде перебувати в розблокованому вигляді, і ви зможете здійснювати будь-які операції.

Тепер можемо безпосередньо імпортувати наші приватні ключі від Лайткоін-адрес. Для цього в поле консолі вводимо команду importprivkey, потім переписуємо набір символів з паперового носія і пишемо команду «Label». Останнє потрібно для того, щоб кожен адреса мав своє ім’я.

Заповнення командного рядка в Litecoin Core при імпорті приватного ключа паперового гаманця
Імпорт приватного ключа паперового гаманця через консоль Litecoin Core

Дамо час програмою, щоб вона «проковтнула» набори символів. Зазвичай на це йде хвилин 5. Після цього гаманець готовий до будь-яких операцій з Лайткоінамі.

Висновок Лайткоінов з онлайн-гаманця Litecoin Core

Вікно з відображенням балансу на гаманці Litecoin Core
Виділений баланс на гаманці Litecoin Core

Заходимо в додаток Litecoin Core і відразу бачимо баланс — кількість Літош, доступних до висновку.

1. Для обміну Лайткоінов на рублі перейдемо на біржу Exmo, в російськомовному кріптосообществе вона досить популярна. Багато транзакції тут проходять без комісії. Зареєструватися на ній теж просто.

2. Переходимо на вкладку «Баланс», вибираємо зі списку валют LTC і натискаємо «Поповнити». З’являється адреса гаманця на біржі, який вам потрібно поповнити в Літош.

Вікно з адресою Лайткоін гаманця для поповнення балансу
Місцезнаходження публічної адреси Лайткоін гаманця

3. Комісію за цю транзакцію біржа не стягує, на відміну від гаманця, а переклад обіцяє провести всього після одного підтвердження. За часом Litecoin-переклад з одним підтвердженням зазвичай займає не більше 15 хвилин. Зверніть увагу, що мінімум, доступний для поповнення, становить 0,001 LTC або 100 000 Літош. При введенні суми не забудьте врахувати комісію, яку стягує онлайн-гаманець за висновок.

4. Копіюємо адреса для поповнення і повертаємося в гаманець Litecoin Core. Заходимо у вкладку «Надіслати». У самому верху з’являється поле «Pay to», сюди ми вставляємо скопійований на біржі адресу.

5. Внизу в поле «Transaction Fee» виводиться сума комісії, яку ви віддасте за висновок. В поле «Amount» вводимо суму Litecoin, комісія за переказ має бути в ній вже врахована. Якщо ви все порахували правильно і грошей вистачає, то відкривається наступне вікно.

Підтвердження відправлення коштів з гаманця Litecoin Core
Вікно підтвердження при відправці Лайткоінов з гаманця Litecoin Core

6. Уважно перевіряємо, чи все правильно написано і погоджуємося з відправкою. Після цього прийде повідомлення, що транзакція пройшла успішно. Якщо ми тепер зайдемо в розділ транзакції, то побачимо написану червоним суму, яку ми тільки що виводили.

Вкладка зі списком транзакцій на гаманці Litecoin Core
Вікно з непідтвердженими транзакціями на гаманці Litecoin Core

7. Тепер переходимо в гаманець біржі і дивимося, що транзакція вже має два підтвердження.

8. Заходимо в пункт верхнього меню «Обмін». У вікні у верхньому полі «Я віддаю» вводимо кількість Лайткоінов. У нижньому полі «Я отримую» побачимо кількість рублів, якщо ви вибрали цю валюту. Натискаємо «Обмін».

Таким чином, наші Літош з рахунку LTC на біржі EXMO переходять на наш же тільки рублевий рахунок на тій же біржі. Нам залишилося вивести рублі на будь-яку з доступних платіжних систем.

Зверніть увагу, що для перекладу на рахунку біржі повинна бути сума не менше 0,5 LTC. Коли транзакція з перекладу Лайткоінов завершена, ми можемо приступити до обміну.

Як вивести рублі з біржі EXMO?

Покроковий висновок рублів з біржі Exmo
Процес виведення рублів з онлайн-біржі Exmo.com

Переходимо у вкладку «Гаманець» і в рядку RUB вибираємо «Вивести».

Потрапляємо на сторінку вибору платіжних систем. Вибір великий, але з досвіду багатьох і швидше, і простіше, і з мінімальною комісією рублі виводяться на одну з електронних систем: Ківі, Вебмані, Яндекс.Деньги.

Ми для прикладу виведемо на Qiwi за наступною інструкції:

  1. Вводимо суму в рублях на висновок, бачимо, скільки отримаємо з урахуванням комісії, і скільки залишається на рахунку.
  2. Вводимо свій номер телефону, зареєстрований в системі Ківі, і тиснемо кнопку «Вивести кошти».
  3. Залишилося підтвердити транзакцію з пошти, про що на екран буде виведено повідомлення.
  4. Переходимо по посиланню з листа в пошті, прив’язаною до аккаунту Exmo і чекаємо кілька хвилин, протягом яких рублі надійдуть на наш гаманець Ківі.

Таким же чином можна вивести рублі на інші системи, просто вибирайте їх зі списку і дійте за підказками системи. У цій статті ми розглянули переклад Лайткоінов в рублі через онлайн-гаманець Litecoin Core і біржу Exmo на електронну платіжну систему Qiwi.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector