Litecoin Майнінг на Android: кращі програми, плюси і мінуси

 • Чи можна заробити на Майнінг Litecoin на Android
 • Видобуток Litecoin на Android — напрямок, який одержав поштовх до розвитку із зростанням популярності Лайткоінов і підвищенням курсу криптовалюта. Звичайно, Майнінг монет за допомогою комп’ютера в пулах, на обладнанні ASIC або шляхом оренди потужностей хмарних сервісів приносить великий прибуток. Але видобуток Litecoin із застосуванням телефону простіше — немає необхідності витрачати гроші на оплату за електрику і техніку, а також сидіти біля комп’ютера (телефон завжди поруч). Нижче розглянемо, як Майні Лайткоін за допомогою спеціальних додатків для телефону, що врахувати при налаштуванні, і яким може бути підсумковий заробіток.

  Майнінг Litecoin на Андроїд — плюси і мінуси

  Білий значок Лайткоіна і кирка

  Перші чотири роки (з моменту появи Bitcoin) для видобутку криптовалюта використовувалися потужності ПК, якої вистачало для успішного накопичення монет на віртуальному гаманці. До 2013 року складність видобутку значно зросла, і Майнер довелося перейти на потужні відеокарти і використовувати можливості пулів. Сьогодні для Майнінг біткоіни застосовується більш сучасне обладнання — ASIC-чіпи, що відрізняються високою ефективністю і низьким споживанням енергії. Така ж тенденція спостерігається і щодо інших криптовалюта, в першу чергу Лайткоіна.

  Незважаючи на цей факт, Майнінг Litecoin на Android не виглядає фантастикою. У сервісі Google Play представлено багато програм, що дозволяють добувати криптовалюта за допомогою мобільного телефону. Перевага в тому, що людині не потрібно робити вкладень — він викачує додаток, встановлює гаманець (Litecoin-wallet), виконує необхідні настройки і приступає до заробітку віртуальних монет. Накопичені гроші переводяться в сховище, а далі обмінюються на фіатние гроші.

  Переваги заробітку Litecoin на Android:

  1. Відсутність початкових витрат.
  2. Низькі базові вимоги — потрібно Інтернет і телефон з встановленим додатком.
  3. Легкість налаштування.
  4. Доступність заробітку навіть новачкам, які не володіють навичками Майнінг.

  недоліки:

  1. Швидкий розряд батареї.
  2. Повільна робота телефону.
  3. Низький рівень прибутку.

  Кращі програми для Майнінг Litecoin на Андроїд

  Кілька мобільних програм для Майнінг
  Програми для Майнінг Litecoin в Google Play

  З ростом популярності Лайткоіна кількість додатків, призначених для його видобутку, значно зросла. Нижче розглянемо кращі програми, що дозволяють Майні Litecoin на Андроїд, виділимо тонкощі налаштування і заробітку за допомогою кожної з них.

  Crypto Miner (BTC, LTC, X11, XMR)

  Сторінка для скачування Crypto Miner
  Програма Crypto Miner на Google Play

  Додаток Crypto Miner — мультивалютна програма для Android, яка дозволяє Майні кілька віртуальних монет, в тому числі Лайткоіни і біткоіни.

  Переваги Crypto Miner для Майнінг Litecoin:

  1. Підтримка двох протоколів — stratum і http.
  2. Майнінг одночасно декількох криптовалюта — до чотирьох.
  3. Можливість перемикання між пулами.
  4. Установка пріоритетів для Майнера.
  5. Наявність повідомлень.

  Для настройки Crypto Miner потрібно зробити наступне:

  1. Викачуємо додаток.
  2. Вводимо URL пула — stratum + tcp: //mypooluel.com: 3333.
  3. Вказуємо логін і пароль.
  4. Починаємо Майнінг.

  У відгуках користувачів відзначається, що програма працює і видобуває Лайткоіни, але при виході з програми Майнінг зупиняється. Детальна інструкція по налаштуванню і застосовуваний адреса URL наведено в самій програмі, тому труднощів з налаштуванням не буде. При цьому розраховувати на більший прибуток не варто — місячний дохід становить до 500000 Літош або 50 рублів. Тут багато що залежить від процесора на телефоні.

  Free Litecoin Mining

  Free Litecoin Mining на Google Play
  Сторінка для скачування Free Litecoin Mining

  Додаток Free Litecoin Mining користується попитом у Майнер, завдяки відсутності плати і легкості налаштування.

  Принцип Майнінг Litecoin на Android за допомогою програми простий:

  1. Завантажуємо Free Litecoin Mining і запускаємо процес видобутку.
  2. Виводимо зароблені Літош за допомогою спеціальної кнопки.
  3. Натискаємо на спеціальну клавішу отримання бонусів, щоб збільшити розмір прибутку.

  Програма Майнінг Лайткоіна на Андроїд має простий інтерфейс і зрозуміла навіть новачкам. У верхній частині знаходиться баланс користувача, трохи нижче кнопка збору Літош, а під нею таймер і посилання для виведення накопичених монет.

  Переваги Free Litecoin Mining на Android-додатку:

  1. Легкість налаштування.
  2. Хороша оплата.

  недоліки:

  1. Швидкий розряд батареї.
  2. Проблеми з виведенням грошей.

  Відгуки користувачів свідчать про те, що за 10 днів вдається набрати до мільйона Літош або 100 рублів. Мінус в тому, що після замовлення виведення і після закінчення заявлених семи днів (виділяються на висновок монет) кошти не завжди з’являються на гаманці користувача. Іноді для цього потрібно більше часу або повторний висновок.

  Litecoin Factory

  Сторінка для скачування Litecoin Factory
  Додаток Litecoin Factory на сервісі Google Play

  Програма Litecoin Factory призначена для Майнінг віртуальних монет на Андроїд. Процес видобутку криптовалюта будується на застосуванні наявних потужностей телефону. Для початку потрібно запустити додаток, після чого спостерігати за накопиченням коштів. Мінімальний параметр для виведення становить три Лайткоіна, що є головним недоліком програми. Якщо виходити з відгуків користувачів, досягти цього показника ще нікому не вдалося.

  Чи можна заробити на Майнінг Litecoin на Android?

  Значок Litecoin на світлому фоні

  Практика показала, що автокрани для видобутку Лайткоінов на Андроїд — не більше, ніж іграшка, і розраховувати на серйозну прибуток не доводиться. Більш того, розробники таких програм часто виставляють непереборні суми для виводу.

  Не можна забувати і той факт, що потужність телефону занадто мала для повноцінної видобутку криптовалюта. Єдині, хто виявляються у виграші — розробники таких програм. Вони отримують прибуток за показ банерної реклами. Крім того, програми для Майнінг на Андроїд навантажують процесор, що призводить до швидкого розряду акумулятора і навіть поломки плати.

  Мобільний Майнінг не покриває витрат на електроенергію. Що вже говорити про витрати на ремонт у випадку його поломки. Додатки приносять тільки одну користь — дозволяють на час відчути себе Майнер і розібратися з принципами такого процесу. При бажанні заробити реальні гроші, доведеться витрачати більші суми на покупку серйозного обладнання.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector